GRAAFIK ja FAKTID | Mida tuleb õhtuses Eneli Jefimova finaalis jälgida?

2024-07-29 / Delfi

17-aastasest Eneli Jefimovast saab täna õhtul kolmas Eesti ujuja, kes hüpanud basseini olümpiafinaalis. Naiste 100 m rinnuliujumise finaal algab kell 22.32. Delfi Sport vaatas finaalile ette ja tõi välja fakte ja graafiku, mida nii ujumise kui ka täpsemalt rinnuliujumise kohta võiks teada.

Delfi (5)
BLOGI JA FOTOD PARIISIST | Karjääri teise aja ujunud Kregor Zirk tuli olümpiafinaalis seitsmendaks! (4)
2024-07-31 / Delfi

Pariisi olümpiabasseinis nägi täna viimast korda Eesti ujujat, kui meeste 200 meetri liblikujumises saavutas Kregor Zirk seitsmenda koha.

DELFI PARIISIS | Henry Hein: Los Angeleses pole Enelil mõtet eesmärki alla medali seada (9)

Eneli Jefimova treener Henry Hein tundis 17-aastase õpilase olümpia seitsmendast kohast rohkem rõõmu kui Jefimova ise. „Eneli on ikkagi võitja. Ka siin tahtis ta kuldmedalit võita,“ tõdes Hein.

Kangelane, kelle puhul me ei teadnud, et teda vajame! Speedodes õllevatsamees päästis ameeriklanna mütsi (4)

Pühapäeva õhtul toimus olümpiabasseinis palju põnevat. Nooruke Eneli Jefimova pääses 100-meetri rinnuliujumise finaali, kuid rahvusvahelises meedias sai rohkem kõneainet seik, kuidas enne starti basseini põhjast ujumismüts välja toodi.

DELFI PARIISIS | Olümpiafinaali seitsmendana lõpetanud Jefimova: läksin paugutama ja riskima, aga täna läks... (3)

Tavapärasest julgemalt distantsi esimese poole läbinud Eneli Jefimova sai Pariisi olümpial 100 meetri rinnuliujumises seitsmenda koha.