Jalgpalli EM | Holland - Inglismaa väravad

2024-07-11 / ERR Sport

Jalgpalli Euroopa meistrivõistlustel alistas Inglismaa poolfinaalis Hollandi 2:1.

ERR Sport (104)
Jalgpalli EM-i ennustusmängu võitjad (249)
2024-07-15 / ERR Sport

Jalgpalli EM-finaalturniiri ajal on ERR-i spordiportaalis igal mängupäeval vaatajamäng, kus tuleb ennustada, mitmendal minutil lüüakse päeva viimases kohtumises esimene värav. Auhinnaks on Euro 2024 pall Adidas Fussballliebe (Match Ball Replica).

Pohlak: mängult koju sõites nägin, kuidas inglased enda lippe peitsid (42)

Umbes 30 miljonit inimest vaatas, kuidas Hispaania tuli neljandat korda jalgpalli Euroopa meistriks, aga ligi 70 000 inimest nägid seda kõike kohapeal Saksamaal ja nende seas oli ka Eesti jalgpalliliidu president Aivar Pohlak, kes jagas enda muljeid EM-finaalturniirist Madis Hindrega Vikerraadio saates "Uudis+".

Hiline võiduvärav tõi Hispaaniale neljanda jalgpalli EM-tiitli (77)
2024-07-14 / ERR Sport

Jalgpalli Euroopa meistriks krooniti neljandat korda Hispaania, kes alistas pühapäeval Berliini olümpiastaadionil toimunud finaalis Mikel Oyarzabali 86. minuti väravast Inglismaa 2:1.

Jalgpalli EM | Hispaania - Inglismaa väravad (50)

Jalgpalli Euroopa meistriks krooniti neljandat korda Hispaania koondis, kes oli pühapäevases finaalis teise poolaja väravate toel 2:1 üle Inglismaast.

Southgate kõnnib sakslaste jälgedes (12)

Inglismaa jalgpallikoondise peatreenerist Gareth Southgate'ist saab pühapäeval kolmas juhendaja Euroopa meistrivõistluste finaalides, kes osalenud trofee selgitamisel kaks korda.

VIDEO | Dani Olmo päästis hispaanlased viimasel minutil väravajoonel (49)

Saksamaal lõppenud jalgpalli EM-i üheks kangelaseks kerkis turniiri pingilt alustanud Hispaania ääreründaja Dani Olmo, kes lõi lõpuks kolm väravat ja andis kaks resultatiivset söötu. Pühapäevases finaalis paistis ta normaalaja viimasel minutil aga silma ka kaitsetööga, kui tõrjus peaga väravajoonelt Marc Guehi pealöögi.

VIDEO | Hispaania jalgpallikoondis krooniti taas Euroopa meistriks (45)

Hispaania jalgpallikoondis tuli neljandat korda Euroopa meistriks, kui alistas pühapäevases finaalis Inglismaa 2:1. Kõik väravad löödi teisel poolajal. Turniiri parimaks noormängijaks valiti päev enne finaali 17-aastaseks saanud Lamine Yamal, parimaks mängijaks keskväljamootor Rodri.

Pühapäevast EM-finaali ohjab noor prantslane (0)

Euroopa jalgpalliliit UEFA teatas neljapäeval, et pühapäevases Euroopa meistrivõistluste finaalis Hispaania ja Inglismaa vahel on peakohtunikuks prantslane Francois Letexier.

Hollandi koondist tabas poolfinaali eel reisiprobleem (14)
2024-07-10 / ERR Sport

Hollandi jalgpallikoondise teekond Dortmundis toimuvale Euroopa meistrivõistluste poolfinaalmängule kujunes oodatust vaevalisemaks.

Vahetusmehe Watkinsi lisaminutite tabamus viis Inglismaa EM-il finaali (33)

Jalgpalli Euroopa meistrivõistlustel alistas Inglismaa teises poolfinaalis Hollandi 2:1 ning kohtub pühapäevases finaalis Hispaaniaga.

Jalgpalli EM | Hispaania - Prantsusmaa väravad (105)

Jalgpalli EM-finaalturniiri esimeses poolfinaalis oli Hispaania teisipäeval 2:1 üle Prantsusmaast. Kõik väravad löödi esimesel poolajal.

Prantsusmaa väravale kiirelt vastused leidnud Hispaania pääses finaali (25)

Saksamaal jätkuvatel jalgpalli Euroopa meistrivõistlustel pääses esimesena finaali Hispaania, kes alistas poolfinaalis esimese poolaja väravatest teenitult 2:1 Prantsusmaa.

Jalgpalli EM | Holland - Türgi väravad (195)
2024-07-06 / ERR Sport

Jalgpalli Euroopa meistrivõistluste viimases veerandfinaalis alistas Hollandi koondis Türgi 2:1.

Laupäeval tagasid pileti poolfinaali Inglismaa ja Holland (0)

Jalgpalli Euroopa meisrivõistluste finaalturniiril tagasid laupäeval koha poolfinaalis penaltiseeria võitnud Inglismaa ja kaotusseisust väljunud Holland.

Prantsusmaa sai kesise mängu järel penaltiseerias Portugalist jagu (54)
2024-07-05 / ERR Sport

Jalgpalli Euroopa meistrivõistlustel mängisid Prantsusmaa ja Portugal veerandfinaalis nii normaal- kui lisaaja väravateta viiki, aga prantslased realiseerisid järgnenud penaltiseerias kõik oma 11 meetri karistuslöögid ja pääsesid nelja parema sekka, kus neid ootab Hispaania.

Jalgpalli EM | Portugal - Prantsusmaa penaltiseeria (134)

Jalgpalli EM-finaalturniiri teises veerandfinaalis alistas Prantsusmaa väravateta lõppenud normaal- ja lisaaja järel Portugali penaltitega 5:3.

Türgi sangar sattus käežesti eest UEFA uurimise alla (66)
2024-07-03 / ERR Sport

Euroopa jalgpalliliit (UEFA) algatas Türgi jalgpallikoondislase Merih Demirali suhtes distsiplinaarmenetluse.

Jalgpalli EM | Austria - Türgi väravad (137)

Jalgpalli Euroopa meistrivõistluste viimases kaheksandikfinaalis alistas Türgi meeskond Austria 2:1.

Türgi lülitas alagrupi võitnud Austria välja, edasi ka Holland (92)
2024-07-02 / ERR Sport

Jalgpalli Euroopa meistrivõistluste kaheksandikfinaalide viimasel päeval tagasid edasipääsu kaheksa parema hulka Holland ja Türgi.

Gruusia läks juhtima, aga Hispaania näitas teisel poolajal võimu (45)
2024-07-01 / ERR Sport

Jalgpalli Euroopa meistrivõistlustel jäi Hispaania kaheksandikfinaalis avapoolajal Gruusia vastu kaotusseisu, aga võitis kohtumise lõpuks kindlalt 4:1.

Jalgpalli EM | Hispaania - Gruusia väravad (117)
2024-06-30 / ERR Sport

Jalgpalli EM | Saksamaa - Taani väravad (186)
2024-06-29 / ERR Sport

Saksamaa jalgpallikoondis alistas kodusel Euroopa meistrivõistluste finaalturniiril kaheksandikfinaalis Taani 2:0 ja jõudis kaheksa hulka.

Võõrustaja Saksamaa pääses edasi, tiitlikaitsja Itaalia langes välja (26)

VIDEO | Gruusia pääses üllatusvõiduga EM-il kaheksandikfinaali (72)
2024-06-27 / ERR Sport

Gruusia jalgpallikoondis vormistas Euroopa meistrivõistluste alagrupiturniiri viimasel päeval suurüllatuse, kui alistas Portugali 2:0 ning pääses oma suurvõistluste debüüdil kohe kaheksandikfinaali.

Jalgpalli EM | Gruusia - Portugali väravad (212)
2024-06-26 / ERR Sport

Jalgpalli EM-finaalturniiri alagrupifaasi viimasel mängupäeval alistas suurvõistluste debütant Gruusia 2:0 Portugali ja tagas nõnda edasipääsu 16 parema sekka.

EM-i debütant Gruusia alistas Portugali ja pääses alagrupist edasi (90)

Jalgpalli Euroopa meistrivõistluste alagrupiturniiri viimasel päeval vormistas suurüllatuse Gruusia, kes alistas F-grupi raames Portugali 2:0 ning pääses oma suurvõistluste debüüdil kohe kaheksandikfinaali. Lisaks neile pääses alagrupist edasi Türgi.

Jalgpalli EM | Tšehhi - Türgi väravad (197)

Jalgpalli EM-finaalturniiri alagrupifaasi viimane lõpuvile kõlas Hamburgis, kus Türgi alistas kümne mehega lõpetanud Tšehhi 90+4. minuti väravast 2:1 ja pääses Portugali järel teisena F-alagrupist edasi.

C-alagrupi viimastes mängudes jäid väravad löömata (88)

Jalgpalli Euroopa meistrivõistlustel selgusid teisipäeval C- ja D-alagrupi lõppseisud. Kui D-alagrupi viimased kohtumised möödusid põnevalt, siis C-alagrupi meeskonnad jätsid viimases voorus väravad löömata. Sloveenia pääses esimest korda suurturniiril alagrupiturniirist edasi.

Jalgpalli EM | Horvaatia - Itaalia väravad (94)
2024-06-25 / ERR Sport

Jalgpalli EM-finaalturniiri B-alagrupi viimase vooru kohtumises viigistasid Horvaatia ja Itaalia 1:1.

Saksamaa kaitsja mänguvalmidus sattus küsimärgi alla (35)
2024-06-24 / ERR Sport

Saksamaa jalgpallikoondise kaitsja Antonio Rüdiger peab halvimal juhul järgmise kohtumise vahele jätma.

VIDEO | Albaania - Hispaania värav (99)

Jalgpalli EM-finaalturniiri B-alagrupi viimase vooru kohtumises alistas Hispaania 1:0 Albaania.

Kaheksanda üleminuti värav viis Itaalia 16 hulka (38)

Jalgpalli Euroopa meistrivõistluste finaalturniiri B-alagrupist pääses Hispaania järel teisena edasi Itaalia. Seejuures päästis neid alles Mattia Zaccagni kaheksanda üleminuti värav.

ÜLEVAADE | Kes peab tegema mida, et EM-il edasi jõuda? (98)
2024-06-23 / ERR Sport

Jalgpalli Euroopa meistrivõistluste finaalturniiril alustatakse pühapäeval alagrupifaasi viimase vooruga. Kolm koondist (Saksamaa, Hispaania, Portugal) on edasipääsu kaheksandikfinaali kindlustanud ja Poola jääb kindlasti välja.

Ungari peatreener: meid tuleb kaitsta samamoodi nagu Saksamaad või Inglismaad (37)

Ungari jalgpallikoondise itaallasest peatreener Marco Rossi ei jäänud rahule vilemehe tööga teises alagrupivoorus Saksamaa vastu ja loodab kohtunikelt õiglasemat tööd. Saksamaa võitis mängu 2:0, kuid Rossi sõnul tulnuks enne sakslaste avaväravat vilistada Ungari kasuks viga.

Supervahetusmees Weghorst: minu eesmärk on algkoosseis (37)

Hollandi jalgpallikoondise tipuründaja Wout Weghorst on kogunud kuulsust suurepärase vahetusmehena, aga soovib tegelikult algrivistusse jõuda.

Saksamaa päästis 90+2. minutil esikoha, Ungari võitis veel hiljem (29)

Saksamaal jätkuvatel jalgpalli Euroopa meistrivõistlustel päästis võõrustaja teisel lisaminutil Šveitsi vastu 1:1 viigi ning võitis A-alagrupi, Ungari alistas Šotimaa 1:0 aga 90+10. minuti väravast.

Jalgpalli EM | Šveitsi – Saksamaa väravad (193)

Jalgpalli EM-finaalturniiril suutis võõrustaja Saksamaa Šveitsi vastu 1:1 viigivärava leida 90+2. minutil ja tagas nii A-alagrupis esikoha.

Jalgpalli EM | Šotimaa – Ungari värav (135)

Ungari võitis jalgpalli EM-finaalturniiril A-alagrupi viimases voorus Šotimaad 1:0 matši kümnenda lisaminuti väravast.

Jalgpalli EM | Belgia - Rumeenia väravad (189)
2024-06-22 / ERR Sport

Jalgpalli Euroopa meistrivõistlustel sai E-alagrupis esimesed punktid kirja Belgia, kui teise mänguvooru viimases kohtumises alistati Rumeenia 2:0.

Belgia avas EM-il võidu- ja punktiarve (87)

Jalgpalli EM | Šotimaa – Šveitsi väravad (212)
2024-06-20 / ERR Sport

Jalgpalli Euroopa meistrivõistlustel mängisid Šotimaa ja Šveits A-alagrupi teises mänguvoorus 1:1 viiki.

VIDEO | Shaqiri näitas taas iluväravaga meistriklassi (57)

Jalgpalli EM-finaalturniiril mängisid Šotimaa ja Šveits kolmapäeval A-alagrupi raames 1:1 viiki. Šveitsi kauni viigivärava lõi varemgi suuturniiridel iluväravatega säranud Xherdan Shaqiri.

Hispaania alistas Itaalia, Inglismaa piirdus viigiga (51)

Hispaania alistas jalgpalli EM-finaalturniiri B-alagrupi teise vooru kohtumises Itaalia 1:0 ja kindlustas alagrupivõidu.

Jalgpalli EM | Hispaania - Itaalia värav (232)

Šotimaa ja Šveits raiskasid võimalusi ning leppisid viigiga (58)
2024-06-19 / ERR Sport

Saksamaal jätkuva jalgpalli EM-finaalturniiri kuuenda mängupäeva viimases kohtumises leppisid Šotimaa ja Šveits 1:1 viiki. Eelnevas mängus kindlustasid võõrustajad A-grupist edasipääsu.

Vahetusmees päästis Portugalile võidu (58)
2024-06-18 / ERR Sport

Jalgpalli Euroopa meistrivõistluste alagrupiturniiri avavoor lõppes Portugali 2:1 võiduga Tšehhi üle.

Jalgpalli EM | Serbia - Inglismaa värav (99)
2024-06-17 / ERR Sport

Inglismaa jalgpallikoondis alustas Euroopa meistrivõistluste finaalturniiri C-alagrupis 1:0 võiduga Serbia üle.

Jalgpalli EM | Prantsusmaa - Austria värav (238)

Prantsusmaa jalgpallikoondis alustas oma teekonda tänavustel jalgpalli Euroopa meistrivõistlustel võidukalt, kui vajas Austria vastu võiduks vaid üht väravat.

Inglastele piisas ühest väravast, Holland võitis kaotusseisust (34)
2024-06-16 / ERR Sport

Tiitlikaitsja Itaalia vastas EM-ajaloo kiireimale väravale kahe tabamusega (87)
2024-06-15 / ERR Sport

Tiitlikaitsja Itaalia alustas Saksamaal toimuvat jalgpalli EM-finaalturniiri võidukalt, kui alistas laupäeval Albaania 2:1. Kõik väravad löödi mängu esimese 16 minuti jooksul.

Island inspireeris Serbia ründajat (28)

Serbia jalgpallikoondise ründaja Dušan Vlahovici sõnul kavatsetakse Euroopa meistrivõistluste finaalturniiri avakohtumises võtta eeskuju Islandist.

Rahvusringhääling alustab reede õhtul jalgpalli EM-i otseülekannetega (63)
2024-06-14 / ERR Sport

Reedel, 14. juunil algab kuu aega vältav jalgpalli Euroopa meistrivõistluste finaalturniir, mille Eesti Rahvusringhääling lükkab käima suure jalgpalliõhtuga ETV-s kell 21.30.

Jalgpalli EM | Saksamaa – Šotimaa väravad (119)

Jalgpalli Euroopa meistrivõistluste korraldajamaa Saksamaa alistas turniiri avamängus Šotimaa 5:1.

Saksamaa alustas kodust EM-i üliveenva võiduga (56)

Lewandowski peab EM-i avamängu vigastuse tõttu vahele jätma (53)
2024-06-12 / ERR Sport

Poola jalgpallikoondise tähtmängija Robert Lewandowski peab sel nädalal algaval EM-finaalturniiril oma koondise avamängu vahele jätma, sest vigastas viimases maavõistlusmängus oma reie tagalihast.

VIKTORIIN | Kui hästi tunned jalgpalli EM-finaalturniiride ajalugu? (37)
2024-06-11 / ERR Sport

Käesoleval nädalal algab Saksamaal jalgpalli Euroopa meistrivõistluste finaalturniir. Sel puhul pakub ERR-i spordiportaal lugejatele lahendamiseks paar viktoriini. Esimene viktoriin keskendub EM-finaalturniiride ajaloole. Head lahendamist!

VAATA | "Teel jalgpalli EM-finaalturniirile" 12/12 | Teel jalgpalli EM-finaalturniirile | ERR (67)

12-osaline saatesari "Teel jalgpalli EM-finaalturniirile" tutvustab suvel Saksamaal toimuva jalgpalli EM-finaalturniiri meeskondi ja mängijaid.

Jalgrattaga kukkunud Tšehhi poolkaitsja peab EM-i vahele jätma (20)
2024-06-09 / ERR Sport

Tšehhi jalgpalliliit teatas pühapäeval, et 25-aastane poolkaitsja Michal Sadilek peab jalgpalli EM-finaalturniiri vahele jätma, sest kukkus jalgrattaga sõites ning sai vigastada.

EM-iks valmistuv Inglismaa kaotas kodus Islandile (54)
2024-06-08 / ERR Sport

Jalgpalli EM-finaalturniiriks valmistuv Inglismaa koondis jäi Londonis Wembley staadionil peetud maavõistlusmängus Islandile 0:1 alla.

VAATA | "Teel jalgpalli EM-finaalturniirile" 9/12 | Teel jalgpalli EM-finaalturniirile (79)
2024-06-06 / ERR Sport

Saksamaa ja Ukraina jätsid sõprusmängus väravad löömata (10)
2024-06-04 / ERR Sport

Peagi algavate jalgpalli Euroopa meistrivõistluste võõrustaja Saksamaa kohtus esmaspäeva õhtul sõprusmängus Ukrainaga, kuid kumbki väravaid lüüa ei suutnud. Inglismaa, Horvaatia ja Albaania lõid see-eest vastasele kolm vastuseta väravat.

VAATA | "Teel jalgpalli EM-finaalturniirile" 4/12 (142)
2024-05-29 / ERR Sport

VAATA | "Teel jalgpalli EM-finaalturniirile" 2/12 (97)
2024-05-24 / ERR Sport

Toni Kroos riputab EM-i järel putsad varna (11)
2024-05-21 / ERR Sport

Jalgpalli maailmameister ja viiekordne Meistrite liiga võitja Toni Kroos lõpetab suviste Euroopa meistrivõistluste järel mängijakarjääri.

EM-finaalturniirile võib saata kuni 26 liikmega koondise | Jalgpalli EM (9)
2024-05-04 / ERR Sport

Jalgpalli Euroopa meistrivõistluste finaalturniiril osalevad koondised saavad välja panna maksimaalselt 26-liikmelise koosseisu.

Meedia: UEFA kinnitab EM-iks 26-liikmelised koosseisud (6)
2024-04-23 / ERR Sport

BBC kirjutas teisipäeval, et Euroopa jalgpalli katusorganisatsioon UEFA lubab sel suvel Saksamaal toimuvateks jalgpalli meistrivõistlusteks 26-liikmelised koondised.

Lisaajal löödud värav viis Hispaania esmakordselt MM-il poolfinaali (0)
2023-08-11 / ERR Sport

Jalgpalli naiste MM-finaalturniiril pääses esimese koondisena nelja parema sekka Hispaania, kes alistas 2019. aasta finalisti Hollandi lisaaja järel 2:1.

Inglismaa krooniti pea 40-aastase ootuse järel taas U-21 Euroopa meistriks (0)
2023-07-08 / ERR Sport

Laupäeval Gruusias Batumis toimunud jalgpalli U-21 vanuseklassi Euroopa meistrivõistluste finaalis alistas Inglismaa 1:0 Hispaania.

VIDEO | Holland alistas kahest hilisest väravast Senegali (0)
2022-11-21 / ERR Sport

Jalgpalli maailmameistrivõistluste finaalturniiri teisel päeval alistas Hollandi jalgpallikoondis A-alagrupi kohtumises kahest hilisest väravast 2:0 Senegali.

Inglismaa lõi ülipikaks veninud mängus kuus, Iraan kaks väravat (0)

Jalgpalli maailmameistrivõistluste finaalturniiri teisel mängupäeval alistas Inglismaa erinevate mänguseisakute tõttu ligi pool tundi pikemaks veninud kohtumises B-alagrupis Iraani 6:2.

EM-i finaali kordus väravaid ei toonud, Leedu kohutav turniir jätkub (0)
2022-06-11 / ERR Sport

Jalgpalli Euroopa liiga kõrgeimal tasandil lõppesid laupäeval kõik neli kohtumist viigiga. Mulluse EM-i finaali kordusmängus viigistasid Inglismaa ja Itaalia 0:0.

Inglismaal mõisteti fänn rassistlike kommentaaride pärast vangi (0)
2021-11-04 / ERR Sport

Inglismaa jalgpallifänn Jonathon Best mõisteti tänavuse jalgpalli EM-i finaali järel sotsiaalmeedias tehtud rassistlike kommentaaride eest kümneks nädalaks vangi. Kohtunik ütles, et Best solvas Marcus Rashfordi, Jadon Sanchot ja Bukayo Sakat nende nahavärvi pärast.

Jalgpalli EM jõudis Eestis vähemalt 700 000 inimeseni | Jalgpalli EM | ERR (0)
2021-07-14 / ERR Sport

Pühapäeval finaaliga kulmineerunud jalgpalli EM-ist sai Eesti Rahvusringhäälingu vahendusel osa vähemalt 700 000 inimest. Turniiri vaadatuim vastasseis oli finaalmäng Itaalia ja Inglismaa vahel.

Pidutsema kihutanud itaallane hukkus autoavariis (0)
2021-07-12 / ERR Sport

Jalgpalli Euroopa meistriks tulnud Itaalia tähistas öösel vastu esmaspäeva tiitlit ja politsei teatel saatsid pidustusi ka mõned traagilised intsidendid.

Eksinud penaltilööjaid tabasid rassistlikud solvangud (2)

Inglismaa jalgpallikoondise mustanahalised liikmed said pärast kaotatud EM-finaali rassistliku ja solvava sõimu osaliseks.

FOTOD | EM-tiitel tõi Itaalia tänavatele võidujoovastuses inimesed (1)
2021-07-11 / ERR Sport

2020. aasta jalgpalli Euroopa meistriks krooniti Itaalia, kes oli pühapäevases finaalis penaltiseeria järel üle Inglismaast. Normaal- ja lisaaeg lõppesid 1:1, Itaalia väravavaht Gianluigi Donnarumma tõrjus penaltiseerias kaks inglaste lööki.

Itaalia alistas penaltiseeria järel Inglismaa ja tuli Euroopa meistriks (18)

2020. aasta jalgpalli Euroopa meistriks tuli Itaalia, kes alistas 1:1 lõppenud normaal- ja lisaaja järel Inglismaa penaltiseerias 3:2.

Mitmel pool Eestis on jalgpalli EM-i finaalmängu ühisvaatamine (0)

Pühapäeva hilisõhtul selgub Wembley staadionil Euroopa meister jalgpallis, vastamisi on Itaalia ja Inglismaa. Ka paljudes Eesti paikades toimuvad selle mängu ühisvaatamised.

EM-finaali vilistab esmakordselt hollandlane | Jalgpalli EM | ERR (0)
2021-07-08 / ERR Sport

Jalgpalli Euroopa meistrivõistluste finaali asub kohtunikuna vilistama tuntud hollandlane Björn Kuipers.

Taani jalgpallikoondis jõudis poolfinaali (0)
2021-07-03 / ERR Sport

Taani jalgpallikoondis alistas EM-finaalturniiri kolmandas veerandfinaalis Bakuus toimunud kohtumises Tšehhi 2:1 ja tagas pääsu nelja parema hulka.

Haaravas mängus Belgiat võitnud Itaalia pääses poolfinaali | Jalgpalli EM (0)
2021-07-02 / ERR Sport

Jalgpalli EM-finaalturniiril pääses teise meeskonnana poolfinaali Itaalia, kes oli oodatud põnevusmängu järel 2:1 üle Belgiast.

Inglismaa sai tulises vastasseisus jagu Saksamaast (0)
2021-06-29 / ERR Sport

Inglismaa jalgpallikoondis alistas EM-finaalturniiri kaheksandikfinaalis vana rivaali Saksamaa 2:0.

Kümnemehelise Hollandi alistanud Tšehhi sammus veerandfinaali (0)
2021-06-27 / ERR Sport

Jalgpalli Euroopa meistrivõistlustel alistas Tšehhi Budapestis peetud kaheksandikfinaalkohtumises Hollandi 2:0, lunastades sellega pääsme veerandfinaali.

Jalgpalli EM jätkub kaheksandikfinaalidega (4)
2021-06-25 / ERR Sport

Euroopa jalgpalli meistrivõistlused jätkuvad alates laupäevast kaheksandikfinaalidega. Esimeses mängus on vastamisi Wales ja Taani.

Prantsusmaa ja Portugali viik viis mõlemad edasi | Jalgpalli EM | ERR (0)
2021-06-23 / ERR Sport

Jalgpalli EM-finaalturniiri F-grupi kohtumises viigistasid tiitlikaitsja Portugal ja valitsev maailmameister Prantsusmaa 2:2.

Saksamaa sai suure vaevaga kaheksandikfinaali (0)

Saksamaa jalgpallikoondis viigistas EM-finaalturniiri F-alagrupi viimases voorus Ungari 2:2 ja pääses 16 parema hulka.

Inglismaa alistas Tšehhi ja võitis alagrupi (25)
2021-06-22 / ERR Sport

Jalgpalli EM-finaalturniiril võitis D-alagrupi Inglismaa, kes alistas viimases voorus Tšehhi 1:0.

Austria alistas Ukraina ja kindlustas C-alagrupis teise koha (0)
2021-06-21 / ERR Sport

Jalgpalli EM-finaalturniiril alistas Austria C-alagrupi viimase vooru kohtumises Ukraina 1:0 ja kindlustas nõnda Hollandi järel grupis teisena edasipääsu.

Saksamaa võitis EM-i resultatiivseima mängu (9)
2021-06-19 / ERR Sport

Saksamaa jalgpallikoondis alistas EM-finaalturniiri F-alagrupi teise vooru kohtumises Portugali 4:2 ja kerkis tabelis teisele positsioonile.

Särav Itaalia jätkas veel ühe 3:0 võiduga (4)
2021-06-16 / ERR Sport

Itaalia alistas jalgpalli EM-finaalturniiri A-alagrupi teise vooru kohtumises kodusel Stadio Olimpicol Šveitsi koondise 3:0 ja kindlustas koha kaheksandikfinaalis.

Lõpuminutite väravad tõid tiitlikaitsja Portugalile võidu Ungari üle (3)
2021-06-15 / ERR Sport

Jalgpalli Euroopa meistrivõistlustel alistas Portugal Budapestis peetud F-alagrupi kohtumises Ungari 3:0.

Inglismaa väravavaht pidi vigastuse tõttu EM-ilt koju sõitma (0)

Inglismaa jalgpallikoondis teatas teisipäeval, et vigastada on saanud nende väravavaht Dean Henderson. Tema asemele kutsutakse EM-finaalturniiriks koondise juurde Sheffield United puurilukk Aaron Ramsdale.

Tšehhi alistas võimalusterohkes mängus Šotimaa (7)
2021-06-14 / ERR Sport

Jalgpalli Euroopa meistrivõistlustel alistas Tšehhi esmaspäevases esimeses kohtumises Šotimaa 2:0 ja tõusis avavooru järel D-alagrupi liidriks.

Võimalusi raisanud Hispaania ja Rootsi mängisid väravateta viiki (0)

Jalgpalli Euroopa meistrivõistluste finaalturniiril mängisid Hispaania ja Rootsi esmaspäeval Sevillas E-alagrupi raames 0:0 viiki.

VIDEO | Ajalooline omavärav ja kaitsetähe tabamus tõid Slovakkiale võidu (1)

Jalgpalli Euroopa meistrivõistluste finaalturniiril võitis Slovakkia esmaspäeval E-alagrupi avamängus Poolat 2:1.

Inglismaa võttis Horvaatialt MM-i poolfinaali kaotuse eest revanši (6)
2021-06-13 / ERR Sport

Inglismaa jalgpallikoondis alustas EM-finaalturniiri 1:0 võiduga Horvaatia koondise, kellele 2018. aasta MM-i poolfinaalis alla jäädi. Ainsa värava lõi 57. minutil Manchester City ründaja Raheem Sterling.

Portugali äärekaitsja nakatus koroonaviirusega ja jääb EM-ilt eemale (0)

Eelmistel jalgpalli Euroopa meistrivõistlustel triumfeerinud Portugali koondise äärekaitsja Joao Cancelo andis positiivse koroonaproovi ning jääb seetõttu EM-ilt eemale.

VIDEO | Soomele tõid võidu Pohjanpalo värav ja Hradecky penaltitõrje (3)
2021-06-12 / ERR Sport

Jalgpalli Euroopa meistrivõistlustel sai Soome aegade esimese finaalturniiri võidu, kui alistas Kopenhaagenis peetud vahepeal terviserikke tõttu katkestatud B-alagrupi mängus Taani 1:0.

Itaalia sai EM-finaalturniiri avamängus Türgi üle kindla võidu (4)
2021-06-11 / ERR Sport

Reedel peeti Roomas jalgpalli Euroopa meistrivõistluste finaalturniiri avamäng, kui Itaalia alistas Türgi A-alagrupis kindlalt 3:0.

EM-il hümni ajal põlvitamisega võivad kaasneda poliitilised reaktsioonid (0)

Jalgpalli Euroopa meistrivõistluste finaalturniiril võib tekitada poliitilist poleemikat mängueelne põlvitamine, mida arvatavasti osad võistkonnad teevad ja osad mitte.

Viga saanud Liverpooli kaitsja jääbki EM-ilt kõrvale (0)
2021-06-04 / ERR Sport

Kolmapäevases sõpruskohtumises Austria vastu vigastada saanud Inglismaa koondise äärekaitsja Trent Alexander-Arnolt ei saa EM-finaalturniiril mängida.

Holland, Hispaania ja Itaalia lubavad fännid jalgpalli EM-ile (0)
2021-04-07 / ERR Sport

Itaalia, Holland ja Hispaania teatasid nädala alguses, et suvisel jalgpalli EM-finaalturniiril on mängudele oodatud ka pealtvaatajad.

Quaresma võib mängust Islandi vastu eemale jääda (0)
2016-06-13 / ERR Sport

Eesti vastu suurepärase mängu teinud Portugali ääremängija Ricardo Quaresma võib teisipäeval Islandi vastu toimuva koondise avakohtumise jalgpalli EM-il vahele jätta, sest teda segab jalavigastus.

Delfi (2)
BLOGI | Inglismaa alistas penaltiseerias Šveitsi ja pääses EM-il poolfinaali! (35)
2024-07-06 / Delfi

Inglismaa jalgpallikoondis alistas Saksamaal jätkuval jalgpalli EM-il 1:1 viigiga lõppenud normaal -ja lisaaja järel Šveitsi penaltiseerias 5:4 ja kindlustas koha poolfinaalis. Delfi kajastas kohtumist otseblogis.

Õhtuleht (1)
BLOGI | C-alagrupi viimases voorus jäid väravad nägemata, Taani edestas Sloveeniat üksnes tänu edetabelikohale (9)
2024-06-26 / Õhtuleht

Jalgpalli EM-finaalturniiril Saksamaal peeti teisipäeval eelviimane alagruppide mängupäev. Kui kahes esimeses mängus oli põnevust ja väravaid küllaga, siis kaks viimast ajasid pigem haigutama ja skoori neis ei tehtud.