Soccernet (44)
VAATA JÄRELE: Flora lõi teisel poolajal ühe värava tagasi, aga langes Konverentsiliigast välja (34)
2024-08-15 / Soccernet

Tallinna FC Flora kaotas Konverentsiliiga kolmanda eelringi kordusmängus Reykjaviki Vikingurile 1:2 ja langes kahe mängu kokkuvõttes seisuga 2:3 konkurentsist.

VAATA JÄRELE: Flora pööras Transi vastu teisel poolajal kaotusseisu võiduks (44)
2024-08-03 / Soccernet

Tallinna Flora jäi Premium liiga 22. voorus koduväljakul Narva Transi vastu teise poolaja alguses kaotusseisu, aga teenis lõpuks 3:1 võidu.

VAATA JÄRELE: neli väravat löönud Paide sammus Konverentsiliigas järgmisesse ringi (0)
2024-08-01 / Soccernet

Paide Linnameeskond kohtub Konverentsiliiga 2. eelringi kordusmängus Stjarnaniga (Island). Mäng algab Pärnu Rannastaadionil kell 19.30 ja Soccernet TV näitab sellest otsepilti.

VAATA JÄRELE: Kuressaare lõi esimesena, Vaprus vastas kaheksa minuti pärast (72)
2024-07-28 / Soccernet

Premium liiga 21. vooru lõpetuseks tegid FC Kuressaare ja Pärnu Vaprus teise poolaja väravatest 1:1 viigi.

Luup peale | Kure jätkas viigilainel, Vaprus tõusis ühe punktiga kaks kohta (galerii!) (25)

Tabelinaabrid FC Kuressaare ja Pärnu Vaprus tegid vihmasel Saaremaal Premium liiga 21. vooru lõpetuseks teise poolaja väravatest 1:1 viigi. Kuressaare läks 61. minutil juhtima, aga Vaprus võrdsustas seisu juba kaheksa minuti pärast.

Memo | Matrossovi tõrjed aitasid Transil Pärnus nullimängu teha ja kuuendaks tõusta (9)
2024-07-20 / Soccernet

Pärnu Vaprus ja Narva Trans tegid Premium liiga 20. voorus suvepealinnas 0:0 viigi, kui mõlemal puudus kaartide tõttu meeskonna parim väravalööja. Vaprus proovis positsiooni- ja Trans kontrarünnakutega, aga sihile ei jõudnud kumbki.

Luup peale | Oskar Hõim muutis 120 minutit sügavat ahastust ühe hetkega tohutuks joovastuseks (0)
2024-07-19 / Soccernet

Kõik märgid viitasid, et kaitsetahte kõrgemat pilotaaži demonstreerinud Bala Town saab oma tahtmise (loe: penaltiseeria), sest kui täitus 120 minutit, olid Paide kõik rünnakud ühel või teisel moel untsu läinud. Aga siis sai palli Oskar Hõim. Ja kirjutas imelise kauglöögiga Paide Linnameeskonna ajalukku ühe uhke peatüki.

VAATA JÄRELE: Vaprus alistas Unitedi ja muutis uustulnuka seisu väga keeruliseks (9)
2024-07-13 / Soccernet

Premium liiga 19. voorus kohtusid tabeli kaks viimast ehk Pärnu Vaprus ja Nõmme United. Vapruse 2:0 võidu järel eraldab kahte meeskonda tabelis koguni kaheksa punkti.

VAATA JÄRELE: vilekoori saatel platsilt lahkunud Flora sai sloveenidelt korraliku ketuka (9)
2024-07-10 / Soccernet

Valitsev Eesti meister Tallinna Flora alustab uut eurohooaega, kui Meistrite liiga esimeses eelringis võõrustatakse Sloveenia tšempionit Celjet. Soccernet TV näitab kell 19 algavat kohtumist otsepildi vahendusel.

Luup peale | Levadia sai eksamist läbi, aga kui see oli Flora peaproov, siis... (9)
2024-07-04 / Soccernet

2024. aasta Eesti meistritiitli osas valitsenud vähesed küsimärgid said 101. Premium liiga Tallinna derbis enamjaolt purustatud. FCI Levadia 1:0 võit tähendab, et nad edestavad FC Florat juba 15 punktiga ning pööret ei paista mitte kuskilt.

Uue peatreeneriga Trans jahib neljandat järjestikust võitu, aga vastas on Achilleuse kand (0)
2024-06-14 / Soccernet

Koondisepausi eel kolm võitu järjest võtnud Narva Transist on vahepealsel ajal käinud üle muutustetuul - neil on uus treeneritetiim, eesotsas  Miguel Moreiraraga. Kas portugallane suudab seeriat jätkata? Eks näis, aga see saab olema raske, sest vastas on Transi õudusunenägu Pärnu Vaprus.