TÄNA OTSEBLOGI | EM-i finaal! Kas rekordilist neljandat tiitlit jahtiv Hispaania jätab Inglismaa taas tühjade pihkudega?

2024-07-14 / Delfi

Pühapäeva õhtul selgus tänavune Euroopa jalgpalli meister, kui Berliini olümpiastaadionil peetud finaalis läksid vastamisi Hispaania ja Inglismaa. Hispaanlased võitsid matši 2:1 ja võitsid ajaloos neljandat korda EM-tiitli.

Delfi (9)
KUULA | „Jalgpallistuudio“: miks Hispaania võitis finaali? Kes kuuluvad meie EM-i sümboolsesse koosseisu? (10)
2024-07-16 / Delfi

Jalgpalliajakirjanik Eigo Kaljurand, vutivaatleja Kaarel Täll ja endine koondislane Andres Oper võtsid kokku EM-i finaali ja valisid välja turniiri paremad mängijad.

Uskumatud arvud. Hispaania jätkas imelist finaalide seeriat, Harry Kane jäi hätta (10)
2024-07-15 / Delfi

Tänavuseks jalgpalli Euroopa meistriks krooniti Hispaania, kes alistas Berliinis toimunud finaalis Inglismaa 2:1. Statistikat vaadates oleks võinud Hispaaniale kuldmedalid juba enne finaali kaela riputada.

Harry Kane vahetaks kõik oma karjääris saavutatu Inglismaa võidu vastu (1)

Inglismaa jalgpallikoondise kapten Harry Kane ütleb, et ta oleks rahul, kui vahetaks EM-il Inglismaaga koos võidutsemise vastu „kõik, mida oma karjääri jooksul teinud“.

DELFI FOTOD | Viljandi lauluväljakul toimub jalgpalli EM-i finaali suur ühisvaatamine (1)

Pühapäeva õhtul selgitavad Euroopa parima jalgpallikoondise Inglismaa ja Hispaania. Üle Eesti on mitmetes linnades püsti pandud ka ühisvaatamise kohad.

BLOGI | Hispaania alistas dramaatilises finaalis Inglismaa ja krooniti neljandat korda Euroopa meistriks (8)

„Inglismaa mängib kohutavat jalgpalli!“ Kelle võitu ihkavad neutraalsed jalgpallifännid? (4)

Pärast 50 matši 30 päeva jooksul on kätte jõudnud kulminatsioon, kui Inglismaa ja Hispaania otsustavad pühapäeval Berliinis EM--tiitli saatuse.

KOGU TÕDE FINAALIST | Inglismaa ajalooline tiitel oli lähedal, kuid neljakordseks Euroopa meistriks kroonitud... (43)

Hispaania jalgpallikoondis krooniti Saksamaal Berliini olümpiastaadionil riigi ajaloos neljandat korda Euroopa meistriks.

UEFA muutis jalgpalli EM-i finaali eel ootamatult reegleid, vähemalt kuus meest võivad parima väravaküti... (3)

Pühapäeval Saksamaal lõppeval jalgpalli EM-finaalturniiril võivad parima väravaküti tiitli ehk Kuldse Saapa võita vähemalt kuus jalgpallurit.

Manchester United palkas uue ründaja, kes tegi Hollandi koondise eest debüüdi EM-il (3)

Manchester Unitedi jalgpalliklubi palkas esimese uue mängija tulevaks hooajaks, kui leping sõlmiti Hollandi ründaja Joshua Zirkzeega.