Laupäeval tagasid pileti poolfinaali Inglismaa ja Holland

2024-07-06 / ERR Sport

Jalgpalli Euroopa meisrivõistluste finaalturniiril tagasid laupäeval koha poolfinaalis penaltiseeria võitnud Inglismaa ja kaotusseisust väljunud Holland.

ERR Sport (46)
Jalgpalli EM | Holland - Inglismaa väravad (107)
2024-07-11 / ERR Sport

Jalgpalli Euroopa meistrivõistlustel alistas Inglismaa poolfinaalis Hollandi 2:1.

Hollandi koondist tabas poolfinaali eel reisiprobleem (14)
2024-07-10 / ERR Sport

Hollandi jalgpallikoondise teekond Dortmundis toimuvale Euroopa meistrivõistluste poolfinaalmängule kujunes oodatust vaevalisemaks.

Vahetusmehe Watkinsi lisaminutite tabamus viis Inglismaa EM-il finaali (33)

Jalgpalli Euroopa meistrivõistlustel alistas Inglismaa teises poolfinaalis Hollandi 2:1 ning kohtub pühapäevases finaalis Hispaaniaga.

Hollandi peatreener: minust te nii lihtsalt lahti ei saa (0)
2024-07-09 / ERR Sport

Hollandi jalgpallikoondise peatreener Ronald Koeman teatas, et soovib samas ametis jätkata kuni 2026. aasta maailmameistrivõistlusteni.

Hispaania alistas tulises favoriitide veerandfinaalis Saksamaa (61)

Jalgpalli Euroopa meistrivõistlustel pääses esimese koondisena nelja parema sekka Hispaania, kes alistas võitluslikus veerandfinaalis võõrustajariigi Saksamaa lisaaja järel 2:1.

Laupäeval tagasid pileti poolfinaali Inglismaa ja Holland (21)

Selgus naiste jalgpallikoondise koosseis mängudeks Luksemburgi vastu (83)

Eesti naiste jalgpallikoondise Euroopa meistrivõistluste valikturniir jätkub juulis, kui kahes järjestikus mängus minnakse vastamisi Luksemburgiga. Peatreenerid Sirje Kapper ja Anastassia Morkovkina avalikustasid 24-liikmelise koosseisu.

Jalgpalli EM | Holland - Türgi väravad (195)

Jalgpalli Euroopa meistrivõistluste viimases veerandfinaalis alistas Hollandi koondis Türgi 2:1.

Laupäeval tagasid pileti poolfinaali Inglismaa ja Holland (0)

Türgi sangar peab veerandfinaali vahele jätma, Bellingham pääses trahviga (36)
2024-07-05 / ERR Sport

Jalgpalli Euroopa meistrivõistlustel sobimatu käemärgiga silma jäänud Türgi kaitsemängija Merih Demiral peab veerandfinaali Hollandiga vahele jätma.

Foden ja Stones kaitsevad Southgate'i: mängijad peavad süü enda peale võtma (41)
2024-07-04 / ERR Sport

Käesolevatel Euroopa meistrivõistlustel kesise mängupildiga kaheksa parema sekka jõudnud Inglismaa jalgpallikoondise mängijad Phil Foden ja John Stones võtsid oma peatreeneri Gareth Southgate'i kaitseks sõna.

Jalgpalli EM | Austria - Türgi väravad (137)
2024-07-03 / ERR Sport

Jalgpalli Euroopa meistrivõistluste viimases kaheksandikfinaalis alistas Türgi meeskond Austria 2:1.

Jalgpalli EM | Saksamaa - Taani väravad (186)
2024-06-29 / ERR Sport

Saksamaa jalgpallikoondis alistas kodusel Euroopa meistrivõistluste finaalturniiril kaheksandikfinaalis Taani 2:0 ja jõudis kaheksa hulka.

Võõrustaja Saksamaa pääses edasi, tiitlikaitsja Itaalia langes välja (26)

Supervahetusmees Weghorst: minu eesmärk on algkoosseis (37)
2024-06-23 / ERR Sport

Hollandi jalgpallikoondise tipuründaja Wout Weghorst on kogunud kuulsust suurepärase vahetusmehena, aga soovib tegelikult algrivistusse jõuda.

VIDEO | Shaqiri näitas taas iluväravaga meistriklassi (57)
2024-06-20 / ERR Sport

Jalgpalli EM-finaalturniiril mängisid Šotimaa ja Šveits kolmapäeval A-alagrupi raames 1:1 viiki. Šveitsi kauni viigivärava lõi varemgi suuturniiridel iluväravatega säranud Xherdan Shaqiri.

Inglastele piisas ühest väravast, Holland võitis kaotusseisust (34)
2024-06-16 / ERR Sport

Inglismaa jalgpallikoondis alustas Euroopa meistrivõistluste finaalturniiri C-alagrupis 1:0 võiduga Serbia üle.

Hollandi võtmemängija jätab EM-i vahele (22)
2024-06-11 / ERR Sport

Hollandi jalgpallikoondise poolkaitsja Frenkie de Jong ei saa jalavigastuse tõttu Euroopa meistrivõistlustel osaleda.

Hollandi võtmemängija jätab EM-i vahele | Jalgpalli EM (13)

Jalgpalli EM-finaalturniiri tulemused ja tabeliseisud (232)
2024-06-06 / ERR Sport

Jalgpalli EM-finaalturniiri tulemused ja tabeliseisud

Jalgpalli EM-finaalturniiri tulemused ja tabeliseisud (122)

HC Panter palkas uueks juhendajaks endise Soome koondislase (58)
2024-05-28 / ERR Sport

Jäähokiklubi Tallinna HC Panter andis teada, et meeskonda hakkab uuest hooajast juhendama soomlane Mikko Mäenpää.

Iluvõimlemise EM-il läheb starti viis Eesti iluvõimlejat (18)
2024-05-21 / ERR Sport

22.-26. mai toimuvad Ungari pealinnas Budapestis iluvõimlemise Euroopa meistrivõistlused, kus jagatakse välja viimased Pariisi olümpiapääsmed. Eestist on võistlustules viis sportlast.

USA maksab sariahistajast spordiarsti ohvritele 130 miljonit eurot (5)
2024-04-24 / ERR Sport

Ameerika Ühendriikide justiitsministeerium maksab sariahistajast spordiarsti Larry Nassari ohvritele valuraha 130 miljonit eurot.

Liisi Toom: tulemuste taga elatav tegelik elu (0)
2023-03-28 / ERR Sport

Meedias kajastatu põhjal on lihtne on jõuda seisukohale, et sportlase elu keskmes on võit või kaotus ja et see toimub ainult avalikul võistlusareenil, kus kaalul on muuhulgas ka suured rahasummad. Ometi on selle elu keskmes sarnaseid asju, mis ettevõtjal või ametnikul, kirjutab performance coach ja psühholoogiliste oskuste konsultant Liisi Toom.

VIDEO | Holland tuli hiilgavalt tagasi, aga Argentina võttis jõuga oma (3)
2022-12-10 / ERR Sport

Jalgpalli MM-finaalturniiril pidasid reedel veerandfinaalis tõelise põnevusmängu Argentina ja Holland. Lõuna-Ameerika meistrid läksid 2:0 juhtima, Holland suutis normaalaja viimastel sekunditel mängu viigistada, ent järgnenud penaltiseerias oli ikkagi üle Argentina.

Robin Kool ja Faze Clan teenisid järjekordse suurturniiri võidu (0)
2022-07-17 / ERR Sport

E-sportlane Robin "ropz" Kool ja tema tiim Faze Clan võitsid IEM Cologne'i ning teenisid auhinnarahaks 400 000 USA dollarit.

Viimane voor tõstis Saksa kaugushüppaja olümpiavõitjaks (0)
2021-08-02 / ERR Sport

Põneva naiste kaugushüppefinaali võitis Tokyo olümpiamängudel täpselt seitse meetrit pika hüppega Malaika Mihambo.

sport.delfi.ee (1)
BLOGI | Inglismaa alistas penaltiseerias Šveitsi ja pääses EM-il poolfinaali! (29)
2024-07-06 / sport.delfi.ee

Inglismaa jalgpallikoondis alistas Saksamaal jätkuval jalgpalli EM-il 1:1 viigiga lõppenud normaal -ja lisaaja järel Šveitsi penaltiseerias 5:4 ja kindlustas koha poolfinaalis. Delfi kajastas kohtumist otseblogis.

Delfi (4)
Deschamps sunnitud vahetusest: Mbappé oli väga väsinud (4)
2024-07-06 / Delfi

Prantsusmaa jalgpallikoondise peatreener Didier Deschamps vahetas EM-i veerandfinaalis Portugaliga oma esiründaja Kylian Mbappé lisaajal välja, sest prantslane kurtis väsimuse üle.

BLOGI | Saksamaa on väljas! Kangelaseks kerkinud vahetusmees vedas Hispaania 119. minuti väravast EM-i... (0)
2024-07-05 / Delfi

Hispaania jalgpallikoondis alistas jalgpalli EM-i veerandfinaalis lisaaja järel Saksamaa 2:1 ja kindlustas koha poolfinaalis. Delfi vahendas mängu otseblogis.

Inglismaa fännid loopisid Southgate’i suunas õlletopse. Imestunud peatreener: teisi koondisi koheldakse paremini (0)
2024-06-25 / Delfi

Jalgpalli EM-finaalturniiril teise järjestikuse viigi teinud Inglismaa jalgpallikoondis vilistati teisipäeva õhtul välja, endised mängijad jätkasid esinduse verbaalset nuhtlemist ja mõned fännid loopisid peatreener Gareth Southgate’i suunas õlletopse.

Saksamaa võib EMi kaheksandikfinaalis vajada uut keskkaitsepaari (0)
2024-06-24 / Delfi

Saksamaa jalgpalliliidu spordidirektor Rudi Völler andis mõista, et nad võivad laupäevases EMi kaheksandikfinaalis vajada täiesti uut keskkaitsepaari.

ERR (3)
Orbán pärast kohtumist Putiniga: erimeelsused Ukraina sõja osas on väga suured (41)

Ungari peaminister Viktor Orbán saabus reedel Moskvasse, kus ta kohtus Vene režiimi juhi Vladimir Putiniga, et arutada Ukraina teemat.

Järjekordse mereala enampakkumine võideti alghinnaga | Majandus (36)

Saare 2.1 mereala enampakkumise võitis ainsa pakkumise teinud Norra ettevõte Deep Wind Offshore, kelle pakkumine summas 2,457 miljonit eurot oli ka enampakkumise alghind, teatas tarbijakaitse ja tehnilise järelevalve amet (TTJA).

Soccernet (1)
EM-STUUDIO | Penaltispetsialist Markus Jürgenson: võistlusmängule sarnase pinge tekitamine pole trennis võimalik (4)
2021-06-25 / Soccernet

EM-il on selja taga alagrupiturniir ning algavad sõelmängud, kus viigilise normaal- ja lisaaja puhul selgub edasipääseja teatavasti penaltiseerias. Penaltid on aga sel EM-il valmistanud lööjatele raskusi – 14 määratud penaltist on realiseeritud kõigest 8 ehk 57%.