TÄISPIKKUSES JA FOTOD | Tattar jätkas Euroopa Discgolfi Festivalil kesiselt, kuid poodiumiheitluses on eestlasi küllaga

2024-07-27 / sport.delfi.ee

Tallinna Lauluväljakul toimuv Euroopa Discgolfi Festival jätkub laupäeval meeste ja naiste teise võistlusringiga, mille otseülekanne on nähtav Delfi TV-st Delfi kogupaketi tellijale.

Delfi (3)
DELFI VIDEO | Lauluväljakul võidutsenud Gannon: üle hulga aja oli lõpp väga pingeline (1)
2024-07-28 / Delfi

Tallinna lauluväljakul peetaval Euroopa Discgolfi Festivalil teenis naiste konkurentsis esikoha ameeriklanna Missy Gannon.

OTSE DELFI TV-s | Euroopa Discgolfi Festivali kulmineerub põneva meeste ringiga (6)

Tallinna lauluväljakul peetav Euroopa Discgolfi Festival kulmineerus pühapäeval naiste ja meeste finaalringidega. Naiste seas sai Keiti Tätte parima eestlannana viienda koha. Ka meeste konkurentsis tuli Eestisse viies koht. Nii kõrgesse mängu sekkus 17-aastane Roland Kõur.

FOTOD JA TÄISPIKKUSES | Euroopa Discgolfi Festivali meeste võistluse võitis Richard Wysocki. 17-aastane eestlane... (6)