Soccernet (45)
2024-08-24 / Soccernet

Pescara poolkaitsja Georgi Tunjov lõi Serie C avavoorus Ternana vastu korduvalt kaugelt peale, 31. minutil proovis ta vastaste puurivahti üllatada lausa oma väljakupoolelt. 63. minutil andis Tunjov Pescara 2:1 võiduväravale resultatiivse söödu. Mängu tipphetked (Tunjov on särginumbriga 17):

VAATA JÄRELE: võõrleegionäri kauglöök ja 14-aastase hiline tabamus andsid Tartus võidu Viimsile (83)

Viimsi JK teenis naiste Meistriliigas teise järjestikuse võidu, alistades 15. voorus võõrsil Tartu Tammeka 2:1. Otsustav värav sündis 90+2. minutil.

Põnev täiendus! Viimsiga liitus 21-aastane Hispaania poolkaitsja (62)
2024-08-18 / Soccernet

Meistriliiga naiskond Viimsi andis sotsiaalmeedias teada, et klubiga on liitunud 21-aastane Hispaania poolkaitsja Maite Fernandez De Casadevante Facchin.

Flora võimalikul eurovastasel tuli mängudes lätlastega korjata võrgust üheksa (!) palli (39)
2024-08-14 / Soccernet

Kui Tallinna FC Floral õnnestub Konverentsiliiga 3. eelringist edasi minna, tuleb neile vastu lätlaste RFS-ilt kahe mängu kokkuvõttes 9:0 kolaka saanud Andorra meister Santa Coloma.

Viimsi alistas Elva alles lisaajal, Tabasalus nähti koguni 16 tabamust (61)
2024-08-08 / Soccernet

Naiste karikavõistlustel oli kõrgliigas pallival Viimsi JK-l tükk tegemist, et alistada esiliigatiim FC Elva. Põlva FC Lootosel ja JK Tabasalul läks probleemideta.

Ametlik: Kalev laenas HJK-lt kaks noort mängijat, kes on saanud platsile Soome kõrgliigas (50)
2024-08-07 / Soccernet

Tallinna Kalev teatas, et laenas Soome tippklubist HJK kaks 19-aastast mängijat: Aaro Toivoneni ja Stanislav Baranovi.

Tammeka loodab, et Kalju vastu puudunud Basher on järgmiseks mänguks tagasi (34)
2024-07-29 / Soccernet

Tartu Tammeka tegevjuht Kristjan Tiirik ütles, et klubi esiründaja Ahmed Adebayo Basher, kes puudus eelmisest mängust Nõmme Kalju, on eeldatavasti reedel taas väljakul.

VAATA JÄRELE: Esiliiga tippude lahing lõppes pöörase väravatesaju järel viigiga (14)
2024-07-20 / Soccernet

Esiliiga liidrite mõõduvõtus vallandus teisel poolajal tormiline väravatesadu, Viimsi JK tuli kodus Harju JK Laagri vastu 0:3 kaotusseisust välja ning mängu lõpuks seisid tablool numbrid 4:4.

Paide poolkaitsja jätkab hooaja lõpuni suvepealinnas (10)