Võrkpalli naiste meistriliigas said paika poolfinalistid

2024-03-12 / ERR Sport

TÜ/Bigbank alistas Eesti naiste võrkpalli meistrivõistlustel Viljandi Metalli 3:0 ja tagas mängudega kaks-null koha poolfinaalis.

ERR Sport (11)
Võrkpalli naiste meistriliigas kulmineerus põhiturniir (39)
2024-02-12 / ERR Sport

Pühapäeval tõmmati võrkpalli naiste Meistriliiga põhiturniirile joon alla, kui viimases mängus kohtusid Viljandi Metall ja BARRUS/Võru Võrkpalliklubi.

TalTech püsib meistriliigas kaotuseta (0)
2023-10-27 / ERR Sport

Neljapäeval toimus võrkpalli naiste meistriliigas liidrite duell, kui vastamisi läksid seni kaotuseta püsinud võistkonnad Viljandi Metall ja TalTech.

TÜ/Bigbank oli meistritiitlile lähedal, aga TalTechi lootused on elus (0)
2023-04-06 / ERR Sport

TalTech/Tradehouse alistas võrkpalli naiste meistriliiga finaalseeria kolmandas kohtumises kodus TÜ/Bigbanki 3:2 (22:25, 25:20, 25:27, 25:21, 15:10) ja vähendas kaotusseisu üks-kahele.

Viljandi Metall pääses kerge vaevaga poolfinaali (0)
2023-03-04 / ERR Sport

Võrkpalli naiste Eesti meistrivõistlustel selgus reedel teine poolfinalist, kui Viljandi Metall oli TBD Pharmatech Tartust üle ka veerandfinaalseeria korduskohtumises.

TalTech/Tradehouse viigistas veerandfinaalseeria, TÜ/Bigbank kaotas (0)
2023-02-18 / ERR Sport

TalTech/Tradehouse ja Tartu Ülikool/Bigbank mängivad pühapäeval Optibet naiste Balti liigas poolfinaalkoha eest, kui TalTech/Tradehouse võitis ja Tartu võistkond kaotas kahe võiduni peetava veerandfinaalseeria teise kohtumise. Mõlemad veerandfinaalmängud kaotanud Audentese SG/Noortekoondis poolfinaali ei jõudnud.

Laupäeval selgub Tartus võrkpalli naiste Eesti karikavõitja (0)
2022-12-16 / ERR Sport

Naiste karikafinaalis ootab ees Viljandi ja Tallinna vastasseis, kui 17. detsembril kell 16 algavas mängus kohtuvad Viljandi Metall ja TalTech/Tradehouse.

Reedel selguvad võrkpalli karikavõistluste esimesed vastasseisud | Võrkpall | ERR (0)
2022-09-07 / ERR Sport

Reedel, 9. septembril kell 11.00 toimub 2022. aasta Aadu Luukase karikavõistluste ja naiste karikavõistluste loosimine, mida näeb otsepildis Postimehe vahendusel. Loosimise viivad läbi Toomas Vara ja Kert Toobal.

Selgusid naiste võrkpallikoondise kandidaadid, moodustatakse ka B-koondis (0)
2021-03-16 / ERR Sport

Eesti võrkpalli rahvusnaiskond alustab aprillis ettevalmistust Euroopa meistrivõistluste valikmängudeks. Peatreener Lorenzo Micelli valis koondise kandidaatide hulka 26 mängijat.

Saaremaa võitis põhiturniiri teist kohta otsustanud mängus TalTechi (0)
2019-02-23 / ERR Sport

Võrkpalli naiste Eesti meistrivõistluste tänases ainsas mängus võitis Saaremaa TalTech/Tradehouse'i, millega kindlustati endale põhiturniiri teine koht. TalTech lõpetas põhiturniiri kolmandana.

TTÜ/Tradehouse oli esimeses veerandfinaalmängus veenev (0)
2018-03-22 / ERR Sport

Naiste võrkpalli meistriliiga põhiturniiril kolmanda koha saavutanud TTÜ/Tradehouse alistas kolmes geimis põhiturniiri kuuenda võistkonna Audentese SG/Noortekoondise, asudes kahe võiduni peetavat veerandfinaalseeriat juhtima. TTÜ võib koha poolfinaalis kindlustada juba homme.