Soccernet (76)
Tipphetked: endised kaljukad vedasid Levadia liidrite duellis võidule, Kalev päästis üleajal punkti (31)
2024-08-26 / Soccernet

Premium liigas esikohta hoidev Tallinna Levadia alistas 25. voorus oma lähima jälitaja Nõmme Kalju 3:0, kaks esimest väravat lõid kauglöökidest endised kaljukad Robert Kirss ja Mihkel Ainsalu. Tallinna Kalev päästis üleajal Nõmme Unitedi vastu 1:1 viigi. Kohtumiste tipphetked:

Eriksson suri pärast pikka vähihaigust pere keskel (98)

Endine Inglismaa koondise peatreener, rootslane Sven-Göran Eriksson suri täna hommikul 76-aastasena.

Juventus lõi teist mängu järjest kolm väravat ja jätkab ainsana perfektse saldoga (9)

Viimati hooajal 2019-20 Itaalia meistriks kroonitud ja seejärel vaid korra esikolmikus lõpetanud Juventus on tänavu kahe vooru järel ainus täiseduga meeskond Serie A-s.

Super: Kuusk ja Katowice surusid valitseva Poola meistri kummuli! (48)
2024-08-25 / Soccernet

Eesti koondise keskkaitsja Märten Kuusk alistas koos Katowicega Poola valitseva meistri Bialystoki Jagiellonia 3:1.

VAATA JÄRELE: Levadia realiseeris Kaljust paremini ja võttis kindlalt oma (120)

Premium liiga 25. voor lõppes Tallinna Levadia 3:0 võiduga Nõmme Kalju üle.

Zelinski liitus Esiliiga põhjas istuva Tabasalu treeneritetiimiga (0)
2024-08-19 / Soccernet

Teist hooaega Esiliigas mängiva JK Tabasalu esindusmeeskonna treeneritetiimiga liitus endine koondislane ning mitmetes Premium liiga klubides ametis olnud Indrek Zelinski.

Kuue Eesti kohtunikuga euromäng lõppes kaardisajuga (91)
2024-08-17 / Soccernet

Neljapäeval teenindasid Eesti kohtunikud ajaloos esmakordselt eurosarjamängu kuueliikmelise brigaadina, kellest kaks on videokohtunikud. Tööõhtu Bulgaarias osutus äärmiselt tuliseks.

Mets ja St. Pauli pääsesid Regionalliga klubi otsa koperdamisest 90+4. minutil (60)
2024-08-16 / Soccernet

Karol Metsa koduklubi St. Pauli pääses Saksamaa karikavõistluste 1/32-finaalis Regionalliga (tugevuselt neljanda liiga) satsi Hallescheri vastu väljalangemisest üle noatera. St. Pauli viigistas 90+4. minutil ja võitis lisaajal. Mets tegi täismängu ja sai 120. minutil kollase kaardi.

Karm hoop Tammekale: Basher sai vägivaldse käitumise eest lisakaristuse (22)
2024-08-15 / Soccernet

Tänavu Premium liigas 19 mänguga 12 väravat löönud Tartu Tammeka ründaja Ahmed Adebayo Basher sai vägivaldse käitumise eest kahemängulise lisakaristuse.

Vastast põlvega löönud Kalevi äärekaitsjale määrati kahemängune lisakaristus (36)

Naiste Meistriliiga 13. voorus vägivaldse käitumise eest punase kaardi saanud Birjo Rasmussen peab kõrvale jääma kokku kolmest matšist.

Manchester Unitedist lahkunud Varane sidus end Itaalia klubiga (10)
2024-07-29 / Soccernet

Endine Real Madridi ja Manchester Unitedi täht Raphael Varane liitus Itaalia kõrgliigasse kerkinud Comoga. Osapooled lõid käed kaheks aastaks.

De Bruynega ongi kõik? Guardiola: ta ei lähe veel kuhugi! (46)
2024-07-23 / Soccernet

Manchester City peatreener Pep Guardiola kinnitas, et Kevin De Bruyne pole veel klubi vahetamas. "Usun, et 85-95% ulatuses saab meeskond olema sama," lisas ta.

Kaks aastat tagasi Paides mänginud Singhateh liitus Sinjavski eksklubiga (12)
2024-07-22 / Soccernet

2022. aasta alguses Paide Linnameeskonnaga liitunud, aga sama aasta suvel klubist lahkunud Gambia ründaja Ebrima Singhateh (20) vahetas Tšehhis koduklubi.

Koondisedebüüdi teinud Tarkmeel: mul oli ootusärevus ja uhke tunne (15)
2024-07-14 / Soccernet

Tallinna Flora 18-aastane poolkaitsja Helina Tarkmeel tegi EM-valikmängus Luksemburgi vastu oma Eesti naiste A-koondise debüüdi, sekkudes vahetusest 71. minutil. Tarkmeel ütles, et tal oli mängima minnes ootusärevus ja uhke tunne.

Paide omandas Senegali klubilt poolkaitsja mängijaõigused (23)
2024-07-13 / Soccernet

Premium liiga neljas tiim Paide Linnameeskond teatas  sotsiaalmeedias , et Senegali klubilt Diambars omandati 20-aastase keskväljamehe Mouhamed Gueye mängijaõigused.

Kalju keskkaitsja lahkus laenulepingu lõppedes klubist (31)
2024-06-30 / Soccernet

Premium ligas kolmandal kohal asuv Nõmme Kalju andis sotsiaalmeedias teada, et 19-aastane Horvaatia keskkaitsja Roko Vukušic naasis Itaalia klubi Modena ridadesse.

Jalgpalliliit mälestab legendaarse Lõvide noortemeeskonna liiget (9)

Eesti Jalgpalli Liit (EJL) mälestab endist Eesti meeste koondise mängijat, legendaarse Lõvide noortemeeskonna liiget Arvo Kraami (23.02.1971–28.06.2024).

Põnev! Narva Transis alustasid tööd Portugali ja Itaalia treenerid (31)
2024-06-06 / Soccernet

JK Narva Trans lõi käed 39-aastase Portugali juhendaja Miguel Moreiraga. Koos temaga alustasid piirilinnas tööd ka abitreener Ricardo Afonso ja väravavahtide treener Alessandro Riberi.