Laupäeval tagasid pileti poolfinaali Inglismaa ja Holland

2024-07-06 / ERR Sport

Jalgpalli Euroopa meisrivõistluste finaalturniiril tagasid laupäeval koha poolfinaalis penaltiseeria võitnud Inglismaa ja kaotusseisust väljunud Holland.

ERR Sport (17)
Jalgpalli EM | Holland - Inglismaa väravad (107)
2024-07-11 / ERR Sport

Jalgpalli Euroopa meistrivõistlustel alistas Inglismaa poolfinaalis Hollandi 2:1.

Hollandi koondist tabas poolfinaali eel reisiprobleem (14)
2024-07-10 / ERR Sport

Hollandi jalgpallikoondise teekond Dortmundis toimuvale Euroopa meistrivõistluste poolfinaalmängule kujunes oodatust vaevalisemaks.

Vahetusmehe Watkinsi lisaminutite tabamus viis Inglismaa EM-il finaali (33)

Jalgpalli Euroopa meistrivõistlustel alistas Inglismaa teises poolfinaalis Hollandi 2:1 ning kohtub pühapäevases finaalis Hispaaniaga.

Hollandi peatreener: minust te nii lihtsalt lahti ei saa (0)
2024-07-09 / ERR Sport

Hollandi jalgpallikoondise peatreener Ronald Koeman teatas, et soovib samas ametis jätkata kuni 2026. aasta maailmameistrivõistlusteni.

Jalgpalli EM | Holland - Türgi väravad (195)

Jalgpalli Euroopa meistrivõistluste viimases veerandfinaalis alistas Hollandi koondis Türgi 2:1.

Laupäeval tagasid pileti poolfinaali Inglismaa ja Holland (0)

Türgi sangar peab veerandfinaali vahele jätma, Bellingham pääses trahviga (36)
2024-07-05 / ERR Sport

Jalgpalli Euroopa meistrivõistlustel sobimatu käemärgiga silma jäänud Türgi kaitsemängija Merih Demiral peab veerandfinaali Hollandiga vahele jätma.

Prantsusmaa sai kesise mängu järel penaltiseerias Portugalist jagu (54)

Jalgpalli Euroopa meistrivõistlustel mängisid Prantsusmaa ja Portugal veerandfinaalis nii normaal- kui lisaaja väravateta viiki, aga prantslased realiseerisid järgnenud penaltiseerias kõik oma 11 meetri karistuslöögid ja pääsesid nelja parema sekka, kus neid ootab Hispaania.

Jalgpalli EM | Austria - Türgi väravad (137)
2024-07-03 / ERR Sport

Jalgpalli Euroopa meistrivõistluste viimases kaheksandikfinaalis alistas Türgi meeskond Austria 2:1.

Jalgpalli EM | Saksamaa - Taani väravad (186)
2024-06-29 / ERR Sport

Saksamaa jalgpallikoondis alistas kodusel Euroopa meistrivõistluste finaalturniiril kaheksandikfinaalis Taani 2:0 ja jõudis kaheksa hulka.

Supervahetusmees Weghorst: minu eesmärk on algkoosseis (37)
2024-06-23 / ERR Sport

Hollandi jalgpallikoondise tipuründaja Wout Weghorst on kogunud kuulsust suurepärase vahetusmehena, aga soovib tegelikult algrivistusse jõuda.

VIDEO | Shaqiri näitas taas iluväravaga meistriklassi (57)
2024-06-20 / ERR Sport

Jalgpalli EM-finaalturniiril mängisid Šotimaa ja Šveits kolmapäeval A-alagrupi raames 1:1 viiki. Šveitsi kauni viigivärava lõi varemgi suuturniiridel iluväravatega säranud Xherdan Shaqiri.

Inglastele piisas ühest väravast, Holland võitis kaotusseisust (34)
2024-06-16 / ERR Sport

Inglismaa jalgpallikoondis alustas Euroopa meistrivõistluste finaalturniiri C-alagrupis 1:0 võiduga Serbia üle.

Hollandi võtmemängija jätab EM-i vahele (22)
2024-06-11 / ERR Sport

Hollandi jalgpallikoondise poolkaitsja Frenkie de Jong ei saa jalavigastuse tõttu Euroopa meistrivõistlustel osaleda.

Jalgpalli EM-finaalturniiri tulemused ja tabeliseisud (232)
2024-06-06 / ERR Sport

Jalgpalli EM-finaalturniiri tulemused ja tabeliseisud

VIDEO | Holland tuli hiilgavalt tagasi, aga Argentina võttis jõuga oma (3)
2022-12-10 / ERR Sport

Jalgpalli MM-finaalturniiril pidasid reedel veerandfinaalis tõelise põnevusmängu Argentina ja Holland. Lõuna-Ameerika meistrid läksid 2:0 juhtima, Holland suutis normaalaja viimastel sekunditel mängu viigistada, ent järgnenud penaltiseerias oli ikkagi üle Argentina.

ERR (4)
Raadiouudised (05.07.2024 12:00:00) (0)

Raadiouudised (05.07.2024 12:00:00)

Mõrvakatse Kiievis: Kasahstani opositsioonitegelane sai haavata (2)

Tuntud Kasahstani opositsioonitegelane Ajdos Sadõkov sai teisipäeval Kiievis tapmiskatses raskelt haavata.

Politico prognoosib EL-i uueks välispoliitikajuhiks Kallast (8)

Euroopa Parlamendi valimiste järgne Euroopa Liidu juhtkohtade jagamine peaks seekord minema ladusalt ning EL-i välis- ja julgeolekupoliitika kõrge esindaja koha peaks saama Eesti peaminister Kaja Kallas, kirjutas väljaanne Politico kolmapäeval.

Puukide levitatavate haiguste hulka on lisandunud uus tõbi (0)

Puukide levitatavate haiguste hulka on lisandunud babesioos, mille põhjustaja on vere punalibledes parasiteeriv ainurakne. Kui seni on haiguse peamine levikuala olnud Lõuna-Euroopas, siis nüüd on seda registreeritud ka jahedama kliimaga riikides nagu Eesti ja Soome.