Soccernet (50)
Kalev võib Soome tippklubist ründejõudu saada. Lindpere: loodame, et saame dokumendid korda (Suutari lahkus... (48)
2024-07-31 / Soccernet

Mullu Premium liigas kolmanda koha saanud, aga praegu üheksandal tabelireal asuv Tallinna Kalev loodab suvise üleminekuakna viimasel päeval meeskonda tugevdada.

Vaprus ja esmakordselt Orrenita olev Kure jahivad Saaremaal kolmandat järjestikust nullimängu (20)
2024-07-28 / Soccernet

Premium liiga 21. vooru lõpetavad Saaremaal FC Kuressaare ja Pärnu Vaprus, kes on mõlemad hetkel kahes matšis järjest oma värava puhtana hoidnud.

Esiliiga 17. vooru tipphetked: Pajo lahkus hea 90+1. minuti trahvilöögiga, Lehtmets tõstis Viimsi teiseks (9)
2024-07-08 / Soccernet

Tristan Pajo lõi viimases mängus enne Pärnu Vaprusesse laenuleminekut Tallinna Flora U21 eest 90+1. minutil karistuslöögi ristnurka, aidates Flora duubli Tartu Welco vastu 2:2 viigini. Gregor Lehtmetsa kaks tabamust aitasid Viimsi JK-l võita FC Tallinnat 2:0 ja tõusta liigatabelis teiseks. Tallinna Levadia U21 ründaja Henri Käblik tegi JK Tabasalu vastu kübaratriki. Kõik Esiliiga 17. vooru tipphetked: