FOTOD JA TÄISPIKKUSES | Euroopa Discgolfi Festivali meeste võistluse võitis Richard Wysocki. 17-aastane eestlane kerkis viiendaks!

2024-07-28 / Delfi

Tallinna lauluväljakul peetav Euroopa Discgolfi Festival kulmineerus pühapäeval naiste ja meeste finaalringidega. Naiste seas sai Keiti Tätte parima eestlannana viienda koha. Ka meeste konkurentsis tuli Eestisse viies koht. Nii kõrgesse mängu sekkus 17-aastane Roland Kõur.

Delfi (6)
Rovanperä soovitas Neuville`il tee puhastamise osas nutmise lõpetada (3)
2024-07-31 / Delfi

Autoralli valitsev maailmameister Kalle Rovanperä soovitas Thierry Neuville`il tee puhastamise teemal kurtmise lõpetada, sest sellised on kehtivad reeglid.

SUURES PILDIS | Euroopa Discgolfi Festival pakkus maagilisi hetki, naeru ja pisaraid (1)
2024-07-29 / Delfi

Pühapäeval tõmmati Lauluväljakul joon alla 2024. aasta Euroopa Discgolfi Festivalile. Delfi fotograafid olid spordiala suursündmusel igapäevaselt kohal, jäädvustades piltidele kõik olulisemad sündmused.

DELFI VIDEO | Euroopa Discgolfi Festivali võitjaks kroonitud Ricky Wysocki: see oli hullumeelne lahing! (1)

Pühapäeva õhtul kulmineerunud Euroopa Discgolfi Festivali võitjaks krooniti meeste arvestuses ameeriklane Ricky Wysocki.

FOTOD JA TÄISPIKKUSES | Euroopa Discgolfi Festivali meeste võistluse võitis Richard Wysocki. 17-aastane eestlane... (5)