Pariisi 2024. aasta olümpiamängud: Läti olümpiakuld, -hõbe ja -pronksmedalid

2024-07-27 / Sortiraparis

Mitu medalit võitis Läti 2024. aasta Pariisi olümpiamängudel? Avasta Läti sportlaste saavutused!

sport.postimees.ee (6)
Delfi (6)
USA korvpallitäht sai Prantsuse tippklubi PSG osanikuks (5)
2024-08-13 / Delfi

Pariisi olümpial USA korvpallikoondise kuldmedaliteni aidanud Kevin Durant tegi Prantsusmaal ka väikse investeeringu, kui sai Pariisi Saint-Germaini vutiklubi osanikuks.

Sebastian Coe on valmis kandideerima ROKi presidendiks (1)

Rahvusvahelist kergejõustikuliitu juhtiv Sebastian Coe andis teada, et on valmis kandideerima rahvusvahelise olümpiakomitee (ROK) presidendiks.

DELFI PARIISIS | Olümpiadebüüdi teinud endine kalevcramolane: meilt oodatakse põhjusega kulda (2)
2024-07-30 / Delfi

Eelmise aasta kevadel Kalev/Cramo korvpallimeeskonnaga Eesti meistriks tulnud ääremängija Zigmars Raimo aitab Läti koondisel kaitsta 3 x 3 korvpalli olümpiakulda.

Sortiraparis (2)
Pariis 2024. aasta paraolümpiamängud: millal ja millisel kanalil saab bocciat telekast vaadata? (16)
2024-08-03 / Sortiraparis

Et te ei jääks Pariis 2024. aasta paraolümpiamängude boccia-võistlustest ilma, jälgige programmi televisioonis. Siin on esitatud võistluste kanalid ja ülekandeajad.

ERR Sport (31)
Läti alistas 3x3 korvpalli avamängus lõunanaabri, USA jäi võiduta (13)
2024-07-31 / ERR Sport

Teisipäeval tehti Pariisi olümpiamängudel algust 3x3 korvpalli turniiridega ning meeste võistlusel teenis valitsev olümpiavõitja Läti lõunanaaber Leedu üle kindla võidu. Naiste turniiril pidi Tokyos võidutsenud USA kaotusega leppima, võitu ei teeninud ka mehed.

Serbia korvpallikoondis ei jätnud Puerto Ricole sõnaõigust | OM2024 (13)

Pariisi olümpiamängudel jätkus kolmapäeval meeste ja naiste korvpalliturniir. Serbia meeste korvpallikoondis avas enda võiduarve, kui sai jagu Puerto Ricost 107:66. Naiste koondistest olid võidukad Serbia ja Hispaania.

Pariisi olümpia esimese kuldmedali võitsid teismelised hiinlased | OM2024 (59)
2024-07-27 / ERR Sport

Laupäeval selgusid Pariisi olümpiamängudel esimesed medalivõitjad, kui 10 m õhupüssi segavõistkonnavõistlusel sai Lõuna-Korea duo ees esikoha Hiina.

Õhtuleht (3)
Sport (2)
Olümpialegendid, rahvakangelased ja inspireerivad sportlased säravad Eurospordi Pariis 2024 kaasahaaravatates ülekannetes discovery+ ja Eurosport... (0)
2024-07-28 / Sport

132 medaliga pärjatud endiste olümpialaste kogemused ja teadmised pakuvad Eurospordi vahendusel selle suve olümpiamängudel rohkem põnevust kui kunagi varem.

Lõunaeestlane (1)
Postimees (9)
Läti korvpallikoondist tabas kodusel olümpiaturniiril krahh (9)
2024-07-03 / Postimees

Läti korvpallikoondis kaotas otsustava olümpia valikturniiri alagrupi teises kohtumises 80:89 Filipiinidele.