Jürisson sai olümpiadebüüdil 28. koha, kuldse autasu võitis taas Hancock | OM2024

2024-08-03 / ERR Sport

Laskesportlane Peeter Jürisson sai Pariisi olümpial meeste haavlilaskmise kaarraja harjutuse kvalifikatsiooni kokkuvõttes 28. koha.

ERR Sport (15)
Olümpiavõitja Chopra säras kvalifikatsioonis ligi 90-meetrise viskega (62)
2024-08-06 / ERR Sport

Meeste odaviske kvalifikatsioonist pääsesid Pariisi olümpial kindlalt edasi kõik medalisoosikud, valitsev olümpiakuld Neeraj Chopra sai hakkama oma karjääri paremuselt teise viskega.

Olesk on kvalifikatsiooni esimese vooru järel 16. kohal (7)
2024-08-04 / ERR Sport

Kiirlaskja Peeter Olesk alustas Pariisi olümpiamängude kvalifikatsiooni 289 punktiga ning hoiab esimese vooru järel 16. kohta.

Kolme olümpiavõitjat edestanud Peeter Olesk sai Pariisis 11. koha (26)

Laskesportlane Peeter Olesk sai Pariisi OM-il 25 meetri olümpiakiirlaskmise kvalifikatsioonis 11. koha. Finaali pääsesid kuus parimat.

Olesk tugevast võistlusest: olen tulemusega väga rahul (19)

Peeter Olesk saavutas Pariisis 25 meetri olümpiakiirlaskumise kvalifikatsioonis 11. koha, edasipääs finaali ehk kuue parema sekka jäi vaid kahe silma kaugusele.

Peeter Jürisson alustas olümpial tagasihoidlikult (20)
2024-08-02 / ERR Sport

Laskesportlane Peeter Jürisson hoiab Pariisi olümpial meeste kaarraja harjutuse kvalifikatsioonis kolme seeria järel 28. kohta.

ERR (49)
Konjunktuuriinstituudi juht: valitsus loob taas eeldused hindade kasvuks (1)

Konjunktuuriinstituudi direktor Peeter Raudsepp ütles Vikerraadio saates "Uudis +", et Eesti Euroopa viie kallima riigi sekka liikumisest rääkides pidas ta silmas suundumust, mitte praegust olukord ning seetõttu on peaministri kriitika tema aadressil ekslik. Raudsepa sõnul loovad kavandatud maksutõusud eeldused hindade jätkuvaks kasvuks.

Terviseamet soovitab sooja kraanivett mitte juua ega keeta (6)

Soome terviseamet leiab, et soe või isegi leige vesi ei ole mõeldud joomiseks ega toiduvalmistamiseks, sest seal võib leiduda tervist kahjustavat kemikaali.

Raadiouudised (25.03.2024 15:00:00) (0)

Raadiouudised (25.03.2024 15:00:00)

"Ukraina stuudio" kell 18.45: kolonel Valge ja Riho Terras (0)

"Ukraina stuudios" on sel pühapäeval teemadeks Vene luurelennukite allatulistamine ning Venemaa kaitsetööstuse seis.