Eesti korvpalli järelkasv kerkis EM-i A-divisjoni

2024-08-16 / ERR Sport

Eesti kuni 16-aastaste noormeeste korvpallikoondis alistas omaealiste B-divisjoni EM-turniiril Põhja-Makedoonias poolfinaalis Belgia 67:46 (13:7, 15:20, 22:5, 17:14) ja kindlustas tõusu kõrgeimasse seltskonda.

ERR Sport (53)
Piljardi Tallinna lahtiste võit läks Hollandisse (38)

Reedel Tallinnas lõppenud rahvusvahelisel võistlusel oli võidukas Hollandi esindaja Yannick Pongers, kes oli finaalis tulemusega 11:9 parem Eesti esinumbrist Denis Grabest.

Saksamaa sai esimese iluvõimlemiskulla (24)
2024-08-09 / ERR Sport

Pariisi olümpiamängude iluvõimlemise individuaalse mitmevõistluse võitis Darja Varfolomeev, kes tõi Saksamaale selle ala esimese kuldmedali.

Eesti U-16 korvpallikoondis alustab reedel EM-finaalturiiri (42)
2024-08-07 / ERR Sport

Eesti U-16 noormeeste korvpallikoondis alustab 8. augustist kuni 17. augustini peetavat B-divisjoni EM-finaalturniiri Põhja-Makedoonias peatreener Brett Nõmme juhendamisel.

Meeri-Marita Paas võitis MK-etapil elu esimese individuaalse hõbemedali (21)
2024-06-22 / ERR Sport

Türgis Antalyas toimuval vibulaskmise MK-sarja kolmandal ja ühtlasi ka viimasel etapil võitis Meeri-Marita Paas hõbemedali.

Pariisi paraolümpiamängud jõuavad vaatajateni ERR-i ja Delfi vahendusel (8)
2024-06-12 / ERR Sport

Delfi Meedia, Eesti Rahvusringhääling (ERR), Levira ja Eesti Paralümpiakomitee (EPK) ühendasid jõud toomaks Pariisi paraolümpiamängud otseülekannete ning värske uudispildi kaudu kõikidesse Eestimaa kodudesse. Ülekandeid toetab kultuuriministeerium.

Eesti naiste padelikoondis läheb esimest korda EM-finaalturniirile (3)
2024-06-11 / ERR Sport

Eesti naiste padelikoondis kindlustas esimest korda ajaloos pääsu Euroopa meistrivõistluste finaalturniirile.

Eesti iluvõimlejad tegid EM-il head stardid (4)
2024-06-08 / ERR Sport

Järgmisel aastal toimuvad esmakordselt Eestis iluvõimlemise Euroopa meistrivõistlused. Tänavu jagati medaleid kahe nädala eest Ungari pealinnas Budapestis ja Eesti noored tegid paljulubavad stardid.

Kaks Eesti sportlast andsid positiivse dopinguproovi (58)
2024-06-05 / ERR Sport

Eesti Antidopingu ja Spordieetika Sihtasutus (EADSE) määras kahele Eesti kulturistile esialgse võistluskeelu.

EOK värske sportlaskomisjon valis esimeheks Allar Raja (5)
2024-06-04 / ERR Sport

Teisipäeval kogunes esimest korda Eesti Olümpiakomitee uus sportlaskomisjon. Järgmisel neljal aastal esindavad Eesti spordi katusorganisatsiooni sportlaskomisjonis sportlaste seisukohti 26 üles seatud kandidaadist üheksa enim hääli saanud sportlast.

Eesti naisjuuniorid said rattaorienteerumise EM-il neljanda koha (0)
2024-06-03 / ERR Sport

Eesti rattaorienteerumise naisjuunioride teatekolmik koosseisus Marii-Isabel Allikberg, Sandra Arak ja Anett Liisa Parts tuli juunioride Euroopa meistrivõistluste teatesõidus neljandaks.