Neli minutit ekraani taga, lisaaeg ja punane kaart: korraldajamaa liikus üllataja arvelt finaali

2024-08-05 / Soccernet

Olümpiamängudel selgusid finalistid, kui 2021. aasta hõbemedalist Hispaania sai 2:1 jagu Marokost ja Prantsusmaa alistas sama skooriga Egiptuse.

Soccernet (42)
Vahetusest sekkunud Poomil ei õnnestunud Roversit pudenemisest päästa (13)
2024-07-30 / Soccernet

Lisaks Tallinna Florale oli teisipäeval võistlustules Florast Shamrock Roversis laenul olev Markus Poom, kelle koduklubi kaotas Meistrite liiga teises eelringis Praha Spartale 2:6.

Kuusk alustas uut hooaega pingil, Paskotši väljakul, Palumets murdis põhisse (35)
2024-07-20 / Soccernet

Aasta alguses GKS Katowicega liitunud Märten Kuusk aitas klubi põhimehena Poola kõrgliigasse, kuid uue hooaja algust tippseltskonnas vaatas ta nüüd varumeestepingilt.

Tipphetked ja galerii: Liidul on pöidlad püsti, sest Pajunurm keerutas palli ristnurka (9)
2024-06-12 / Soccernet

Kuressaare jõudis Evald Tipneri karikavõistlustel 1/32-finaali, alistades eelmisel karikahooajal poolfinaali purjetanud Viimsi 1:0. Mängu kangelaseks kerkis Kuressaare kapten Märten Pajunurm, kes lõi teise poolaja keskel mängu ainsa värava otse karistuslöögist, keerutades palli ristnurka.

Jarju debüüt MM-valikmängus oli võidukas (14)
2024-06-09 / Soccernet

Paide Linnameeskonna väravavaht Ebrima Jarju (26) tegi võiduka debüüdi Gambia A-koondises, aidates oma tiimil alistada MM-valikmängus Seišellid 5:1.

SN Luzernis | Dinosaurus Schär kiitis noort verd (8)
2024-06-03 / Soccernet

Teisipäeval Luzernis Eesti meeskonda võõrustava Šveitsi koondise kogenumaid liikmeid on 32-aastane keskkaitsja Fabian Schär, kes valmistub karjääri kuuendaks finaalturniiriks, sest on Nati liige olnud alates 2014. aasta MM-ist.