Julia Rakitina jooksis kuue päevaga üle 680 kilomeetri

2024-08-17 / ERR Sport

Rootsis Förslövis toimunud kuue päeva jooksul saavutas tartlane Julia Rakitina uue Eesti tipptulemusega 682,951 kilomeetrit teise koha. Sel hooajal on maailmas temast rohkem jooksnud vaid viis naist.

ERR Sport (46)
KUULA | "Võimla" võtab Pariisi olümpia kokku (38)
2024-08-13 / ERR Sport

XXXIII olümpiaadi suveolümpiamängud Pariisis on jõudnud lõpule. Eesti sportlased naasevad hunniku esikümnekohtade, aga ainsagi medalita.

Tugevad tuuleiilid ei suutnud Soomeri võitu väärata (49)
2024-08-11 / ERR Sport

Sel nädalavahetusel sai Pärnus elada kaasa koduse motohooaja tippsündmusele - Estonian Grand Prixile. Tugevad tuuleiilid tegid võistlemise keeruliseks, see aga ei vääranud superbike'ide võistlusklassis Hannes Soomeri võitu.

Eesti kettagolfitalent on juunioride MM-il esikohal (3)
2024-07-17 / ERR Sport

Noor Eesti kettagolfimängija Taaniel Mehine alustas USA-s toimuvaid juunioride maailmameistrivõistlusi väga edukalt. Avapäeva järel juhib Mehine kuni 12-aastaste mängijate divisjoni skooriga kaheksa viset alla par'i (-8).

Tattar naasis Oslos võidukalt areenile, kolme seas teinegi eestlanna (16)
2024-07-14 / ERR Sport

Vigastusest paranenud ja tagasi profiturneele pöördunud Kristin Tattar võitis Oslos toimunud etapi.

Pirital avati Muhu väina regatt ja värske sadamahoone (31)
2024-07-13 / ERR Sport

Muhu väina regatt on nelja aasta järel jõudnud taas Tallinnasse ja laupäeval toimus Eesti vanima ja suurima purjeregati pidulik avamine.

Hannes Soomer osaleb Suzuka kestvussõidul (0)
2024-07-04 / ERR Sport

Hannes Soomer osaleb juuli keskpaigas Suzuka kaheksa tunni kestvussõidul, mida peetakse tsiklimaailmas üheks hooaja tähtsündmuseks.

Kohtla-Nõmme ultrajooksul läksid võidud Ungarisse ja Eestisse (9)
2024-06-09 / ERR Sport

Eesti selle aasta ainsal 24 tunni jooksul Kohtla-Nõmme kooli staadionil saavutasid võidupadja Szilard Fodor Ungarist ja Aet Kiisla Eestist.

EMF: traagiline õnnetus tulenes mitme halva asjaolu kokkulangemisest (9)
2024-06-05 / ERR Sport

Eesti Mootorrattaspordi Föderatsioon (EMF) arutas nädalavahetusel Audru ringrajal motoringraja treeningpäeval toimunud traagilist õnnetust, milles hukkus Läti võidusõitja Juris Apinis. EMF-i sõnul inspekteeritakse järgmiste nädalate jooksul Audru ringrada, et teha täiendavaid muudatusi.

Šveitsis harjutav Reena Pärnat: tugisüsteem on kindlasti edasi viinud (10)
2024-05-06 / ERR Sport

Esmaspäeval Pariisi olümpiapileti taganud vibulaskur Reena Pärnat läheb oma kolmandatele mängudele.

Vibulaskja Reena Pärnat pääses kolmandat korda olümpiale (9)

Eesti sportvibu esinumber Reena Pärnat jõudis Saksamaal Essenis peetaval olümpiamängude valikturniiril finaali ja tagas sellega koha Pariisi olümpiamängudel.