Eneli Jefimova ujus Belgradis Euroopa meistriks

2024-06-19 / ERR Sport

Eneli Jefimova võitis ujumise Euroopa meistrivõistlustel Belgradis naiste 100 meetri rinnulidistantsil esikoha.

ERR Sport (17)
Zirk pääses viimasena finaali, Gold jäi esimesena välja (6)
2024-06-21 / ERR Sport

Kregor Zirk jõudis ujumise Euroopa meistrivõistlustel Belgradis meeste 200 meetri liblikujumise distantsil viimasena finaali.

FOTOD | Kuldne Jefimova võeti Tallinnas pidulikult vastu (37)

Belgradis 100 meetri rinnuliujumises Euroopa meistriks kroonitud Eneli Jefimova naasis reedel kuldmedaliga kodumaale.

Zirk pääses poolfinaali, Goldi karjääri lõpp lükkus edasi (47)

Ujumise Euroopa meistrivõistluste viiendal võistluspäeval pääsesid Kregor Zirk ja Aleksa Gold kindlalt poolfinaali.

Esimest korda EM-i finaalis ujunud Tribuntsov tuli kaheksandaks (0)

Ralf Tribuntsov tuli Belgradis ujumise Euroopa meistrivõistlustel meeste 50 meetri seliliujumise distantsil kaheksandaks.

Võimsalt Eesti rekordit parandanud Tribuntsov jõudis EM-il finaali (46)
2024-06-20 / ERR Sport

Serbias Belgradis jätkuvatel ujumise Euroopa meistrivõistlustel jõudis Ralf Tribuntsov meeste 50 m seliliujumises Eesti rekordiga finaali.

Zaitsev, Ahtiainen ja Gold pääsesid EM-il poolfinaali (20)

Serbias Belgradis jätkuvatel ujumise Euroopa meistrivõistlustel tagasid nii Daniel Zaitsev, Alex Ahtiainen kui Alexa Gold koha õhtustes poolfinaalides.

Aleksa Gold parandas Eesti rekordit veelgi (0)
2024-06-17 / ERR Sport

Serbias Belgradis alanud ujumise Euroopa meistrivõistlustel pääsesid avapäeval poolfinaali Aleksa Gold ja Daniel Zaitsev.

Zirk jäi medalist poole sekundi kaugusele, Jefimova medalimängu ei sekkunud (0)
2023-12-08 / ERR Sport

Rumeenias Otopenis toimuvatel ujumise lühiraja Euroopa meistrivõistlustel tegi reedesel võistluspäeval eestlastest parima tulemuse Kregor Zirk, kes pälvis kuuenda koha. Eneli Jefimova pidi seekord finaalis leppima seitsmenda kohaga.

Jefimova teenis MM-il 200 m rinnuliujumises finaalikoha (8)
2023-09-09 / ERR Sport

Iisraelis Netanyas toimuvate ujumise juunioride maailmameistrivõistluste viimasel võistluspäeval jätkas Eneli Jefimova enda suurepärast võistlust, kui teenis 200 meetri rinnuliujumise eelujumistest edasipääsu.

Jefimova pääses EM-il paremuselt teise ajaga finaali (7)
2023-07-08 / ERR Sport

Belgradis jätkuvatel juunioride Euroopa meistrivõistlustel ujumises pääses Eneli Jefimova naiste 100 meetri rinnuliujumise eelujumistest parima ajaga edasi, poolfinaalis pidi ta tunnistama ühe konkurendi paremust.

Jefimova pälvis juunioride EM-il hõbemedali (0)
2023-07-07 / ERR Sport

Eneli Jefimova pälvis reede õhtul Belgradis jätkuvatel ujumise juunioride Euroopa meistrivõistlustel naiste 200 meetri rinnuliujumise finaalis teise koha.

Jefimova pääses EM-il kindlalt finaali | Ujumine (0)
2023-07-04 / ERR Sport

Teisipäeval Serbias Belgradis alanud ujumise juunioride Euroopa meistrivõistlustel näitas Eneli Jefimova 50 m rinnulidistantsil kiireimat minekut nii eelujumistes kui ka poolfinaalides.

Haigestunud Eneli Jefimova ei sõida EM-ile (0)
2022-08-03 / ERR Sport

Juuli alguses Rumeenias ujumise juunioride Euroopa meistrivõistlustelt kolm kuldmedalit võitnud Eneli Jefimova peab haigestumise tõttu Euroopa meistrivõistlustelt kõrvale jääma.

Jefimova näitas ka EM-i poolfinaalis kõige kiiremat aega (0)
2022-07-05 / ERR Sport

Bukarestis, Rumeenias toimuvatel ujumise juunioride Euroopa meistrivõistlustel pääses Eneli Jefimova 50 m rinnuliujumises parima ajaga (30,59) finaali. Noormeeste 50 m rinnuliujumises pääses Ralf Roose Eesti juunioride rekordiga (28,12) samuti finaali.

Jefimova: auhind oli minu jaoks suur üllatus (0)
2021-12-30 / ERR Sport

"Spordiaasta tähed 2021" galal nimetati aasta noorsportlaseks ujuja Eneli Jefimova.

Jefimova pääses juunioride EM-il finaali (0)
2021-07-06 / ERR Sport

Teisipäeval alanud juunioride Euroopa meistrivõistlustel pääses Eneli Jefimova neljandana kolmapäeval toimuvasse 50 m rinnuliujumise finaali.

Võimsas hoos 14-aastane Jefimova ujus üle veel ühe Eesti rekordi (0)
2021-02-28 / ERR Sport

14-aastane ujumistalent Eneli Jefimova püstitas Riias Läti lahtistel meistrivõistlustel 50 m rinnuliujumises Eesti rekordi ja täitis järgmise aasta maailmameistrivõistluste A-normi.

Postimees (7)
Eesti ujujad jõudsid EMil poolfinaali, värske meister Jefimova loobus teise medali jahist (8)
2024-06-20 / Postimees

Ujumise EMi neljandal päeval teenis Eesti koondis esialgselt kolm poolfinaalkohta, kuid eile Euroopa meistriks kroonitud Eneli Jefimova loobus 200 m rinnuliujumise poolfinaalist ja naaseb koju.

Eneli Jefimova: ma olen Euroopa meister ja seda veel olümpiadistantsil! (24)
2024-06-19 / Postimees

Eneli Jefimova tegi Eesti spordiajalugu ning võitis esimese eestlasena pika raja Euroopa meistrivõistlustelt kuldmedali.

Jefimova kuldmedal tõi ujujale ka korraliku palgapäeva (7)

Ujuja Eneli Jefimova (17) võitis Belgradis toimuval ujumise EMil naiste 100 m rinnuliujumise finaalis kuldmedali. Koos sellega pistis ta taskusse ka korraliku rahasumma.

FOTOUUDIS Eneli Jefimova sai kaela EMi kuldmedali (0)

Eneli Jefimova võitis ujumise Euroopa meistrivõistlustel Belgradis naiste 100 meetri rinnulidistantsil esikoha. Pärast võistlust sai Sillamäelt pärit ujuja medalitseremoonial kaela EMi kuldmedali.

BLOGI ⟩ Eneli Jefimova ujus end kindlalt Euroopa meistriks (8)

Belgradis peetaval EMil võitis naiste 100 m rinnuliujumise Eneli Jefimova ajaga 1.06,41. Maria Romanjuk oli viies. Postimees vahendas medaliujumist otseblogis.

ANALÜÜS ⟩ Mitmed konkurendid jätavad EMi vahele, Jefimova on suurim võidupretendent (0)
2024-06-18 / Postimees

Mullu aasta naissportlaseks valitud Eneli Jefimova alustab täna hommikul Belgradis toimuvatel Euroopa meistrivõistlustel medalivõitlust 100 m rinnuliujumises. Võistluse eel on 17-aastane eestlanna üks peamisi medalipretendente.

Eneli Jefimova ujus veel ühe Eesti rekordi (38)
2023-12-09 / Postimees

Rumeenias Otopenis Euroopa lühiraja ujumismeistrivõistlustel püsib endiselt heas hoos Eneli Jefimova. 100 meetri rinnuliujumises juba Euroopa meistriks kroonitud ja 200 meetris 7. koha saanud Eesti esiujuja tegi väga hea esimese stardi 50 m distantsil, püstitades Eesti rekordi.

Delfi (2)
Jefimova tegi Eesti ujumise ajalugu. Treener Hein: olümpiast olenemata on hooaeg juba korda läinud (1)
2024-06-19 / Delfi

17-aastasest Eneli Jefimovast sai esimene eestlane, kes ujumises pikas basseinis Euroopa meistriks tulnud.

Ajalugu teinud Eneli Jefimova krooniti Euroopa meistriks. Jefimova: väga segased tunded! (3)

Eneli Jefimova võitis Belgradis toimuval pika raja ujumise Euroopa meistrivõistlustel kuldmedali oma põhialal ehk 100 meetri rinnuliujumise distantsil ajaga 1.06,41. Maria Romanjuk sai finaalis viienda koha (1.08,22).

sport.postimees.ee (1)
OTSEBLOGI Eneli Jefimova ujus end kindlalt Euroopa meistriks (1) (0)
2024-06-19 / sport.postimees.ee

Õhtuleht (1)
HEA TÖÖ: Eneli Jefimova ja Maria Romanjuk jõudsid EMil finaali (0)
2024-06-18 / Õhtuleht

Belgradis toimuvatel pika raja ujumise Euroopa meistrivõistlustel teenis Eesti koondis teisel võistluspäeval kolm poolfinaali- ja kaks finaalikohta.

Põhjarannik (1)
Sillamäelanna Eneli Jefimova võitis juunioride EMil teise kuldmedali (0)
2023-07-09 / Põhjarannik

Eneli Jefimova võitis Belgradis toimuvatel ujumise juunioride Euroopa meistrivõistlustel kuldmedali 100 meetri rinnuliujumise distantsil.