Torres ei kaota 1:5 kaotuse järel lootust: parema õnne korral on kõik võimalik!

2024-07-25 / Soccernet

FCI Levadia peatreener Curro Torres oli Osijekis saadud 1:5 kaotusest hoolimata oma meeskonna esitusega rahul ning ta usub, et kodumängus samamoodi esinedes pole võimatu isegi edasipääs.

Soccernet (44)
Torres ei kaota 1:5 kaotuse järel lootust: parema õnne korral on kõik võimalik! (42)
2024-07-26 / Soccernet

Tipphetked: Levadia kaotas Horvaatias suurelt, Paide Islandil minimaalselt (49)

Eesti klubid FCI Levadia ja Paide Linnameeskond alustasid Konverentsiliiga 2. eelringi võõrsil, jäädes alla vastavalt 1:5 NK Osiekile (Horvaatia) ja 1:2 Stjarnanile (Island).

De Bruynega ongi kõik? Guardiola: ta ei lähe veel kuhugi! (42)
2024-07-23 / Soccernet

Manchester City peatreener Pep Guardiola kinnitas, et Kevin De Bruyne pole veel klubi vahetamas. "Usun, et 85-95% ulatuses saab meeskond olema sama," lisas ta.

Paide poolkaitsja jätkab hooaja lõpuni suvepealinnas (32)
2024-07-02 / Soccernet

Tunamullu Paide Linnameeskonnaga liitunud poolkaitsja Silver Alex Kelder siirdub hooaja lõpuni laenulepingu alusel Pärnu Vaprusesse.

Florast sirgus Euroopa meister! (26)
2024-06-12 / Soccernet

Eesti kümnevõistleja Johannes Erm krooniti 11. juunil 2024. aastal Roomas Euroopa meistriks. 26-aastane Erm on läbi ja lähki spordimees, kes tunneb ennast kõige mugavamalt kergejõustikuareenil, aga talle meeldivad ka jalgpalliväljakud. FC Florast on sirgunud Euroopa meister!

Premier League muutis üleminekuakende kuupäevi, hääletusele läheb VAR-i kaotamine (12)
2024-05-15 / Soccernet

Premier League kinnitas, et hooajal 2024-25 on üleminekuakende kuupäevad teistsugused. Lisaks läheb Inglismaa kõrgliigas osalevate klubide vahel hääletamisele VAR-i ära kaotamine.

Mairo ahju!? Tammeka särgis kodusaarele naasnud Miil: kõik on omad poisid! (1)
2024-05-11 / Soccernet

FC Kuressaare kasvandik Mairo Miil naasis esmakordselt Tartu Tammeka särgis kodusaarele oma vana meeskonna vastu mängima.

Londonist Münchenisse ja edasi Milanosse? San Siro võib lähiajal Meistrite liiga finaali võõrustada (10)
2024-04-30 / Soccernet

Itaalia suurklubide Interi ja Milani legendaarne koduareen San Siro võib lähiajal võõrustada Meistrite liiga finaali.

III liigast Premium liigasse. Debütant Kokka: õnneks Zapoosis on suht teravad kutid ja trennid... (2)
2024-04-26 / Soccernet

Pärnu Vapruse vastu 80. minutil vahetusest sekkunud ja Premium liiga debüüdi teinud Nõmme Unitedi poolkaitsja Karl Gustav Kokka rääkis pärast kohtumist, et madalamast liigast tulles on algus kõrgliigas keeruline.

PSG president Barcelona juhile: unusta see rumal Superliiga ära juba (9)
2024-04-25 / Soccernet

Pariisi Saint-Germaini ninamehe Nasser Al-Khelaifi sõnul on UEFA Meistrite liiga kõige olulisem võistlus terves maailmas.

Eestlaste hea päev Iirimaal: Lilander, Miller ja Reinkort alustasid nädalat võiduga (10)
2024-04-16 / Soccernet

Eesti koondislaste  Michael Lilanderi,  Martin Milleri ja Sten Reinkorti koduklubi Bohemians alistas Iirimaa kõrgliiga 10. vooru kohtumises 1:0 Dundalki. Lilander sai kirja täismängu, Miller mängis esimese poolaja ja Reinkort sekkus vahetusest 81. minutil.

U16 koondis alustas võistlusaastat kuiva kaotusega Lõuna-Soomele (13)
2024-04-02 / Soccernet

Eesti U16 koondis kaotas oma aasta esimeses mängus Helsingis Lõuna-Soome eakaaslastele 0:3. Võõrustajad avasid skoori 13. minutil, ülejäänud kaks väravat sündisid teise poolaja teises pooles.

Karl Jakob Hein: viis on palju, aga võitlesime lõpuni (10)
2024-03-22 / Soccernet

Eesti koondise väravavaht Karl Jakob Hein tegi EM-i sõelmängude poolfinaalis Poola vastu viis tõrjet, aga pidi ikkagi viis palli võrgust välja korjama, sest tulemuseks oli 1:5 kaotus.

Atletico Madridi kapten: meie väravavaht - miks mitte maailma parim?! (0)
2024-03-14 / Soccernet

Atletico Madrid suutis penaltiseerias kukutada avamängu võitnud Milano Interi ning sammuda Meistrite liiga veerandfinaali. Hispaanlaste kapten Koke kiitis nii vahetusest sekkunud Memphis Depayd kui ka Jan Oblaki - kes võiks poolkaitsja hinnangul vabalt olla maailma parim väravavaht.

Kožuhhovski tunnistas, et valis Levadia vastu vale taktika, kuid kinnitas, et kriisi pole (0)
2024-03-10 / Soccernet

Premium liiga hooaega kahe 0:6 kaotusega alustanud FC Kuressaare peatreener Roman Kožuhhovski sõnul pole meeskonnas kriisi. Treener tunnistas aga mänguks Tallinna Levadia vastu valet taktikavalikut.

Manchester United meelitas tegevjuhiks senise City mehe (0)
2024-01-21 / Soccernet

Manchester Unitedi uueks tegevjuhiks saab seni rivaalklubis Manchester Citys kõrgetel ametikohtadel töötanud Omar Berrada.

Jaluta A. Le Coq Arena murul: Eesti rahvusstaadionit saab külastada virtuaaltuuri abil (0)
2021-07-20 / Soccernet

Eesti Jalgpalli Liit jagas oma Facebooki lehel, et nüüdsest saab Eesti rahvusstaadioni külastada virtuaaltuuri abil.

2016-08-21 / Soccernet

Laupäevases Premium liiga kohtumises Tallinna FC Levadia ja Rakvere JK Tarvase vahel näitas nurgalöögijärgsetes olukordades kastis kliinilist täpsust Marek Kaljumäe, kes lõi 4:0 võidumängus koguni kaks väravat. Vaata heitluse tipphetki alltoodud videost.