Ungari peatreener: meid tuleb kaitsta samamoodi nagu Saksamaad või Inglismaad

2024-06-23 / ERR Sport

Ungari jalgpallikoondise itaallasest peatreener Marco Rossi ei jäänud rahule vilemehe tööga teises alagrupivoorus Saksamaa vastu ja loodab kohtunikelt õiglasemat tööd. Saksamaa võitis mängu 2:0, kuid Rossi sõnul tulnuks enne sakslaste avaväravat vilistada Ungari kasuks viga.

ERR Sport (33)
Jalgpalli EM-i ennustusmängu võitjad (249)
2024-07-15 / ERR Sport

Jalgpalli EM-finaalturniiri ajal on ERR-i spordiportaalis igal mängupäeval vaatajamäng, kus tuleb ennustada, mitmendal minutil lüüakse päeva viimases kohtumises esimene värav. Auhinnaks on Euro 2024 pall Adidas Fussballliebe (Match Ball Replica).

ERR (72)

EM-i blogi | Moyesi sõnum Šotimaale: saatke McTominay karistusalasse! (26)

Saksamaal jätkuvatel jalgpalli Euroopa meistrivõistlustel päästis võõrustaja teisel lisaminutil Šveitsi vastu 1:1 viigi ning võitis A-alagrupi, Ungari alistas Šotimaa 1:0 aga 90+10. minuti väravast.

Supervahetusmees Weghorst: minu eesmärk on algkoosseis (37)

Hollandi jalgpallikoondise tipuründaja Wout Weghorst on kogunud kuulsust suurepärase vahetusmehena, aga soovib tegelikult algrivistusse jõuda.

VAATA OTSE | Šotimaa ja Ungari vajavad võitu, kuidas läheb Saksamaal? (24)

Saksamaa päästis 90+2. minutil esikoha, Ungari võitis veel hiljem (29)

Jalgpalli EM | Šveitsi – Saksamaa väravad (193)

Jalgpalli EM-finaalturniiril suutis võõrustaja Saksamaa Šveitsi vastu 1:1 viigivärava leida 90+2. minutil ja tagas nii A-alagrupis esikoha.

Jalgpalli EM | Šotimaa – Ungari värav (135)

Ungari võitis jalgpalli EM-finaalturniiril A-alagrupi viimases voorus Šotimaad 1:0 matši kümnenda lisaminuti väravast.

Publikut sobimatult üles kütnud Albaania ründaja sai mängukeelu (0)

Albaania jalgpallikoondise ründaja Mirlind Daku teenis sobimatu käitumise tõttu kahe kohtumise pikkuse mängukeelu.

Saksamaa päästis 90+2. minutil esikoha, Ungari võitis veel hiljem (15)

Jalgpalli EM | Belgia - Rumeenia väravad (189)
2024-06-22 / ERR Sport

Jalgpalli Euroopa meistrivõistlustel sai E-alagrupis esimesed punktid kirja Belgia, kui teise mänguvooru viimases kohtumises alistati Rumeenia 2:0.

Türgit kolme väravaga kostitanud Portugal tagas alagrupi võidu (84)

Jalgpalli Euroopa meistrivõistlustel alistas Portugal F-alagrupi teise vooru kohtumises Türgi 3:0 ja kindlustas endale alagrupi võidu.

VIDEO | Shaqiri näitas taas iluväravaga meistriklassi (57)
2024-06-20 / ERR Sport

Jalgpalli EM-finaalturniiril mängisid Šotimaa ja Šveits kolmapäeval A-alagrupi raames 1:1 viiki. Šveitsi kauni viigivärava lõi varemgi suuturniiridel iluväravatega säranud Xherdan Shaqiri.

Kindel võit viis võõrustaja Saksamaa esimesena kaheksandikfinaali (63)
2024-06-19 / ERR Sport

Jalgpalli Euroopa meistrivõistlustel alistas võõrustaja Saksamaa kolmapäeval alagrupiturniiri teises ringis Ungari 2:0 ja tagas esimese koondisena koha 16 parema seas.

Mbappé nina operatsiooni ei vaja, maski aga küll (67)
2024-06-18 / ERR Sport

Kylian Mbappé murdis oma ninaluu esmaspäevases jalgpalli Euroopa meistrivõistluste finaalturniiri alagrupimängus Austria vastu. Prantsusmaa võitis selle kohtumise 1:0, kuid Prantsuse jalgpalliliidu (FFF) sõnul tuleb Mbappél järgmistes mängudes kanda maski.

Vahetusmees päästis Portugalile võidu (58)

Jalgpalli Euroopa meistrivõistluste alagrupiturniiri avavoor lõppes Portugali 2:1 võiduga Tšehhi üle.

Inglastele piisas ühest väravast, Holland võitis kaotusseisust (34)
2024-06-16 / ERR Sport

Inglismaa jalgpallikoondis alustas Euroopa meistrivõistluste finaalturniiri C-alagrupis 1:0 võiduga Serbia üle.

VIDEO | Alvar Tiisler pani ennast proovile jalgpalliakadeemia noorte vastu (67)
2024-06-15 / ERR Sport

Euroopa meistrivõistluste eel nõustus ERR-i spordiajakirjanik Alvar Tiisler Eesti jalgpalliliidu jalgpalliakadeemia noormeestega mängides oma oskusi Eesti rahvale näitama. Esimeses videos pani ta ennast proovile väravavahina.

Rahvusringhääling alustab reede õhtul jalgpalli EM-i otseülekannetega (63)
2024-06-14 / ERR Sport

Reedel, 14. juunil algab kuu aega vältav jalgpalli Euroopa meistrivõistluste finaalturniir, mille Eesti Rahvusringhääling lükkab käima suure jalgpalliõhtuga ETV-s kell 21.30.

Jalgpalli EM | Saksamaa – Šotimaa väravad (119)

Jalgpalli Euroopa meistrivõistluste korraldajamaa Saksamaa alistas turniiri avamängus Šotimaa 5:1.

VAATA | "Teel jalgpalli EM-finaalturniirile" 9/12 | Teel jalgpalli EM-finaalturniirile (79)
2024-06-06 / ERR Sport

12-osaline saatesari "Teel jalgpalli EM-finaalturniirile" tutvustab suvel Saksamaal toimuva jalgpalli EM-finaalturniiri meeskondi ja mängijaid.

Iirimaa lõpetas Ungari kaotuseta seeria | Jalgpall | ERR (0)
2024-06-05 / ERR Sport

14 järjestikuses mängus kaotuseta olnud Ungari jalgpallimeeskonna seeria sai otsa, kui Dublinis peetud maavõistlusmängus jäädi 1:2 alla Iirimaale.

Jalgpalli EM-finaalturniiri ülekannete ajakava (242)
2024-05-17 / ERR Sport

14. juunist 14. juulini kümnes Saksamaa linnas peetavat jalgpalli EM-finaalturniiri vahendavad otsepildis ETV, ETV+ ja ERR-i spordiportaal. ETV+-i eetris olevatel mängudel saab teleris valida eesti- või venekeelse kommentaari, veebis saab neid mänge eestikeelse kommentaariga vaadata ERR-i spordiportaalist.

Jalgpalli EM-finaalturniiri näitavad Eestis ERR ja TV3 (52)
2024-05-09 / ERR Sport

Suvine jalgpalli EM jõuab Eesti televaatajateni Eesti Rahvusringhäälingu ja TV3 Grupp koostöös. Vaatajale on kõik 51 EM-finaalturniiri kohtumist vabalt kättesaadavad ERR-i kanalite ETV ja ETV+ ning TV3 ja TV6 vahendusel.

Rojas tuli üle noatera taas maailmameistriks, Lyles tegi kuldse duubli | Kergejõustiku MM (1)
2023-08-25 / ERR Sport

Kergejõustiku maailmameistrivõistlustel Budapestis tuli naiste kolmikhüppes neljandat korda maailmameistriks Venezuela esindaja Yulimar Rojas. Meeste 100 m jooksus võidutsenud Noah Lyles jäi alistamatuks ka 200 m distantsil.

Tamberi krooniti esmakordselt maailmameistriks, Allman jäi taas kullata | Kergejõustiku MM (5)
2023-08-22 / ERR Sport

Budapestis jätkuval kergejõustiku MM-il krooniti teisipäeval esmakordselt meeste kõrgushüppe maailmameistriks olümpiavõitja Gianmarco Tamberi. Naiste kettaheites võidutses suursoosik Valarie Allmani ees üllatusnaine Laulauga Tausaga.

Soome jäähokikoondis pääses medalimängudele | OM2022 | ERR (9)
2022-02-16 / ERR Sport

Soome meeste jäähokikoondis alistas Pekingi olümpiaturniiri veerandfinaalis Šveitsi 5:1 (2:0, 1:1, 2:0) ja tagas koha nelja parema hulgas.

Pidutsema kihutanud itaallane hukkus autoavariis (0)
2021-07-12 / ERR Sport

Jalgpalli Euroopa meistriks tulnud Itaalia tähistas öösel vastu esmaspäeva tiitlit ja politsei teatel saatsid pidustusi ka mõned traagilised intsidendid.

Soome võitles vapralt, aga Belgia sai lõpus oma tahtmise (0)
2021-06-21 / ERR Sport

Jalgpalli EM-finaalturniiril lõpetas Belgia alagrupifaasi 2:0 võiduga Soome üle ja võitis täisedu ehk üheksa punktiga B-alagrupi.

UEFA alustas Austria ründaja suhtes uurimist | Jalgpalli EM | ERR (1)
2021-06-15 / ERR Sport

Euroopa jalgpalliliit (UEFA) teatas teisipäeval, et on alustanud uurimist Austria ründaja Marko Arnautovici suhtes. Uurimise põhjuseks on mehe ebasobilik käitumine värava tähistamisel.

"Spordipühapäevas" on luubi all autoralli, Doha MM, viievõistlus ja tennis (0)
2019-10-05 / ERR Sport

Pühapäeval kell 18.15 Vikerraadio eetris algav "Spordipühapäev" keskendub Wales'i MM-rallile ja kergejõustiku maailmameistrivõistlustele. Saate pikemad teemad puudutavad aga moodsat viievõistlust ja tennist.

ERR (3)
Norra hakkab Leopard 2 tanke kokku panema (0)

Norra, mis tellis 54 Saksa tanki Leopard 2, paneb neist 37 ise kokku ning võib alustada tankide kokkupanemist ka teiste riikide jaoks, teatas teisipäeval kaitseministeerium.

Maksu- ja tolliamet: automaksust kõrvalehiilimine saab olema keeruline (6)

Automaksu uuem plaan näeb ette, et ka kasutatud auto omanikuvahetusel tuleb maksta registreerimistasu. Kes tehingu puhul maksu riigile tasub, otsustavad ostja ja müüja kokkuleppel, nagu see on praegu riigilõivuga. Maksuamet usub, et automaksu maksmisest kõrvalehiilimine saab olema väga raske.