Karl Jakob Hein: viis on palju, aga võitlesime lõpuni

2024-03-22 / Soccernet

Eesti koondise väravavaht Karl Jakob Hein tegi EM-i sõelmängude poolfinaalis Poola vastu viis tõrjet, aga pidi ikkagi viis palli võrgust välja korjama, sest tulemuseks oli 1:5 kaotus.

Soccernet (10)
Eesti parim Varssavi kaevikus – Ragnar Klavan (1)

Eesti koondise oodatud EM-i sõelmäng Varssavis kujunes üheks suureks kannatamiseks. Sisuliselt kogu mäng möödus sügaval kaitsekaevikus. Algselt järgiti seal valitud mänguplaani, ränkade tagasilöökide järel purunes see plaan aga kildudeks ja siis puudus Sinisärkidel jõud ja oskus, et sundseisust välja rabeleda.

Välkuurimus: mis jääb Eesti ja Poola mängust kõlama? (1)

Eesti meeste koondis kaotas EM-i  play-off 'is Poolale 1:5. Varssavis oli esindatud ka Soccernet.ee, kes võttis asjaosalised kohtumise järel ette, pärides, mis kokkuvõttes ikkagi toimus? Noh, mis siis?

Memo | Hoogu koguv Flora kiirrong sõitis Tammekast kümne minutiga üle (galerii!) (0)
2023-05-03 / Soccernet

Rängast vigastustelainest kosuv FC Flora tasus Tartu Tammekale kuu aja taguse 1:1 viigi eest 3:0 seljavõiduga. Mängu saatus sai otsustatud kümne minutiga, lõppskoor kolmekümnega.

Trawallyle määrati vägivaldse käitumise eest lisakaristus, Florat ja Levadiat karistati rahatrahviga (0)
2022-09-15 / Soccernet

Eesti Jalgpalli Liidu distsiplinaarinspektor määras eelmises mängus punase kaardi saanud Tallinna Kalevi poolkaitsjale Foday Trawallyle ühemängulise lisakaristuse.

Ajakirjanikud küsisid Maguire'i kohta, Guardiola pahandas hoopis Bayerniga (0)
2019-07-20 / Soccernet

Manchester City ääreründaja Leroy Sane üleminekusaaga on Inglismaa meistri peatreenerile Pep Guardiolale nii mõndagi hinge peale jätnud.

Jekimova pärast võitu Läti üle: suutsime eelmistest mängudest õppida (1)
2019-05-02 / Soccernet

Eesti neidude U17 koondise peatreener Kaidi Jekimova rääkis pärast 1:0 võitu Läti üle, et viigimängust Liechtensteini vastu ja suureskoorilisest kaotusest Kosovo vastu võeti õppust.

2017-08-27 / Soccernet

Narva United pidas eile oma viimase valikmängu Bosnia ja Hertsegoviinas toimunud UEFA Futsal Cup'il. Türgi klubilt Arnavutköylt saadi küll suur 1:8 kaotus, kuid veidikegi valmistas rõõmu löödud auvärav, mida saab vaadata ülaltoodud videost.

Saalijalgpalli superkarika võitis Augur (10)
2015-11-01 / Soccernet

Pühapäeval anti avapauk kodusele saalijalgpallihooajale ning seda superkarikafinaaliga, kus kohtusid eelmise hooaja meister SK Augur Enemat ning karikavõitja FC Anži.