Messi eksis penaltiseerias, kuid Argentina pääses poolfinaali

2024-07-05 / Postimees

Copa America veerandfinaalis kohtusid valitsev maailmameister Argentiina ja Ecuador, kes pidid edasipääseja selgitama välja penaltiseerias.

ERR Sport (7)
Messi ei kuulu Argentina olümpiakoondisesse | Jalgpall (20)
2024-07-03 / ERR Sport

Argentina jalgpalliliit avaldas nende meeste nimed, kes sõidavad Pariisi olümpiamängudele.

Vähemusse jäänud Ecuador alustas Copa Americat kaotusega (0)
2024-06-22 / ERR Sport

Tänavusel Copa Americal üheks potentsiaalseks üllatajaks peetav Ecuador alustas turniiri kaotusega, kui pidi B-alagrupi avamängus tunnistama Venezuela 2:1 paremust. Mehhiko alistas Jamaica, kuid kaotas kapteni.

Postimees (7)
Eesti noorjalgpallur liitus Saksamaa kõrgliigaklubiga (0)

Nõmme Unitedi mängija Trevor Hint liitus Saksamaa kõrgliigaklubi Wolfsburgi akadeemiaga, teatas Eesti klubi täna sotsiaalmeedias.

Ühed tiimid surma­kvartetis, teised punasel vaibal (2)

Euroopa jalgpallimeistri­võistlusi on järel veel kümme päeva, aga kulminatsioon juba saabub. Veerand­finaalides on koos mitu ülitugevat paari, võib-olla peetakse ära sisuline finaal.

Mbappé lepingu sõlminud nooremale vennale: ma olen sinu number üks fänn (1)
2024-07-04 / Postimees

Madridi Reali ja Prantsusmaa koondise ründaja Kylian Mbappé kommenteeris uudist oma 17-aastase venna Ethan Mbappé üleminekust Lille'i. Noor poolkaitsja sõlmis lepingu kolmeks hooajaks.

Soccernet (1)
Nagu Portugal ja Ronaldo! Kohutav Argentina: Messi eksis penaltil, väravavahi tõrjed tassisid nad poolfinaali... (0)
2024-07-05 / Soccernet

Copa America alagrupiturniiril kindla mänguga kolm võitu võtnud Argentina oli veerandfinaalis väga lähedal väljakukkumisele, ent hoolimata Lionel Messi eksimusest penaltiseerias saadi lõpuks tänu väravavaht Emiliano Martinezile võit Ecuadori üle.  Tsirkuselaadse mängu järel peavad argentiinlased tegema aga kõvad järeldused, kui nad tahavad hellitada mõtet tiitli kaitsmisest.

Sport (1)
Video | Messi eksis penaltiseerias, kuid Argentiina pääses poolfinaali - Sport.tv3.ee (7)
2024-07-05 / Sport

Meie aja järgi täna öösel kohtusid Copa America veerandfinaalis valitsev maailmameister Argentiina ja Ecuador. Normaalaeg lõppes 1:1 ning penaltiseerias suutis Argentiina olla üle 4:2. Sangariks tõusis MM-il samuti suurepäraseid tõrjeid teinud Emiliano Martinez. Kaheksa korda maailma parimaks jalgpalluriks tunnustatud Lionel Messi eksis penaltil esimesena.