Pariisi olümpiamängude meeste veepalliturniiri võitis Serbia.

Ukraina võitis Pariisi olümpiamängudelt esimese kuldmedali (6)
2024-08-04 / ERR Sport

Pariisi olümpiamängudel tuli Ukraina espadronivehklemise naiskond olümpiavõitjaks, mis tähistab Ukraina esimest kuldmedalit nendelt olümpiamängudelt.

Ülimalt tasavägise 100 meetri jooksu võitis Noah Lyles (55)

Pariisi olümpiamängudel tuli meeste 100 meetri jooksus olümpiavõitjaks ameeriklane Noah Lyles.

Kümnevõistluse maailmarekordimees Mayer peab kodusest olümpiast loobuma (15)
2024-08-01 / ERR Sport

Maailmarekordiomanik Kevin Mayer peab reielihase vigastuse tõttu reedel algava Pariisi olümpiamängude kümnevõistluse vahele jätma.

Girmaylt ratast ootav Mihkels: tuleb avatud ja rünnakuterohke sõit (2)

Ainsa Eesti maanteeratturina Pariisi OM-il võistlev Madis Mihkels teeb oma olümpiadebüüdi laupäeval. Pikk ja künklik sõit peaks eestlasele sobima, ehkki järjest suuremat tähtsust omaval olümpiasõidul on kohal väga suured tähed.

Kregor Zirk ujus end Pariisi olümpiafinaalis seitsmendaks (25)
2024-07-31 / ERR Sport

Eesti ujuja Kregor Zirk ujus Pariisi olümpiamängude 200 meetri liblikujumise finaalis välja seitsmenda koha ajaga 1.54,55.

Djokovic ja Tsitsipas võitsid ning kohtuvad veerandfinaalis omavahel | OM2024 (32)

Pariisi olümpiamängudel jõudsid meeste tenniseturniiril üksikmängus kindlalt veerandfinaali maailma teine reket Novak Djokovic (Serbia) ning edetabeli 11. number Stefanos Tsitsipas (Kreeka).

Djokovic ja Nadal võivad olümpial vastamisi minna juba teises ringis (61)
2024-07-25 / ERR Sport

Neljapäeval loositi Pariisi olümpiamängude tenniseturniiri üksikmängu tabelid. Meeste üksikmängus loositi ühte tabeli otsa kaks tenniselegendi Rafael Nadal ja maailma teine reket Novak Djokoviciga, kes võivad kohtuda omavahel juba teises ringis.

ERR Pariisis | Olümpiamängud jagavad pariislased kahte leeri (46)

Reedel toimub Pariisis suveolümpiamängude avatseremoonia, mida osad pariislased ootavad elevusega, teised ärevusega.

Differt OM-debüüdi eel: sellises keskkonnas polegi ma sünnipäeva tähistanud (71)

Ainsa Eesti vehklejana Pariisi olümpiamängudel osalev Nelli Differt asub laupäeval naiste epee individuaalturniiril võistlustulle uhkes võistluspaigas Grand Palais's.

Pärnat alustas OM-i 42. kohaga, eelringi parim püstitas uue maailmarekordi (51)

Esimese Eesti sportlasena tegi Pariisi olümpiamängudel stardi vibulaskja Reena Pärnat, kes sai sportvibu naiste individuaalvõistluse eelringis 646 punktiga 42. koha.

Prantsusmaa alustas olümpia jalgpalliturniiri kindla võiduga (43)
2024-07-24 / ERR Sport

Võõrustaja Prantsusmaa alustas kolmapäeval Marseille's peetud olümpia jalgpalliturniiri edukalt ning võitis Ameerika Ühendriike kindlalt 3:0.