Fulham maksis Arsenali ääreründaja eest rekordsumma

2024-07-29 / Soccernet

Eelmisel hooajal Inglismaa kõrgliigas 13. kohal lõpetanud Fulham tegi klubi rekordostu, kui käis Arsenali poolkaitsja Emile Smith Rowe eest välja ligi 32 miljonit eurot, millele võib lisanduda veel üle 8 miljoni euro.

Soccernet (44)
Fulham maksis Arsenali ääreründaja eest rekordsumma (43)

Kõva start! Joonas Tamm andis võidumängus värava- ja hokisöödu (+ Sinjavski) (62)
2024-07-21 / Soccernet

Eesti koondise keskkaitsja Joonas Tamm andis Bulgaaria kõrgliiga avavoorus kaks üliolulist söötu: üks sillutas otsese ja teine kaudse tee tabamuseni. Tema ja Matvei Igoneni koduklubiks olev Plovdivi Botev võitis 3:1.

Ametlik: Arsenal ostis Ajaxist uue väravavahi (0)

Karl Jakob Heina koduklubi Londoni Arsenal ostis Amsterdami Ajaxist 18-aastase väravavahi Tommy Setfordi.

Ametlik: Bayern maksis Crystal Palace'i mängumehe eest suure summa (99)
2024-07-07 / Soccernet

Prantsusmaa U21 koondise ääreründaja Michael Olise liitus Müncheni Bayerniga, kes maksis tema eest Crystal Palace'ile ligi 70 miljonit eurot, kirjutab BBC.

Häberli alustas Servette'is võiduga Prantsusmaa hõbedaklubi üle (51)
2024-07-06 / Soccernet

Eesti meeste A-koondise eelmise peatreeneri Thomas Häberli uus klubi, Šveitsi kõrgliigas kevadel pronksmedali võitnud Genfi FC Servette alustas treeningkohtumistega enne 21. juulil algavat hooaega.

Karjäär jätkub välismaal: Reinkort siirdub Türgi esiliigasse (1)
2024-07-04 / Soccernet

Eesti ründaja Sten Reinkort ei naase pärast pooleaastast seiklust Iirimaa kõrgliigas kodumaale, vaid jätkab karjääri Türgi esiliigas.

Kevor Palumets on teel Soome kõrgliigasse (24)
2024-07-02 / Soccernet

Soome väljaande mtv.fi teatel on Eesti koondise poolkaitsja Kevor Palumets siirdumas Belgia esiliigaklubi Zulte-Waregem ridadest valitsevasse Soome meistermeeskonda HJK.

Kalju laenas Brasiilia madalamast liigast 21-aastase ründaja (0)
2024-07-01 / Soccernet

Premium liigas kolmandal kohal asuv Nõmme Kalju andis teada, et meeskonnaga liitus laenulepingu alusel 21-aastane Brasiilia ründaja Lucas Serravalle, kes seni mänginud Brasiilia madalamates liigades.

Jalgpalliliit mälestab legendaarse Lõvide noortemeeskonna liiget (11)
2024-06-30 / Soccernet

Eesti Jalgpalli Liit (EJL) mälestab endist Eesti meeste koondise mängijat, legendaarse Lõvide noortemeeskonna liiget Arvo Kraami (23.02.1971–28.06.2024).

Kalju keskkaitsja lahkus laenulepingu lõppedes klubist (0)

Premium ligas kolmandal kohal asuv Nõmme Kalju andis sotsiaalmeedias teada, et 19-aastane Horvaatia keskkaitsja Roko Vukušic naasis Itaalia klubi Modena ridadesse.

Shein skooris esimese sõprusmängu viimasel minutil (0)
2024-06-29 / Soccernet

Eesti koondise poolkaitsja Rocco Robert Shein lõi oma koduklubi Dordrechti suve esimeses sõprusmängus 90. minutil värava.

Uuring | Kuidas sina jalgpalli vaatad? Vasta ja võida ... jalgpall! (0)
2024-06-17 / Soccernet

Soccernet.ee palub ajakirjandusliku loo sünni jaoks jalgpallisõprade abi: vasta, kuidas sina vutti jälgid!

Kalju tegi võõrsil Läti tippklubiga viigi (0)
2024-06-09 / Soccernet

Nõmme Kalju tegi sõprusmängus võõrsil Riia FC-ga 1:1 viigi. Kalju kaotas Skonto staadionil esimese poolaja, aga 78. minutil lõi Promise David viigivärava.

Neidude koondised alustavad EM-valikmängudega Küprosel ja Rootsis (5)
2024-06-07 / Soccernet

Eesti neidude koondised sõidavad sügisel EM-valikturniiri esimese ringi matše pidama Küprosele ja Rootsi. Kui U19 neiud heitlevad alagrupis lisaks võõrustajale (Küpros) ka Šveitsi ja Aserbaidžaaniga, siis U17 koondis on kolmeses alagrupis Rootsi ja Kasahstaniga.

Vassiljevi viimane | Raio Piiroja: kas Kink oli laagris või mitte, oli kohe kuulda.... (28)
2024-06-04 / Soccernet

Teisipäeva õhtul Šveitsiga kohtumise järel tõmbab oma koondisekarjäärile joone alla 39-aastane poolkaitsja Konstantin Vassiljev. Kuidas meenutab teda koondise pikaaegne kapten Raio Piiroja?

Poomi ja Klavani pojad püüavad pühapäeval kohta mainekal turniiril (10)
2024-05-22 / Soccernet

Eesoleval pühapäeval, päev pärast klubijalgpalli pidupäeva, selgitatakse Männikul ühes SFK CUP-i võitjaga rahvusvahelisele turniirile Gothia Cup pääseja. Võistlustulle astuvad 2012. aastal sündinud poisid.

Mustmaa rassis karikamängus 120 minutit, aga kaotatud penaltiseerias ei osalenud (0)
2024-05-06 / Soccernet

Eesti noortekoondise ründaja Karel Mustmaa koduklubi Lissaboni Benfica langes Portugali U23 karikasarjas konkurentsist, kaotades esimeses ringis ehk 1/8-finaalis võõrsil Santa Clara eakaaslastele penaltiseerias.

Martin Vetkal: vähemuses Poola kvaliteedi vastu oli ikka väga raske (4)
2024-03-22 / Soccernet

20-aastane poolkaitsja Martin Vetkal avas koondisekarjääri neljandas mängus väravaarve, kui tegi 78. minutil Markus Soometsa eeltöö järel seisuks 1:5. Sisulist lohutust see värav suure kaotuse tõttu siiski ei pakkunud.

Punane kukk platsis: Southamptoni kodumäng lükati tulekahju tõttu edasi (0)
2024-03-06 / Soccernet

Inglismaa esiliigamäng Southamptoni ja Preston North Endi vahel lükati tulekahju tõttu edasi.

Maardus sündinud Harin kutsuti Venemaa koondisesse (2)
2023-10-03 / Soccernet

Maardus sündinud ning Premium liigas Tallinna Infoneti ja Tallinna Levadiat esindanud Jevgeni Harin (28) kutsuti esmakordselt Venemaa koondisesse.

Inaki Williams tegi märkmikku järjekordse linnukese, Athletic kerkis kolmandaks (0)
2023-09-23 / Soccernet

Athletic Bilbao kirjutas Hispaania kõrgliigas tabelisse hooaja kolmanda võidu, kui alistas Deportivo Alavesi 2:0.

Üheklubimees Martin Allik lõpetas karjääri (0)
2022-01-06 / Soccernet

Kogu oma jalgpalluritee alates noorteklassidest kuni Premium liigani Viljandi Tulevikus veetnud paremkaitsja Martin Allik (27) otsustas tippmängija-karjääri lõpetada.

Tammeka tugevdas ründeliini Läti noortekoondises mänginud mehega (1)
2021-07-30 / Soccernet

Tartu Tammeka andis teada, et on löönud käed 21-aastase lätlase Daniils Skopenkoga. Seni mängis kodumaa noortekoondisesse kuuluv ääreründaja Valmiera ridades.

Kork debüteeris Austria kõrgliigas liidri vastu (0)
2021-03-14 / Soccernet

Talvel Vorderlandiga liitunud väravavaht Karina Kork tegi täna Austria naiste kõrgliigas debüüdi.