BLOGI JA FOTOD PARIISIST | Eneli Jefimova saavutas Pariisi olümpial seitsmenda koha

2024-07-29 / Delfi

17-aastane Eneli Jefimova saavutas Pariisi olümpial oma põhialal, naiste 100 meetri rinnuliujumises seitsmenda koha.

Delfi (10)
BLOGI JA FOTOD PARIISIST | Karjääri teise aja ujunud Kregor Zirk tuli olümpiafinaalis seitsmendaks! (4)
2024-07-31 / Delfi

Pariisi olümpiabasseinis nägi täna viimast korda Eesti ujujat, kui meeste 200 meetri liblikujumises saavutas Kregor Zirk seitsmenda koha.

ÜLEVAADE | „Olümpia seitsmes 17-aastasena!“ Eestlased elasid Pariisis ujumises suurepärase tulemuse teinud Eneli Jefimovale... (1)
2024-07-30 / Delfi

Eile hilisõhtul toimus Pariisi olümpial põnev tõehetk eestlaste jaoks, mil naiste 100 meetri rinnuliujumises asus finaalvõistluses medalit püüdma 17-aastane Eesti ujuja Eneli Jefimova. Seitsmenda koha saavutanud noore sportlase hea tulemuse üle rõõmustati sotsiaalmeedias ohtralt.

Ingrid Puusta hoiab olümpial kohta teises kümnes (3)

Purjelaudur Ingrid Puusta on Pariisi olümpiamängudel kahe võistlussõidu järel 19. kohal.

Briti ujumistäht andis finaali järel positiivse koroonaproovi (1)

Pühapäeval Pariisi olümpial meeste 100 meetri rinnuliujumises hõbemedali võitnud britt Adam Peaty andis vähem kui 24 tundi hiljem positiivse koroonaproovi.

Ingrid Puusta hoiab olümpial kohta teises kümnes (6)

Djokovic ei jätnud Nadalile Pariisis võimalust (6)

Serbia tennisetäht Novak Djokovic alistas Pariisi olümpial meesüksikmängu teises ringis oma vana rivaali Rafael Nadali 6:1, 6:4.

DELFI PARIISIS | Henry Hein: Los Angeleses pole Enelil mõtet eesmärki alla medali seada (9)

Eneli Jefimova treener Henry Hein tundis 17-aastase õpilase olümpia seitsmendast kohast rohkem rõõmu kui Jefimova ise. „Eneli on ikkagi võitja. Ka siin tahtis ta kuldmedalit võita,“ tõdes Hein.

Brasiilia saatis reegleid rikkunud olümpiasportlase Pariisist koju (3)

Brasiilia olümpiakomitee otsustas Pariisi olümpiamängudelt koju saata ujuja Ana Carolina Vieira.

DELFI PARIISIS | Olümpiafinaali seitsmendana lõpetanud Jefimova: läksin paugutama ja riskima, aga täna läks... (3)

Tavapärasest julgemalt distantsi esimese poole läbinud Eneli Jefimova sai Pariisi olümpial 100 meetri rinnuliujumises seitsmenda koha.