Luup peale | Kure jätkas viigilainel, Vaprus tõusis ühe punktiga kaks kohta (galerii!)

2024-07-28 / Soccernet

Tabelinaabrid FC Kuressaare ja Pärnu Vaprus tegid vihmasel Saaremaal Premium liiga 21. vooru lõpetuseks teise poolaja väravatest 1:1 viigi. Kuressaare läks 61. minutil juhtima, aga Vaprus võrdsustas seisu juba kaheksa minuti pärast.

Soccernet (25)
OTSEPILT: kaks korda eduseisu maha mänginud Flora heitleb Virtusega lisaajal (Flora neljas!) (46)
2024-07-30 / Soccernet

Avamatšis ebaõnnestunud Tallinna Flora võõrustab Konverentsiliiga teise eelringi kordusmängus San Marino meistrit Virtust . Soccernet TV näitab kell 19.00 algavat kohtumist otsepildis.

VAATA JÄRELE: tugeva avapoolaja teinud Tabasalu tõusis Saku kannule (20)

JK Tabasalu võõrustab naiste Meistriliiga 11. voorus Saku Sportingut, kellele nad on sel aastal kaotanud mõlemad mängud 0:1. Soccernet TV näitab kell 18.00 algavat kohtumist otsepildis .

Premium liigas debüüdita jäänud aafriklane siirdus Paidest Põhja-Makedooniasse (18)

Paide Linnameeskonnas vaid pool aastat veetnud Kameruni ründaja Abega Enyang Ngu (20) siirdus Põhja-Makedoonia kõrgliigaklubisse Skopje Rabotnicki.

VAATA JÄRELE: tugeva avapoolaja teinud Tabasalu tõusis Saku kannule (0)

TÄNA OTSEPILT: Flora võõrustab eurosarja kohustuslikus võidumängus Virtust (kell 19!) (8)
2024-07-29 / Soccernet

Tipphetked ja galerii: vihmases Kuressaares jagati punktid vennalikult (32)

Premium liiga 21. voorus jätsid FC Kuressaare ja Pärnu Vaprus võitja välja selgitamata, kui nende omavaheline kohtumine lõppes 1:1 viigiga. Vaata tipphetki allolevast videost!

VAATA JÄRELE: Kuressaare lõpetas Pajunurme iluväravast Viimsi karikahooaja (galerii!) (9)
2024-06-12 / Soccernet

Premium liigas üheksandal kohal asuv Kuressaare alistas Evald Tipneri karikavõistlustel Viimsi 1:0 ja jõudis 1/32-finaali. Mängu saab järele vaadata Soccernet TV-st.

Mannone siirdus Kaljust Luksemburgi kõrgliigasse (8)
2024-06-11 / Soccernet

Prantsusmaa keskkaitsja Yohan Mannone (28) siirdus Nõmme Kaljust Luksemburgi klubisse FC Wiltz.

Ancelotti: keeldume klubide MM-i kutsest. Real Madrid: meie klubi osaleb sellel võistlusel (täiendatud!) (9)
2024-06-10 / Soccernet

Carlo Ancelotti sõnul ei kavatse Real Madrid järgmisel suvel toimuvalt klubide MM-ilt osa võtta. "FIFA võib selle idee juba eos maha matta. Meie rahakotti jõuaks kogu turniiri peale vaid 20 miljonit eurot, kuigi FIFA teenib samasuguse numbri juba ühe mängu pealt," tõi ta konkreetselt välja.