Lajal alustas Challengeri võidukalt

2024-08-13 / Sport

Eesti tennise esireket Mark Lajal (ATP 255.) alustas Poolas Challengeri turniir võidukalt, alistades Itaalia tennisisti Giovanni Oradini (ATP 421.) numbritega 6:3, 3:6, 7:5.

Postimees (23)
Lajal alustas võidukalt Poolas Challengeri turniiri (39)
2024-09-09 / Postimees

Eesti esireket Mark Lajal (ATP 255.) võitis Poolas Grodzisk Mazowiecki linnas peetaval ATP Challenger 100 sarja turniiril oma esimeses matšis 2:1 (6:3, 3:6, 7:5) Itaalia tennisisti Giovanni Oradinit (ATP 421.).

Revanši võtnud Lajal pääses Chicagos kindla võiduga põhiturniirile (16)
2024-07-23 / Postimees

Eesti esireket Mark Lajal (ATP 249.) kindlustas endale otsustava võiduga koha Chicagos toimuva ATP Challengeri turniiri põhitabelis. 21-aastane eestlane alistas kvalifikatsiooniturniiri otsustavas ringis jaapanalase Rio Noguchi (ATP 321.) kahes setis 6:3, 6:2.

Mark Lajal jäi Kanadas taas avaringi pidama (5)
2024-07-17 / Postimees

Eesti esireket Mark Lajal andis paar nädalat tagasi Wimbledoni turniiri avaringis küll kõva lahingu hilisemale võitjale Carlos Alcarazile, ent kahjuks pole ta kaugemale jõudnud ka järgnenud madalama kategooria võistlustel.

ERR Sport (5)
Lajal alustas Wimbledoni kvalifikatsiooniturniiri võidukalt | Tennis (20)
2024-06-24 / ERR Sport

Eesti esireket Mark Lajal (ATP 262.) alustas oma teekonda Wimbledoni slämmiturniiril võidukalt, kui alistas kvalifikatsiooniturniiri avaringis itaallase Francesco Passaro (ATP 131.) 5:7, 6:3, 6:3. Tegemist on Lajali karjääri esimese võiduga suure slämmi turniiril.

sport.postimees.ee (16)
Mark Lajal sai Wimbledoni kvalifikatsiooniturniiril esimese võidu (9)
2024-06-24 / sport.postimees.ee

Eesti esireket Mark Lajal (ATP 262.) suure slämmiturniiril võidukalt, kui võitis avaringis itaallast Francesco Passarot (ATP 131.) 5:7, 6:3, 6:3.