VAATA JÄRELE: Levadia realiseeris Kaljust paremini ja võttis kindlalt oma

Premium liiga 25. voor lõppes Tallinna Levadia 3:0 võiduga Nõmme Kalju üle.

Pikk ette (ja ise järele) | Liigume Pohlaku plaani suunas! Üks samm paradiisist (96)
2024-08-26 / Soccernet

Soccernet.ee taskuhäälingu "Pikk ette (ja ise järele)" värskes episoodis on peafookuses tippliigadesse murdnud Karl Jakob Hein ja Karol Mets. Saate tegid viimast korda sellises koosluses Kasper Elissaar, Markus Jürgenson ja Ott Järvela.

Ancelotti kaitses oma taktikalist otsust: Mbappe hakkab väravaid lööma (110)

Kuigi Real Madridi superstaar Kylian Mbappe ei suutnud Eesti puurivaht Karl Jakob Heina vastu skoorida, usub Madridi peatreener Carlo Ancelotti, et maailmameister mängib õigel positsioonil ning väravate löömine on vaid aja küsimus.

Tipphetked ja galerii: Viimsi rikkus Tartus Tammeka pidupäeva 90+2. minutil (120)

Heategevusüritust "Roosa jalgpall" pidanud ja kodus 345 pealtvaataja ees mänginud Tartu Tammeka naiskond kaotas Viimsi JK-le 90+2. minuti tabamuse tõttu 1:2. Viimsi eest lõi esmalt kena kauglöögiga oma Meistriliiga debüütvärava hispaanlanna Maite. Tartlannade poolt viigistas Kirkeliis Lillemets, kuid kohtumise üleajal oli täpne 14-aastane Gerda Liisa Matson. Vaata Liisi Troska pildigaleriid ja mängu tipphetki:

VAATA JÄRELE: penaltil eksinud Elva viigistas võõrsil Welcoga (galerii + teised Esiliiga mängud) (71)
2024-08-24 / Soccernet

Tartu Welco ja FC Elva tegid Esiliiga 25. vooru avamängus väravateta viigi. Welco jätkab tabelis neljandal ja Elva seitsmendal kohal.

VAATA JÄRELE: võõrleegionäri kauglöök ja 14-aastase hiline tabamus andsid Tartus võidu Viimsile (83)

Viimsi JK teenis naiste Meistriliigas teise järjestikuse võidu, alistades 15. voorus võõrsil Tartu Tammeka 2:1. Otsustav värav sündis 90+2. minutil.

VAATA JÄRELE: Paide noppis Tamme staadionilt neljanda võidu järjest (85)

Premium liiga laupäev lõppes Tamme staadionil, kus Paide Linnameeskond võttis Tartu Tammeka vastu 3:1 võidu.

VAATA JÄRELE: Flora naasis kodusesse konkurentsi napi võiduga (44)
2024-08-18 / Soccernet

Premium liiga 24. vooru lõpetas napi võiduga FC Flora, kes alistas koduplatsil Nõmme Unitedi 1:0. Kohtumise ainsa värava lõi teise poolaja keskel Tony Varjund.

VAATA JÄRELE: superhoos Lehtmets aitas Viimsil Elva maha murda (9)
2024-08-17 / Soccernet

Esiliiga 23. voor algas Viimsi JK ja FC Elva kohtumisega Viimsis, kus Gregor Lehtmets lõi järjekordsed kaks väravat ja aitas kodumeeskonna kaotusseisust võidule.

Tammekat kiitnud Torres: me ei tundnud end platsil mugavalt (Pähn: 35 minuti järel oli... (8)
2024-08-16 / Soccernet

Premium liiga liider Tallinna Levadia alistas kodumurul Tartu Tammeka 3:1. Mängu järel ütles võitjameeskonna pealik Curro Torres, et tema tiitli suunas veel ei vaata, sest ees ootab suur vastasseis Nõmme Kaljuga.

VAATA JÄRELE: Flora naiskond võitis Sakut kolmandat korda järjest sama skooriga (26)
2024-08-11 / Soccernet

Tallinna Flora võitis naiste Meistriliiga 13. voorus Saku Sportingut 2:0. Mõlemad väravad lõi Lisette Tammik.

Memo | Ainsalu naasis platsile kahe kolliga ja Levadia rong sai taas täiskäigu sisse... (53)
2024-08-10 / Soccernet

Premium liiga liider FCI Levadia ei näidanud erinevalt eelmisest nädalast märke võimalikust libastumisest – võõrsil võeti Pärnu Vapruse skalp skooriga 4:1, kusjuures mänguline ülekaal oli vaat et veel suurem kui skoor näitab.

VAATA JÄRELE: Levadia võttis Pärnus kindla võidu (93)

Premium liiga 23. voorus sai kindla võidu tabeliliider FCI Levadia, kes alistas võõrsil Pärnu Vapruse 4:1.

Villota: Levadia lämmatas meid pressinguga ära (61)

Pärnu Vapruse kapten Magnus Villota kiitis pärast 1:4 kaotust FCI Levadiale vastaste efektiivset pressingut.

VAATA JÄRELE: Flora mängis võõrsil Islandi meistriga viiki ja jättis kordusmänguks asjad lahtiseks (68)
2024-08-08 / Soccernet

FC Flora mängis Konverentsiliiga kolmanda eelringi avamängus võõrsil Islandi meistri Reykjaviki Vikinguriga 1:1 viiki. Mängu saab järele vaadata Soccernet TV-st.

Endised florakad said sloveenidega palju paremini hakkama kui praegused (16)
2024-07-11 / Soccernet

Kui eile kaotas Tallinna Flora Sloveenia meistrile Celjele 0:5, siis täna teenisid endised Flora mängijad Matvei Igonen ja Joonas Tamm Plovdivi Botevi (Bulgaaria) koosseisus Sloveenia hõbedaklubi Maribori üle 2:1 võidu.

Levadia poolkaitsja siirdub Slovakkiasse, kus ootab ees tuttav peatreener (17)
2024-07-07 / Soccernet

Tallinna Levadia poolakitsja Nikita Vassiljev (20) liitub aastase laenulepingu alusel  Samorini  STK 1914-ga, mille peatreeneriks on tema vend, endine Levadia ja Nõmme Unitedi juhendaja Vladimir Vassiljev.

Premium liiga liider tõi ründejõudu Gironast (17)
2024-07-02 / Soccernet

Premium liiga liider Tallinna Levadia teatas  sotsiaalmeedias , et nendega liitus Guinea ründaja.

Mošnikov pärast miniderbi kaotust: noored poisid peavad peeglisse vaatama! (19)
2024-06-30 / Soccernet

FCI Levadia duubelmeeskonna kapten Sergei Mošnikov kritiseeris meeskonnakaaslaste esitust pärast Tallinna miniderbis FC Floralt saadud 1:3 kaotust.

Luup peale | Õunapuu naasis pauguga ja United taastas oma näo otsekohe (galerii!) (7)
2024-06-29 / Soccernet

Eelmisel nädalal FCI Levadialt kuueväravalise sauna saanud Nõmme United rehabiliteeris end otsekohe, võideldes valitsevalt meistrilt FC Floralt välja 1:1 viigi.

Kuuendale EM-ile sõitev Ronaldo lõi viimases kontrollmängus kaks väravat (22)
2024-06-12 / Soccernet

Oma kuuendale EM-finaalturniirile (see on kõigi aegade rekord) suunduv Portugali kapten Cristiano Ronaldo lõi viimases turniirieelses kontrollmängus kaks väravat, aidates Portugalil võita Iirimaad 3:0.

Video ja galerii: Häberli-ajastu ja Vassiljevi koondisekarjäär lõppes neljaväravalise kaotusega (23)
2024-06-05 / Soccernet

Eesti koondis kaotas Thomas Häberli ja Konstantin Vassiljevi lahkumismängus (Vassiljev saab tulevikus lahkumismängu ka koduväljakul) maavõistluses Šveitsile 0:4. Luzernis toimunud mängus löödi üks värav esimsel poolajal ja kolm väravat teisel poolajal. EM-finaalturniiriks valmistuva Šveitsi eest tegid skoori  Steven Zuber, Zeki Amdouni, Nico Elvedi ja Xherdan Shaqiri.

Lillemäe ja Repkin kaotasid Austrias kuivalt ka teise mängu (0)
2024-03-25 / Soccernet

Mari Liis Lillemäe ja Rahel Repkin pidasid Austria naiste kõrgliigas oma teise mängu ja said teise kuiva kaotuse, kui nende koduklubi Innsbrucki Wacker jäi alla Viini Austriale 0:4.