Olesk tugevast võistlusest: olen tulemusega väga rahul

2024-08-04 / ERR Sport

Peeter Olesk saavutas Pariisis 25 meetri olümpiakiirlaskumise kvalifikatsioonis 11. koha, edasipääs finaali ehk kuue parema sekka jäi vaid kahe silma kaugusele.

ERR Sport (19)
ERR Pariisis | Kes võidab meeste tennise finaali? | OM2024 (74)

ERR käis enne meeste tennise üksikmängu finaali uurimas, kas kahe suurkuju vastasseisus võiks oma esimese olümpiakulla võita Novak Djokovic või Carlos Alcaraz. Roland Garros'i tennisekompleksi juures võis märgata mõlema mehe fänne, kuid Alcarazi poolehoidjaid paistis olevat siiski rohkem. Vaata videoloost, mida globaalset tähelepanu pälvivast mängust eeldati.

Kolme olümpiavõitjat edestanud Peeter Olesk sai Pariisis 11. koha (26)

Laskesportlane Peeter Olesk sai Pariisi OM-il 25 meetri olümpiakiirlaskmise kvalifikatsioonis 11. koha. Finaali pääsesid kuus parimat.

ERR Pariisis | "Eesti meistrivõistluste ja olümpia korraldamine väga ei erinegi" (131)

Iluvõimlejana nii Euroopa kui maailmameistrivõistlustel võistelnud Natalja Inno täitis enda pikaaegse unistuse ja pääses lõpuks ka olümpiamängudele – korralduskomitee töötajana. Omandatavad kogemused plaanib ta rakendada Eesti võimlemise arendamisesse.

Neljandat OM-i alustav Mägi: võimekus on kõrgel ja funktsioneerin kenasti (9)

Tõkkejooksja Rasmus Mägi teeb esmaspäeval Pariisis avastardi oma karjääri neljandatel olümpiamängudel. Kuu aega tagasi tehtud jooksud Eesti meistrivõistlustel ja Pariisi Teemantliiga etapil on näidanud, et Mägi on heas vormis.

Õiglase olümpial kokku lappinud Mardna: Janeki ees müts maha (8)
2024-08-03 / ERR Sport

Eesti olümpiakoondise arsti Mihkel Mardna sõnul tuleb Pariisi olümpiamängude kümnevõistluses viienda koha saavutanud Janek Õiglasele au anda.

Musetti lõpetas itaallaste sada aastat kestnud ootuse (13)

Pariisi olümpiamängudel võitis meeste tenniseturniiri üksikmängus pronksmedali itaallane Lorenzo Musetti, kes oli pronksimatšis parem Kanada esindajast Felix Auger-Aliassimest 6:4, 1:6, 6:3. Viimati võitis Itaalia tennisemängija olümpialt medali 1924. aastal.

Serbia alistas Lõuna-Sudaani, Kreeka pääses edasi (12)

Pariisi olümpiamängude meeste korvpalliturniiri viimases alagrupimängus alistas Serbia 96:85 Lõuna-Sudaani. Viimase ehk kaheksanda meeskonnana pääses sõelmängudesse Kreeka korvpallikoondis.

ERR Pariisis | Zirk: olen väga uhke enda üle! (87)
2024-07-31 / ERR Sport

Kregor Zirk ujus Pariisi olümpial 200 m liblikujumises karjääri teise aja, saades 1.54,55-ga seitsmenda koha. "Olen väga rahul," kinnitas ta.