Veikko Tihvan tuli Lätis teiseks

2024-07-31 / Põhjarannik

Nädalavahetusel Lätis peetud suurimal jahilaskmise võistlusel "Grand Prix Latvia" oli stardis 101 võistlejat ning esikolmiku väljaselgitamiseks läks vaja mitut ümberlaskmist.

Põhjarannik (98)
Narva hakkab sõkaldest eralduma (9)
2024-08-26 / Põhjarannik

Pikk reis Saaremaale tõi Narva Transile soovitud saagi: tänu FC Kuressaare alistamisele 1:0 tuli Eesti jalgpalli meistriliigas juurde kolm punkti, mis võimaldas kindlustada viiendat kohta ja hakata eralduma sõkaldest ehk tabeli tagumise poole meeskondadest.

Sillamäe saalijalgpallimeeskonna esimene eurorännak tõi ühe võidu ja kaks kaotust (4)

Eesti meistriks tulekuga ka eurosarja mängud teeninud Sillamäe saalijalgpallimeeskond sai Rootsis toimunud meistrite liiga eelvooru turniiril ühe võidu ja kaks kaotust.

Narva Trans tähistas klubi juubelit võiduga (0)
2024-07-30 / Põhjarannik

Reedel Kreenholmi staadionil klubi 45 aasta juubelit tähistanud Narva Transi jalgpallimeeskond sai peole sobiva tuju ka meistriliiga mängust, kus Nõmme United alistati skooriga 2:1.

Mikhail Kushteyn Eesti neljapaadiga finaali ei jõudnud (151)
2024-07-29 / Põhjarannik

Narva sõudjal Mikhail Kushteynil ei õnnestunud elu esimestel olümpiamängudel jõuda Eesti neljapaadi koosseisus finaalsõitu.

Jahilaskurid tegid Eesti meistrivõistlustel hea tulemuse (50)
2024-06-19 / Põhjarannik

Nädalavahetusel toimusid Paliveres Eesti meistrivõistlused jahilaskmises klassis Sporting, kus Ida-Viru jahilaskurklubi esindajad teenisid kaks medalit.

Olümpiapäeval sai Jõhvis proovida erinevaid spordialasid (0)
2024-06-18 / Põhjarannik

Neljapäeval Jõhvis toimunud olümpiapäeval kasutasid huvilised võimalust teha tutvust erinevate spordialadega.

Pidurdamatu hoo üles saanud Narva Trans võitis neljanda mängu järjest (33)

Tänavust hooaega hädiselt alustanud Narva Trans püsib maikuus üles leitud võidusoonel ja võitis neljanda mängu järjest, alistades 4:1 Pärnu Vapruse.

Vanglateenistuse jooks tõi Jõhvis starti ligemale pool tuhat osalejat (48)
2024-06-11 / Põhjarannik

Pühapäeval Jõhvis toimunud vanglateenistuse jooksul tuli eri distantsidel starti kokku 452 osalejat.

Aet Kiisla püstitas Ida-Virumaa rekordi 24 tunni jooksus (34)
2024-06-10 / Põhjarannik

Ultrajooksu eestvedaja Ida-Virumaal, Narva kolledži õppejõud Aet Kiisla püstitas nädalavahetusel Kohtla-Nõmme staadionil peetud 24 tunni jooksul selle ala Ida-Virumaa naiste rekordi, läbides ööpäevaga 164,506 kilomeetrit.

Alutaguse rattamaratonil osales üle 600 ratturi (49)
2024-06-04 / Põhjarannik

Laupäeval sõidetud 10 aasta juubelit tähistanud Alutaguse rattamaratonil osales sel aastal üle 600 ratturi.

Narva Trans tegi hooaja parima mängu (99)

Võidulainel koha sisse võtnud Narva Trans sai Eesti jalgpalli meistriliigas kolmanda võidu järjest, mängides kodusel Kreehholmi staadionil esikolmikusse kuuluva Nõmme Kalju üle skooriga 4:1.

Mäetaguse naine võitis kauges Taipeis trepijooksu MMil medali (5)
2024-05-06 / Põhjarannik

Mäetagusel elav Eesti üks paremaid pikamaajooksjaid Kaisa Kukk võitis Taipeis toimunud trepijooksu maailmameistrivõistlustel pronksmedali.