Kanada võttis väärt võidu Kreeka üle, Prantsusmaa alistas Brasiilia

2024-07-27 / ERR Sport

Pariisi olümpiamängude meeste korvpalliturniiri A-alagrupis võitis Kanada korvpallimeeskond 86:79 võidu Kreeka koondise üle. B-alagrupi mängus sai Prantsusmaa jagu Brasiiliast 78:66.

ERR Sport (21)
Kanada saatis Hispaania kotte pakkima, Kreeka edasipääsulootus püsib elus (49)
2024-08-02 / ERR Sport

Pariisi olümpiamängude meeste korvpalliturniiril kindlustasid endale koha kaheksa parema seas Kanada, Austraalia ja Brasiilia.

Saksamaa korvpallikoondis lõpetas alagrupiturniiri võiduga (19)

Pariisi olümpiamängude meeste korvpalliturniiri viimases B-alagrupi kohtumises läksid vastamisis Prantsusmaa ja Saksamaa. Mäng käis B-alagrupi esikoha peale ning selle suutis endale võtta Saksamaa, kes oli prantslastest parem 85:71.

USA korvpallimeeskonnal Lõuna-Sudaaniga probleeme ei tekkinud (10)
2024-07-31 / ERR Sport

Pariisi olümpia meeste korvpalliturniir C-alagrupi kohtumises võitis USA korvpallikoondis kindlalt 103:86 Lõuna-Sudaani.

Kanada pani viimasel veerandajal Austraalia paika (11)
2024-07-30 / ERR Sport

Pariisi olümpiamängude meeste korvpalliturniiril jõudis veerandfinaali lävele Kanada, kui A-alagrupi teises voorus alistati Austraalia 93:83 (26:28, 19:21, 27:21, 21:13).

Hispaania sai esimese võidu, Antetokounmpo tüüritava Kreeka seis on hapu | OM2024 (28)

Hispaania alistas Pariisi olümpiamängude meeste korvpalliturniiri teises voorus Kreeka 84:77 (21:22, 28:13, 13:21, 22:21) ja avas võiduarve.

Jaapan andis korvpalliturniiril Prantsusmaale lahingu, aga kaotas lisaajal (27)

Prantsusmaa korvpallikoondis jätkas koduseid olümpiamänge väga raskelt tulnud võiduga, kui pea kogu viimase veerandaja ilma oma põhimängija Rui Hachimurata olnud Jaapanist saadi alles lisaaja järel jagu 94:90.

Kanada teatas oma esialgsed mängijad Pariisi olümpiamängudeks (9)