St. Pauli tugevdas kaitseliini Walesi koondislasega (+ uus ründaja)

2024-07-26 / Soccernet

Karol Metsa koduklubi, uueks hooajaks Bundesligasse tõusnud St. Pauli soetas Brentfordist Walesi koondise äärekaitsja Fin Stevensi (21).

Soccernet (29)
Bohemians läks juhtima, kuid jäi seitsmendat liigamängu järjest võiduta (21)

Martin Milleri koduklubi Bohemians tegi Iirimaa kõrgliiga 25. voorus tabelinaabri Dundalkiga 1:1 viigi. Miller kuulus põhikoosseisu ja mängis 79 minutit.

De Bruynega ongi kõik? Guardiola: ta ei lähe veel kuhugi! (42)
2024-07-23 / Soccernet

Manchester City peatreener Pep Guardiola kinnitas, et Kevin De Bruyne pole veel klubi vahetamas. "Usun, et 85-95% ulatuses saab meeskond olema sama," lisas ta.

Eesti kohtunikud määrati Poolas ja Sloveenias peetavatele euromängudele (55)
2024-07-21 / Soccernet

Kaks Eesti kohtunikebrigaadi said määramise UEFA Konverentsiliiga teise eelringi mängudele. Juri Frischer vilistab kohtumist Poolas ning Joonas Jaanovits Sloveenias.

Jalgpalliliit mälestab legendaarse Lõvide noortemeeskonna liiget (11)
2024-06-30 / Soccernet

Eesti Jalgpalli Liit (EJL) mälestab endist Eesti meeste koondise mängijat, legendaarse Lõvide noortemeeskonna liiget Arvo Kraami (23.02.1971–28.06.2024).

Jaluta A. Le Coq Arena murul: Eesti rahvusstaadionit saab külastada virtuaaltuuri abil (0)
2021-07-20 / Soccernet

Eesti Jalgpalli Liit jagas oma Facebooki lehel, et nüüdsest saab Eesti rahvusstaadioni külastada virtuaaltuuri abil.

Tunnikontroll | Kas oskad nimetada kõik Eesti meeste koondise vastased 2017-2019? (1)
2019-11-26 / Soccernet

Eesti meeste jalgpallikoondis on alates 2017. aasta algusest pidanud 37 A-maavõistlust, kus olnud vastamisi 24 erineva riigiga. Kas suudad neid kõiki meenutada? Aega on kolm minutit!

Zahovaiko: päeva lõpus loeb see, mis tablool on (0)
2017-06-16 / Soccernet

Tallinna Levadiale 2:5 alla jäänud Paide Linnameeskonna peatreener Vjatšeslav Zahovaiko tõdes, et lõpuks on oluline ikkagi tulemus.

Esiliigades pärjati uued peatreenerid (0)
2016-03-31 / Soccernet

Esiliiga ja Esiliiga B märtsikuu parimateks valiti vastavalt Tallinna Flora U21 peatreener Joel Indermitte ja Tartu Tammeka U21 ametivend Timo Teniste.

Hannes Anier alustas Taani kõrgliigat algrivistuses (0)
2013-07-21 / Soccernet

Odense BK ridadesse kuuluv vaid 20-aastane Hannes Anier alustas Taani kõrgliigahooaega põhirivistuses, kui OB viigistas SonderjyskE-ga.

Wenger: 2012. aasta parim oli Iniesta (0)