Soome jalgpalli tabas läinud öösel šokk, sest kõrgliiga uustulnuka Gnistani kodustaadioni peatribüün süttis ja põles maha. Tuleroaks läks ka klubi kontor ning kogu varustus, õnneks pääseti inimohvriteta.

Soccernet (51)
Õuduste öö Soomes: kõrgliiga uustulnuka staadioni peatribüün põles koos varustusega maani maha (0)

Suurüllataja Girona korraldas viimases voorus võimsa jõudemonstratsiooni (11)
2024-05-25 / Soccernet

Hispaania kõrgliiga tänavune pronksmedalist korraldas hooaja viimases voorus tõelise jõudemonstratsiooni, kui purustas koduväljakul Granada koguni 7:0.

Kiirelt korjanud Juventus tegi seejärel kõike, et Salernitana oleks pühapäeval eriti vihane (0)
2024-01-05 / Soccernet

Juventus napsas viimase koha Itaalia karikavõistluste veerandfinaalis pärast seda, kui Salernitana oli neile ühe aegade kiireima värava löönud. Vana Daam vastas jõulise avaldusega, mis koosnes kuuest tabamusest.

Napid sentimeetrid saatsid Hummelsi duši alla ja Leipzig krahmas tasavägisest lahingust kolm punkti (0)
2023-12-09 / Soccernet

Dortmundi Borussia ja RB Leipzig panid Bundesligas püsti korraliku trilleri, millest väljus 3:2 võiduga külalismeeskond.

Guardiola selgitas, miks Haaland ei ole Messiga samal tasemel (0)
2022-10-03 / Soccernet

Hispaania jalgpallitreener Pep Guardiola, kes on töötanud paljude superstaaridega, arvab, et Lionel Messi on endiselt parem mängija kui praegu Inglismaal väravaid paugutav Erling Haaland.

Sorga võib D.C. Unitedi eest debüteerida juba laupäeval (0)
2020-01-29 / Soccernet

FC Flora müüs jaanuari alguses Eesti koondislase Erik Sorga mängijaõigused 450 000 euro eest USA kõrgliiga MLS klubile D.C. United, aga ründaja viibis siiani kodumaal ja ootas tööviisat. Nüüd on see käes ja Sorga võib uue klubi eest debüteerida juba laupäeval.

Teniste: väravast tähtsam on minu jaoks võit (0)
2017-11-27 / Soccernet

Eile Sogndali eest oma esimese liigavärava löönud Taijo Teniste tunneb heameelt eelkõige selle üle, et tema koduklubi suutis otse väljalangemist vältida ja koha üleminekumängudel broneerida.

Neidude koondis viigistas Venemaa II naiskonnaga (0)
2015-03-09 / Soccernet

Eesti neidude koondis viigistas täna Kuban Springil 1:1 Venemaa II naiskonnaga. Idanaabrid läksid kohtumist Jessika Uleksini omaväravast kaheksandal minutil juhtima, kuid just seesama Uleksin suutis kohtumise 19. minutil nurgalöögist tulnud pallist ka mänguseisu viigistada, vahendab jalgpall.ee .