VAATA OTSE | Šotimaa ja Ungari vajavad võitu, kuidas läheb Saksamaal?

2024-06-23 / ERR Sport

Saksamaal jätkuvatel jalgpalli Euroopa meistrivõistlustel päästis võõrustaja teisel lisaminutil Šveitsi vastu 1:1 viigi ning võitis A-alagrupi, Ungari alistas Šotimaa 1:0 aga 90+10. minuti väravast.

ERR Sport (19)
Jalgpalli EM-i ennustusmängu võitjad (249)
2024-07-15 / ERR Sport

Jalgpalli EM-finaalturniiri ajal on ERR-i spordiportaalis igal mängupäeval vaatajamäng, kus tuleb ennustada, mitmendal minutil lüüakse päeva viimases kohtumises esimene värav. Auhinnaks on Euro 2024 pall Adidas Fussballliebe (Match Ball Replica).

Esireket Sinner pääses esimest korda muru peal finaali (52)

Suve alguses esimese itaallasena maailma esireketiks kerkinud 22-aastane Jannik Sinner tagas laupäeval Saksamaal Halles esimest korda oma karjääris muruturniiril finaalikoha, kui alistas hiinlase Zhizhen Zhangi (ATP 42.) kahes setis. Finaalis tuleb Sinnerile vastu Hubert Hurkacz.

ERR (72)

Operatsioonil käinud Murray jaoks on Wimbledon kahtluse all (13)

Kahel korral kodupubliku ees Wimbledoni slämmiturniiril võidutsenud Andy Murray käis seljavigastuse tõttu operatsioonil ja tema osalemine tänavusel turniiril on kahtluse all.

Ungari peatreener: meid tuleb kaitsta samamoodi nagu Saksamaad või Inglismaad (37)

Ungari jalgpallikoondise itaallasest peatreener Marco Rossi ei jäänud rahule vilemehe tööga teises alagrupivoorus Saksamaa vastu ja loodab kohtunikelt õiglasemat tööd. Saksamaa võitis mängu 2:0, kuid Rossi sõnul tulnuks enne sakslaste avaväravat vilistada Ungari kasuks viga.

Supervahetusmees Weghorst: minu eesmärk on algkoosseis (37)

Hollandi jalgpallikoondise tipuründaja Wout Weghorst on kogunud kuulsust suurepärase vahetusmehena, aga soovib tegelikult algrivistusse jõuda.

Saksamaa päästis 90+2. minutil esikoha, Ungari võitis veel hiljem (29)

Jalgpalli EM | Šveitsi – Saksamaa väravad (193)

Jalgpalli EM-finaalturniiril suutis võõrustaja Saksamaa Šveitsi vastu 1:1 viigivärava leida 90+2. minutil ja tagas nii A-alagrupis esikoha.

Jalgpalli EM | Šotimaa – Ungari värav (135)

Ungari võitis jalgpalli EM-finaalturniiril A-alagrupi viimases voorus Šotimaad 1:0 matši kümnenda lisaminuti väravast.

Viis matšpalli päästnud Pegula võitis murul esimest korda (0)

Tennise naiste maailma edetabeli viies reket Jessica Pegula alistas pühapäeval kaks vastast ja võitis Berliinis toimuva WTA 500 taseme turniiri.

Belgia avas EM-il võidu- ja punktiarve (87)
2024-06-22 / ERR Sport

Jalgpalli Euroopa meistrivõistlustel sai E-alagrupis esimesed punktid kirja Belgia, kui teise mänguvooru viimases kohtumises alistati Rumeenia 2:0.

Ingrid Neel alistas oma kunagise paarilise (23)
2024-06-12 / ERR Sport

Eesti tennisist Ingrid Neel sattus Hollandis 's-Hertogenboschis peetaval WTA 250 taseme turniiril vastamisi oma kauaaegse paarilise Elixane Lechemiaga.

Eesti naiste padelikoondis läheb esimest korda EM-finaalturniirile (37)
2024-06-11 / ERR Sport

Eesti naiste padelikoondis kindlustas esimest korda ajaloos pääsu Euroopa meistrivõistluste finaalturniirile.

Jalgpalli EM-finaalturniiri tulemused ja tabeliseisud (232)
2024-06-06 / ERR Sport

Jalgpalli EM-finaalturniiri tulemused ja tabeliseisud

Lahkus endine tipptennisist Villem Lapimaa | Tennis | ERR (3)
2024-06-03 / ERR Sport

3. juunil lahkus ootamatu haiguse tagajärjel Villem Lapimaa, tennises NSV Liidu ja Eesti noortemeister, täiskasvanute meistrivõistluste medalivõitja.

Kaks kiiret väravat visanud Soome kaotas Kanadale | Jäähoki MM (53)
2024-05-18 / ERR Sport

Kanada jäähokikoondis alistas maailmameistrivõistlustel A-alagrupis Soome 5:3 (2:2, 1:1, 2:0) ja on kindlustanud pääsu veerandfinaali.

Jalgpalli EM-finaalturniiri ülekannete ajakava (242)
2024-05-17 / ERR Sport

14. juunist 14. juulini kümnes Saksamaa linnas peetavat jalgpalli EM-finaalturniiri vahendavad otsepildis ETV, ETV+ ja ERR-i spordiportaal. ETV+-i eetris olevatel mängudel saab teleris valida eesti- või venekeelse kommentaari, veebis saab neid mänge eestikeelse kommentaariga vaadata ERR-i spordiportaalist.

Saarna EM-i ühisprojektist TV3-ga: mul on selle eel väga hea tunne | Jalgpalli EM (16)
2024-05-09 / ERR Sport

Jalgpalli Euroopa meistrivõistluste finaalturniir jõuab Eesti televaatajani esimest korda kahe meediagrupi koostöös. Kuigi algselt omandas näitamisõigused Viaplay, siis Baltikumi turult lahkumise järel näitavad turniiri ühiselt ERR ja TV3 Grupp.

Konstantin Vassiljev: kui Ukraina suudaks sõja võita, siis võib-olla tuleb rahu (35)
2024-04-05 / ERR Sport

Eesti jalgpallikoondise kapten ja rekordinternatsionaal Konstantin Vassiljev külastas Õhtulehe taskuhäälingut "Kolmas poolaeg", kus ta muuhulgas rääkis möödunud aasta algul Eesti jalgpalli raputanud pildiskandaalist ja Venemaa sõjalisest kallaletungist Ukrainale.

ERR (5)
Laupäev tuleb sajuta (69)

Ilmast räägib sünoptik Ele Pedassaar.

Riigikohus lükkas automaksuvastase kaebuse tagasi (6)

Riigikohus jättis läbi vaatamata riigikogu liikme Anastassia Kovalenko-Kõlvarti mootorsõidukimaksu seadust puudutava kaebuse, selgitades, et riigikogu liikmetel ei ole eriõigust vaidlustada seaduse vastuvõtmist.

AfD viskas skandaalse poliitiku europarlamendi delegatsioonist välja (20)

Saksamaa parempopulistlikuks peetav partei Alternatiiv Saksamaale (AfD) viskas skandaalse poliitiku Maximilian Krahi oma europarlamendi delegatsioonist välja. Veebiväljaanne Politico kirjutab, et AfD üritab taasliituda Euroopa Parlamendi Identiteet ja Demokraatia (ID) fraktsiooniga.

GPS-signaalide häirimine Venemaa poolt on Eesti kohal suurenenud (13)

GPS-i häiringud on Eesti kohal sagenenud ja nende mastaap kasvanud. Tõenäoliselt on selle taga Venemaa eesmärgiga häirida ründedroonide tegevust, ütles Eesti Lennuliiklusteeninduse tegevjuht Ivar Värk ETV hommikusaates "Terevisioon".