Eesti kohtunikud teenindasid euromängu tühjade tribüünide ees

2024-07-26 / Soccernet

Eesti kohtunikebrigaad eesotsas Juri Frischeriga teenindas Konverentsiliiga teise eelringi avamängu Varssavi Legia (Poola) ja Caernafon Towni (Wales) vahel.

Soccernet (75)
Eesti kohtunikud teenindasid euromängu tühjade tribüünide ees (41)

Viga (14)
2024-07-19 / Soccernet

Eesti ja välismaised jalgpalliuudised, tulemused ja statistika, pildid ning videod, meelelahutuslikud ja arvamusartiklid, foorum ja kommentaarid.

Fotouudis aastakümneid-oodatud sündmusest: Kadrioru staadionil pandi tuled põlema (0)
2024-07-11 / Soccernet

1926. aastal avatud Kadrioru staadion, kus on peetud ka Eesti A-koondise mänge, sai lõpuks ometi statsionaarse valgustuse - tuled pandi põlema UEFA Konverentsiliiga esimese eelringi mängu ajal, kui kohtusid Tallinna Kalev ja Urartu.

Poomi ja Klavani pojad püüavad pühapäeval kohta mainekal turniiril (10)
2024-05-22 / Soccernet

Eesoleval pühapäeval, päev pärast klubijalgpalli pidupäeva, selgitatakse Männikul ühes SFK CUP-i võitjaga rahvusvahelisele turniirile Gothia Cup pääseja. Võistlustulle astuvad 2012. aastal sündinud poisid.

Tipphetked: kahe Premium liiga mängu peale realiseeriti ainult üks, aga ajalooline võimalus (6)
2024-05-12 / Soccernet

Premium liiga kümnenda vooru kahe laupäevase mängu peale kokku löödi vaid üks värav, aga see andis Pärnu Vaprusele ajaloo esimese võidu Tallinna Flora üle. Tabamuse autoriks oli üleajal Virgo Vallik. Kohtumiste tipphetked:

Kas Rakvere jalgpallihall tuleb? Infokoosolek jättis küsimused õhku (13)
2024-05-10 / Soccernet

Rakvere jalgpallihalli püstitamise nimel on tegutsetud juba aastaid, saadud riigilt üle kahe miljoni euro toetust, kuid hoolimata lubadustest, pole hanget seni välja kuulutatud. Rakvere linnavalitsuse kokku kutsutud avalik infokoosolek jättis õhku rohkem küsimusi, kui andis vastuseid.

2024-04-25 / Soccernet

Eesti noortekoondislane Karel Mustmaa oli Benfica U23 eest resultatiivne.

Tipphetked: Viimsi jaoks oli rikošett õnnelik, Welco jaoks õnnetu (4)
2024-04-08 / Soccernet

Esiliiga 5. voorus sai mullune hõbemedalist Viimsi hooaja esimese võidu, kui Tartu Welco alistati 1:0.

Paskotši hoidis Lugano ründajad kuival, Vetkal ja Sorga mängisid vaid esimese poolaja (0)
2024-01-31 / Soccernet

Hiljuti derbimängus FC Zürichit võitnud Grasshopper leppis uues voorus väravateta viigiga.

Jalgpallist väsinud Arbeiter: armastan seda mängu, aga mind võib endiseks treeneriks nimetada (0)
2024-01-24 / Soccernet

Viimased kaks aastat Nõmme Kalju spordidirektorina töötanud ja enne seda treeneriametit nii Eestis kui Soomes pidanud Argo Arbeiter rääkis  Õhtulehele  antud intervjuus, et on jalgpallist väsinud.

Tartu Tammeka sai uue noortetöö juhi (1)
2024-01-15 / Soccernet

Tartu JK Tammeka andis sotsiaalmeedias teada, et alates aasta algusest on klubi uus noortetöö juht Siim Valtna.

Roosnupp ja Serbia kõrgliigaklubi Napredak lõpetasid lepingu (0)
2023-06-05 / Soccernet

Serbia kõrgliigaklubi Kruševaci Napredak andis sotsiaalmeedias teada, et eestlasest poolkaitsja Mark Oliver Roosnupu leping on poolte kokkulepel lõpetatud.

Tipphetked ja galerii: pikalt juhtinud Eesti tegi Austria elu raskeks, aga jäi lõpuks tasust... (1)
2023-03-28 / Soccernet

Eesti rahvusmeeskond avas EM-valiksarja Linzis võitlusliku mänguga Austria vastu. Austria jättis esimesel poolajal mitu head võimalust, sealhulgas penalti, kasutamata ja hoopis Rauno Sappinen viis Eesti 25. minutil juhtima, kuid Austria lõi teisel poolajal kaks väravat ja Eesti lahkus väljakult 1:2 kaotusega. Austria võiduvärav sündis 88. minutil Maksim Paskotši ja Karol Metsa topeltrikošetist.

Aastalõputurniiri esimese võidukarika teenis Viimsi MRJK (0)
2022-12-15 / Soccernet

Tänavune Aastalõputurniir algas poiste U12 vanuseklassi turniiriga, mille võitis Viimsi MRJK, kes alistas finaalis JK Tabasalu 4:2.

2013-05-10 / Soccernet

Superstaar Liis Lemsalu võistles tänases ETV saates Ringvaade kolmel jalgpallialal reporter Hannes Hermaküla vastu ning võitis slaalomis, kuid kaotas žongleerimises ja penaltite löömises.

Vladimir Heerik sai Tartu linna medali (0)
2012-06-30 / Soccernet

Tartu linnavalitsus otsustas anda Tartu linna päeval, 29. juunil legendaarsele spordimehele Vladimir Heerikule Tartu linna medali .

Martin Haljak: häbi on juba (0)
2010-09-16 / Soccernet

Nõmme Kalju alistas teisipäeval Meistriliiga 29. voorus koduplatsil Tartu Tammeka 3:1. Kaks väravat lõi Jüri Jevdokimov.