Võrkpalli naiste meistriliigas kulmineerus põhiturniir

2024-02-12 / ERR Sport

Pühapäeval tõmmati võrkpalli naiste Meistriliiga põhiturniirile joon alla, kui viimases mängus kohtusid Viljandi Metall ja BARRUS/Võru Võrkpalliklubi.

ERR Sport (39)
Võrkpalli naiste meistriliigas said paika poolfinalistid (11)
2024-03-12 / ERR Sport

TÜ/Bigbank alistas Eesti naiste võrkpalli meistrivõistlustel Viljandi Metalli 3:0 ja tagas mängudega kaks-null koha poolfinaalis.

Favoriit TalTech alustab poolfinaalkoha püüdmist (8)
2024-02-21 / ERR Sport

Võrkpalli naiste meistriliigas toimub täna teine veerandfinaalmäng, kui poolfinaalkohta hakkavad püüdma põhiturniiri parim TalTech ja põhiturniiril kaheksandaks tulnud Pärnu Spordikool.

Võru minetas kaotusega võimaluse jõuda veerandfinaali (0)
2024-02-09 / ERR Sport

Neljapäeval selgus naiste võrkpalli meistriliigas viimane veerandfinalist, kelleks osutus Pärnu Spordikool.

Võru jätkab punktita, Rae SK ja Audentes lisasid tabelisse võidu (11)
2024-01-28 / ERR Sport

Eesti naiste võrkpalli meistriliigas toimus laupäeval kolm mängu, milles olid edukad Pärnu Spordikool, Rae Spordikool/VIASTON ja Audentese SG /Noortekoondis.

TalTechi ilus seeria jätkus ka Võru vastu (0)
2024-01-16 / ERR Sport

Tiitlikaitsja TalTech jätkab naiste võrkpalli meistriliigas puhaste paberitega, kui võttis teisipäeval juba 13. järjestikuse võidu.

TBD Pharmatech/Kastre võitis põnevusmängu, TalTechil probleeme ei tekkinud (2)
2024-01-13 / ERR Sport

Laupäeval toimus võrkpalli naiste meistriliigas kaks mängu, millest üks kujunes põnevusetenduseks. Võistluspäeva teises kohtumises võitjas kahtlust ei tekkinud.

Tartu Ülikool/Bigbank võitis tabeli punase laterna vastu geimi 25:1 (0)
2023-12-21 / ERR Sport

Naiste võrkpalli meistriliigas toimus hooaja ühepoolseim mäng, kui ainsana võiduta püsiv BARRUS/Võru Võrkpalliklubi kogus tabelijuhiks tõusnud Tartu Ülikool/Bigbanki vastu kolme geimiga kokku 25 punkti.

Audentese SG/Noortekoondis pööras kaotusseisu võiduks (0)
2023-12-12 / ERR Sport

Teisipäeval läksid võrkpalli naiste meistriliigas vastamisi Audentese SG/Noortekoondis ja Viljandi Metall.

Seitsmenda järjestikuse võidu võtnud TÜ/Bigbank tõusis tabeliliidriks (0)
2023-11-26 / ERR Sport

Naiste võrkpalli meistriliiga tabeli tipus toimus muudatus, kui konkurentidest rohkem mänge pidanud Tartu Ülikool/Bigbank möödus ainsana kaotuseta püsivast TalTechist.

Viimsi/Tallinna Ülikool võitis põnevusmängus Pärnu Spordikooli (0)
2023-11-20 / ERR Sport

Võrkpalli naiste meistriliigas toimus pühapäeval kaks mängu, millest üks kujunes põnevusetenduseks.

Audentes ja Tartu Ülikool teenisid meistriliigas võidulisa (0)
2023-11-18 / ERR Sport

Võrkpalli naiste meistriliigas laupäeval üllatusi ei sündinud: Audentes SG/Noortekoondis ja Tartu Ülikool/Bigbank lisasid tabelisse kolm võidukat punkti.

Tartu Ülikool võttis meistriliigas neljanda järjestikuse võidu (0)
2023-11-06 / ERR Sport

Tartu Ülikool/Bigbank saavutas võrkpalli naiste meistriliigas neljanda järjestikuse võidu, mängides koduväljakul üle punktita jätkava Barrus/Võru Võrkpalliklubi.

Tartu Ülikool/Bigbank loovutas linnarivaalile ühe geimi (2)
2023-11-04 / ERR Sport

Võrkpalli naiste meistriliigas sai reedel näha Tartu võistkondade vastasseisu, kui omavahel kohtusid TBD Pharmatech/Kastre ja Tartu Ülikool/Bigbank.

Naiste meistriliigas saab näha Tartu naiskondade vastasseisu (7)
2023-11-02 / ERR Sport

Võrkpalli naiste meistriliiga jätkub käimasoleval nädalal kolme mänguga, millest esimene toimub reedel. Laupäeval ja pühapäeval jagatakse punkte samuti ühes kohtumises.

TalTech püsib meistriliigas kaotuseta (0)
2023-10-27 / ERR Sport

Neljapäeval toimus võrkpalli naiste meistriliigas liidrite duell, kui vastamisi läksid seni kaotuseta püsinud võistkonnad Viljandi Metall ja TalTech.

Esiliigaklubi lülitas Võru veerandfinaalis konkurentsist | Võrkpall | ERR (0)
2023-10-26 / ERR Sport

Võrkpalli naiste esiliigas osalev Dorpat/Tartu vald/TKSK alistas karikavõistluste veerandfinaalseerias ka teistkordselt Barrus/Võru Võrkpalliklubi ja jõudis esimesena nelja parema hulka.

Viljandi Metall pääses kerge vaevaga poolfinaali (0)
2023-03-04 / ERR Sport

Võrkpalli naiste Eesti meistrivõistlustel selgus reedel teine poolfinalist, kui Viljandi Metall oli TBD Pharmatech Tartust üle ka veerandfinaalseeria korduskohtumises.

Barrus/Võru VK ja TÜ/Bigbank astusid sammu poolfinaali suunas (0)
2023-03-01 / ERR Sport

Barrus/Võru Võrkpalliklubi ja Tartu Ülikool/Bigbank naiste Eesti meistrivõistluste veerandfinaalseeria avamängus suurt vastupanu ei kohanud, kui kindla võiduga jõuti poolfinaali lävele. Veerandfinaalid peetakse kahe võiduni.

Viljandi Metall alustas veerandfinaalseeriat kindla võiduga (0)
2023-02-28 / ERR Sport

Naiste võrkpalli meistriliigas tehti algust veerandfinaalidega, kui Viljandi Metall oli kodusaalis võidukas.

TalTech jätkab naiste meistriliigas kaotuseta | Võrkpall | ERR (10)
2023-01-25 / ERR Sport

TalTech/Tradehouse jätkab naiste Meistriliigas kaotuseta, kui teisipäeval võeti kindel võit turniiritabelis viimasel kohal paikneva TBD Pharmatech Tartu üle.

Võru Võrkpalliklubi avas naiste meistriliigas võiduarve (0)
2023-01-04 / ERR Sport

Võrkpalli Naiste meistriliigas enam võiduta võistkondasid ei ole, kui viimasena avas võiduarve Barrus/Võru Võrkpalliklubi.

Laupäeval selgub Tartus võrkpalli naiste Eesti karikavõitja (0)
2022-12-16 / ERR Sport

Naiste karikafinaalis ootab ees Viljandi ja Tallinna vastasseis, kui 17. detsembril kell 16 algavas mängus kohtuvad Viljandi Metall ja TalTech/Tradehouse.

Võrkpalli karikavõistlustel selgus viimane poolfinalist (0)
2022-11-20 / ERR Sport

Naiste võrkpalli karikavõistluste veerandfinaalseerias alistas Rae Spordikool/VIASTON ka teistkordselt TBD Pharmatech Tartu ja jõudis viimasena nelja parema hulka.

Naiste meistriliiga avamängus saab näha tartlannade duelli (0)
2022-10-12 / ERR Sport

Võrkpalli naiste meistriliigas toimub sellel nädalal kolm mängu, millest kaks leiavad aset laupäeval. Hooaja esimeses kohtumises lähevad vastamisi Tartu võistkonnad.

Naiste võrkpalli karikavõistlustel hakatakse poolfinaliste selgitama (0)
2022-10-11 / ERR Sport

Naiste võrkpalli karikavõistlused jätkuvad pärast eelringe veerandfinaalidega, kui kaheksa naiskonda selgitavad neli poolfinalisti. Esimene veerandfinaalmäng Taltech/Tradehouse'i ja Viimsi/Tallinna Ülikooli vahel toimub Sõle spordikeskuses, 11. oktoobril algusega kell 17.45.

Viljandi Metall pääses karikavõistlustel veerandfinaali (0)
2022-10-05 / ERR Sport

Teisipäeval selgus naiste võrkpalli karikavõistlustel viimane veerandfinalist, kelleks on Viljandi Metall.

Naiste võrkpalli karikavõistluste avamängus võidutses Viljandi (0)
2022-10-02 / ERR Sport

Tänavuste naiste võrkpalli karikavõistluste avamängus alistas kodusaalis mänginud Viljandi Metall Peetri võrkpalliklubi, saavutades eelringi avavaatuses 3:1 (25:14, 25:18, 18:25, 25:22) võidu. Korduskohtumine toimub 4. oktoobril.

Viljandi mängis eduseisu maha, aga asus lõpuspurdiga pronksiseeriat juhtima (0)
2022-03-22 / ERR Sport

Teisipäeval sai avavile kolme võiduni peetav Eesti naiste võrkpallimeistrivõistluste pronksiseeria, kus on vastamisi põhiturniiri kolmas Audentese SG/Noortekoondis ja viies Viljandi Metall.

Selgusid naiste võrkpalli meistriliiga poolfinalistid (0)
2022-03-13 / ERR Sport

Naiste võrkpalli meistriliigas pääsesid mängude seisuga 2:0 nelja parema sekka põhiturniiri kolmas naiskond Audentese Spordigümnaasium/Noortekoondis ja viienda asetusega Viljandi Metall. Poolfinaalides ootavad neid Tallinna Ülikool/Kikas ja Tartu Ülikool/Bigbank.

Viljandi asus Kertu Laagi 42 punkti toel seeriat juhtima (0)
2022-03-09 / ERR Sport

Põhiturniiril viienda koha saavutanud Viljandi Metall asus naiste Eesti võrkpallimeistrivõistluste veerandfinaalseeriat põhiturniiri neljanda Barrus/Võru Võrkpalliklubi vastu juhtima, võttes avamängus raske võidu. Teises paaris haaras eduseisu Audentese SG/Noortekoondis.

Seni võiduta olnud naiskondade duellis jäi peale TalTech/Tradehouse (0)
2021-11-24 / ERR Sport

Võrkpalli naiste meistriliigas kohtusid seni vaid kaotusi tunnistanud TalTech/Tradehouse ja TBD-Biodiscovery Tartu, kes vajasid võitja selgitamiseks viit geimi. Kaks punkti kirjutas tabelisse Tallinna ja ühe Tartu võistkond.

Tagasituleku teinud Võru jõudis kaheksa aasta järel finaali (0)
2021-03-31 / ERR Sport

Kolmapäeval sai selgeks võrkpalli naiste Meistriliiga finaalpaar, kui põhiturniiri parima TalTech/Tradehouse`i kõrval kindlustas koha esikohamängudel ka põhiturniiri kolmas Famila/Võru Võrkpalliklubi, kes lülitas edasisest konkurentsist Tartu Ülikool/Bigbanki. Seejuures tuli Võru naiskond poolfinaalseerias välja uskumatust seisust, kui kahe kaotatud mängu järel võeti kolm 3:2 võitu.

Naiste Eesti meistrivõistlustel tõusis uueks liidriks Famila/Võru (0)
2019-11-03 / ERR Sport

Famila/Võru Võrkpalliklubi saavutas naiste Eesti meistrivõistlustel teise võidu, millega tõusti turniiritabeli liidriks. Võrulannad oli neljageimilises mängus paremad võiduta jätkavast Tallinna Ülikoolist.

Saaremaa võitis põhiturniiri teist kohta otsustanud mängus TalTechi (0)
2019-02-23 / ERR Sport

Võrkpalli naiste Eesti meistrivõistluste tänases ainsas mängus võitis Saaremaa TalTech/Tradehouse'i, millega kindlustati endale põhiturniiri teine koht. TalTech lõpetas põhiturniiri kolmandana.

Tartu Ülikool/Bigbank jätkab kaotuseta (0)
2019-01-29 / ERR Sport

Tiitlikaitsja Tartu Ülikool/Bigbank jätkab võrkpalli naiste Eesti meistrivõistlustel ainsana kaotuseta, saavutades juba kümnenda järjestikuse võidu. Täna pidi Tartu naiskonna paremust tunnistama Famila/Võru Võrkpalliklubi.

Tartu ja Võru tõusid Tallinna Ülikooliga ühele pulgale (0)
2015-02-15 / ERR Sport

Tartu Ülikool/Eeden ja Famila/Võru Võrkpalliklubi tõusid naiste võrkpalli meistriliigas kolme võidupunkti toel Tallinna Ülikooliga ühele pulgale, kui kõigil nimetatud kolmel võistkonnal on pärast tänast kirjas 12 silma. Seejuures kohtusid tartlannad ja TLÜ täna omavahel Tartus.

Naiste Eesti meistrivõistlustel mängivad kuldmedalile Kohila ja TTÜ (0)
2014-04-13 / ERR Sport

Võrkpalli naiste Eesti meistrivõistlustel selgusid finalistid, kui mõlemad kahe võiduni peetud poolfinaalseeriad lõppesid kahe mänguga – Kohila Võrkpalliklubi võitis teistkordselt Tartu Ülikool/Eedenit ja Tallinna Tehnikaülikool Famila/Võru Võrkpalliklubi.