Rullsuusatamise klassikasprindis tulid Eesti meistriks Veerpalu ja Kaasiku

2024-08-16 / ERR Sport

Otepääl Tehvandi spordikeskuses selgusid reedel Eesti meistrid rullsuusatamise klassikasprindis. Meeste absoluutklassis teenis esikoha Anders Veerpalu, naistest oli parim Keidy Kaasiku.

ERR Sport (50)
Piljardi Tallinna lahtiste võit läks Hollandisse (38)

Reedel Tallinnas lõppenud rahvusvahelisel võistlusel oli võidukas Hollandi esindaja Yannick Pongers, kes oli finaalis tulemusega 11:9 parem Eesti esinumbrist Denis Grabest.

Baltimaade suurim ringrajavõistlus toob Pärnus rajale üle 140 võistleja | Auto-moto (8)
2024-07-17 / ERR Sport

10.-11. augustini Pärnus Porsche ringil toimuv regiooni suurim autode ja mootorrataste ringrajavõistlus Feltcar Estonian Grand Prix toob rajale üle 140 võistleja seitsmest riigist.

Reimann teenis Imolas oodatud pjedestaalikoha (12)
2024-07-08 / ERR Sport

Eesti autoringrajasõitja Alex Reimann teenis Porsche Carrera Beneluxi karikasarja kolmandal etapil Imolas uustulnukate arvestuse pjedestaalikoha.

Eesti võitis rühmvõimlemise MK-etapilt kaks pronksimedalit (16)
2024-06-30 / ERR Sport

Nädalavahetusel Tarragonas, Hispaanias toimunud rühmvõimlemise maailmakarika etapi võistlus tõi Eestisse kaks pronksmedalit. Medali said kaela nii VK Rütmika Siidisabad kui ka VK Rütmika Rebasesabad.

Eesti iluvõimlejad tegid EM-il head stardid (4)
2024-06-08 / ERR Sport

Järgmisel aastal toimuvad esmakordselt Eestis iluvõimlemise Euroopa meistrivõistlused. Tänavu jagati medaleid kahe nädala eest Ungari pealinnas Budapestis ja Eesti noored tegid paljulubavad stardid.

Kaks Eesti sportlast andsid positiivse dopinguproovi (58)
2024-06-05 / ERR Sport

Eesti Antidopingu ja Spordieetika Sihtasutus (EADSE) määras kahele Eesti kulturistile esialgse võistluskeelu.

Eesti naisjuuniorid said rattaorienteerumise EM-il neljanda koha (0)
2024-06-03 / ERR Sport

Eesti rattaorienteerumise naisjuunioride teatekolmik koosseisus Marii-Isabel Allikberg, Sandra Arak ja Anett Liisa Parts tuli juunioride Euroopa meistrivõistluste teatesõidus neljandaks.