ERR Sport (91)
Tattar tõusis viimase võistluspäevaga MM-pronksile (54)
2024-08-25 / ERR Sport

Kristin Tattaril ei õnnestunud USA-s Lynchburgis oma kettagolfi maailmameistritiitlit kaitsta, kuid läks päev-päevalt üha paremasse hoogu ning sai lõpuks kolmanda koha.

Hea viskepäeva teinud Tattar kerkis MM-il viiendaks (34)
2024-08-24 / ERR Sport

Kahekordne kettagolfi maailmameister Kristin Tattar lõpetas USA-s Lynchburgis jätkuvatel kettagolfi maailmameistrivõistlustel eelviimase võistluspäeva esikohal ning kerkis üldarvestuses viiendaks.

Lisette Böttker tuli U-17 MM-il pronksile (49)
2024-08-23 / ERR Sport

Maadleja Lisette Böttker võitis Jordaanias Ammanis toimuvatel U-17 vanuseklassi maailmameistrivõistlustel kehakaalus -53 kg pronksmedali.

Eestlased võitsid avamerepurjetamise Euroopa meistrivõistlused (5)
2024-08-18 / ERR Sport

Laupäeval Ahvenamaal lõppenud avamerepurjetamise Euroopa meistrivõistlused olid Eesti meeskondadele edukad.

Pärnus toimus kunagise olümpiaklassi EM, eestlastest parim Vooremaa jaht (3)
2024-08-09 / ERR Sport

Varasema purjetamise olümpiaklassi ehk Draakon-klassi Euroopa meistrivõistluste medalid jagati esmakordselt välja Pärnus.

Evenepoel tegi olümpial kuldse duubli, Mihkels 30. (18)
2024-08-03 / ERR Sport

Pariisi olümpiamängude 272 kilomeetri pikkuse meeste grupisõidu võitis belglane Remco Evenepoel, kellele oli see teiseks triumfiks tänavuselt olümpialt. Madis Mihkels saavutas oma olümpiadebüüdil 30. koha.

Eesti golfikoondise EM-i poolfinaal jäi ilmaolude tõttu pooleli (9)
2024-07-12 / ERR Sport

Itaalias toimuvatel golfi võistkondlikel Euroopa meistrivõistlustel ajalooliselt kaugele jõudnud Eesti meeskonna poolfinaalmatš Rootsi vastu jäi reedel 1:1 viigiseisul äikese ja lausvihma tõttu pooleli ning jätkub laupäeval.

Eesti Olümpiakomitee premeerib Euroopa meistreid (15)
2024-06-26 / ERR Sport

Eesti Olümpiakomitee premeerib Serbia pealinnas Belgradis Euroopa meistriks tulnud ujuja Eneli Jefimovat, Šveitsis Baselis Euroopa meistriks tulnud vehkleja Irina Embrichit ja nende treenereid.

"Võimla" küsis: kas Lehis pidanuks koondisesse kuuluma? (4)
2024-06-18 / ERR Sport

Vikerraadio saates "Võimla" tuleb sel nädalal juttu jalgpallist, võrkpallist ja kergejõustikust, aga ka vehklemise tülidest.

Ronaldo lõi maavõistlusmängus Iirimaale kaks väravat | Jalgpalli EM (21)
2024-06-11 / ERR Sport

39-aastane Cristiano Ronaldo näitas taaskord klassi, kui lõi Portugali jalgpallikoondise eest viimases maavõistlusmängus enne EM-finaalturniiri kaks väravat, juhtides koondise Iirimaa vastu 3:0 võidule.

FOTOD | Esmaspäeval esitleti Eesti koondise olümpia paraadvormi | OM2024 (5)