Põnev täiendus! Viimsiga liitus 21-aastane Hispaania poolkaitsja

2024-08-18 / Soccernet

Meistriliiga naiskond Viimsi andis sotsiaalmeedias teada, et klubiga on liitunud 21-aastane Hispaania poolkaitsja Maite Fernandez De Casadevante Facchin.

Soccernet (62)
Kaotusseisu jäänud Barcelona võitis, noor äärekaitsja pääses ehmatusega (0)

FC Barcelona alustas uut  hooaega  Hispaania kõrgliigas positiivselt, kui oli avavoorus 2:1 üle Valenciast.

Unitedi kasvandik viidi Prantsusmaa kõrgliiga mängult peavigastuse tõttu haiglasse (8)

Prantsusmaa kõrgliiga avavoorus toimus murettekitav kokkupõrge, mille tagajärjel viidi Lille'i poolkaitsja Angel Gomes mängult otse haiglasse.

VAATA JÄRELE: Viimsi kangutas Lootoselt napid võidupunktid (12)

Põlva FC Lootos alistus naiste Meistriliiga 14. voorus Viimsi JK-le minimaalselt. Mängu otsustas 78. minutil Kätrin Välba.

Nikita Vassiljevi kauglöök aitas Šamorinil kerkida liigatabeli esimesse poolde (täiendatud!) (0)

Vladimir ja Nikita Vassiljevi koduklubi ŠTK Šamorin teenis Slovakkia esiliigas teise järjestikuse võidu ning kerkis tabeli esimesse poolde.

VAATA JÄRELE: Viimsi kangutas Lootoselt napid võidupunktid (30)

TÄNA OTSEPILT: Euroopast valusalt langenud Flora tahab kurbust välja elada Unitedi peal (kell 19!) (8)
2024-08-17 / Soccernet

Konverentsiliiga kolmandas eelringis valusalt välja kukkunud Tallinna Flora võõrustab Premium liiga 24. voorus Nõmme Unitedit. Soccernet TV näitab kell 19.00 algavat mängu otsepildis .

Tipphetked ja galerii: Liidul on pöidlad püsti, sest Pajunurm keerutas palli ristnurka (9)
2024-06-12 / Soccernet

Kuressaare jõudis Evald Tipneri karikavõistlustel 1/32-finaali, alistades eelmisel karikahooajal poolfinaali purjetanud Viimsi 1:0. Mängu kangelaseks kerkis Kuressaare kapten Märten Pajunurm, kes lõi teise poolaja keskel mängu ainsa värava otse karistuslöögist, keerutades palli ristnurka.