Eesti piljardisportlane saavutas karjääri kaalukaima turniirivõidu

2024-07-01 / ERR Sport

Piljardiproff Denis Grabe saavutas senise karjääri kaalukaima turniirivõidu. Pühapäeval õhtul lõppes WPA rankingusse kuuluv suurturniir Maldiivide lahtised kümne palli meistrivõistlused.

ERR Sport (19)
Jalgpalli EM | Hispaania - Gruusia väravad (117)
2024-06-30 / ERR Sport

Jalgpalli Euroopa meistrivõistlustel jäi Hispaania kaheksandikfinaalis avapoolajal Gruusia vastu kaotusseisu, aga võitis kohtumise lõpuks kindlalt 4:1.

Võõrustaja Saksamaa pääses edasi, tiitlikaitsja Itaalia langes välja (26)
2024-06-29 / ERR Sport

Saksamaa jalgpallikoondis alistas kodusel Euroopa meistrivõistluste finaalturniiril kaheksandikfinaalis Taani 2:0 ja jõudis kaheksa hulka.

Eesti noorte hokiliigas sõimati ukrainlasi, üht poissi löödi näkku (0)
2024-03-11 / ERR Sport

Jaanuari keskel Kohtla-Järve jäähallis toimunud Eesti noorte U17 vanuseklassi jäähokimeistrivõistluste kohtumisel Kohtla-Järve SK Viru Sputniku ja Tallinna HC Vipersi vahel leidis aset intsident, mille käigus rünnati kohaliku meeskonna Ukraina päritolu noormängijaid verbaalselt ja ka füüsiliselt.

MM-pronksi pälvinud Grabe: see annab enesekindlust järgmisteks kordadeks (0)
2024-03-04 / ERR Sport

Piljardisportlane Denis Grabe tegi nädalavahetusel Las Vegases ajalugu, kui teenis esimese eestlasena täiskasvanute maailmameistrivõistlustelt individuaalse medali. 10-palli MM-il pronksi pälvinud Grabe ütles ERR-ile, et saavutus annab edaspidiseks enesekindlust.

Eesti piljardiajalugu teinud Denis Grabe teenis MM-il pronksi (37)
2024-03-03 / ERR Sport

Denis Grabe kaotas Las Vegases peetud 10-palli MM-turniiri poolfinaalis jaapanlasele Naoyuki Oile 2:3 (2:4, 4:3, 4:3, 2:4, 0:4) ja teenis kolmanda koha.

Grabe alistas piljardi meistriliiga teise etapi finaalis Mägi (19)
2024-02-13 / ERR Sport

Nädalavahetusel Tallinnas toimunud koduse Coolbet piljardi meistriliiga teise etapi võitis maailma edetabeli kaheksandal real paiknev Denis Grabe, kes alistas finaalis tulemusega 9:7 Mark Mägi.

Koduse piljardiliiga avaetapi võitis Grabe | Snuuker ja piljard | ERR (0)
2024-01-15 / ERR Sport

Tallinnas peetud piljardi Eesti meistriliiga avaetapi võitis Denis Grabe, kes alistas finaalis 8-5 skooriga Gert Maimre.

USA jäähokikoondis teenis U-20 vanuseklassis kuuenda MM-tiitli (0)
2024-01-05 / ERR Sport

Ameerika Ühendriikide kuni 20-aastaste jäähokikoondis alistas Rootsis toimunud eliitdivisjoni mailmameistrivõistluste finaalis võõrustaja 6:2, võites selles vanuseklassis koondise ajaloo kuuenda MM-tiitli.

Grabe alustab piljardi 9-palli meistritiitli püüdmise teekonda | Snuuker ja piljard | ERR (0)
2022-04-05 / ERR Sport

Kolmapäeval tehakse Inglismaal algust aasta tähtsaima piljardivõistlusega – 9-palli formaadi MM-iga. Ainsa eestlasena on võistlustules Eesti läbi aegade edukaim piljardisportlane Denis Grabe.

Naiste 30 km sõit tõsteti Eesti aja järgi varahommikusse (0)
2022-02-19 / ERR Sport

Pekingi olümpiamängude naiste 30 km ühisstardist vabatehnikasõit on toodud planeeritust kolme ja poole tunni võrra varasemaks ehk peaks algama Eesti aja järgi kell 5.00 hommikul. Kohalik aeg näitab siis 11.00.

VOK-i hokimehed lõpetasid debütant Taani teekonna (0)
2022-02-16 / ERR Sport

Pekingi olümpiamängude meeste jäähokiturniiril pääses teise võistkonnana poolfinaali Venemaa olümpiakomitee koondis, kes oli kaheksa hulgas üle Taanist 3:1 (1:0, 1:1, 1:0).

Tšehhi hokimeeskond alustas kaotusega olümpiadebütant Taanile | OM2022 | ERR (2)
2022-02-09 / ERR Sport

Pekingi olümpiamängude meeste jäähokiturniiri B-alagrupis kaotas Tšehhi esimeses voorus üllatuslikult Taanile 1:2 (0:2, 1:0, 0:0).

Eesti lippu kannavad OM-i avatseremoonial Kelly Sildaru ja Martin Himma (9)
2022-02-02 / ERR Sport

Eesti lippu kannavad 4. veebruaril toimuval XXIV taliolümpiamängude avatseremoonial Pekingis kaks olümpiadebütanti, freestyle-suusataja Kelly Sildaru ja murdmaasuusataja Martin Himma.

Meeste 4 x 400 meetri teatejooksu võit läks USA-sse (0)
2021-08-07 / ERR Sport

Laupäeva õhtul peeti Tokyo olümpiamängudel meeste 4 x 400 meetri teatejooksu finaal, kus vastast ei leidunud USA teatenelikule.

Sõudmise ühepaadi võitjad püstitasid uued olümpiamängude rekordid (0)
2021-07-29 / ERR Sport

Eesti aja järgi reede varahommikul selgusid Tokyos Sea Forest veeteel nii meeste kui naiste seas ühepaadil sõudmise medaliomanikud ning ihaldatuimad autasud võitnud uusmeremaalanna Emma Twigg ja kreeklane Stefanos Ntouskos sõudsid uued kõigi aegade parima olümpial saavutatud ajad – vastavalt 7.13,97 ja 6.40,45.

Merili Luuk kahest lipukandjast: ROK võitleb soolise võrdõiguslikkuse eest (0)
2021-07-21 / ERR Sport

Eesti lippu kannavad 23. juulil toimuval XXXII olümpiamängude avatseremoonial Tokyos kaks olümpiasportlast – ratsutaja Dina Ellermann ja sõudja Tõnu Endrekson.

Soditud Rashfordi seinamaalingule kleebiti enne taastamist toetussõnumeid | Jalgpalli EM | ERR (0)
2021-07-13 / ERR Sport

Pühapäeva ööl vastu esmaspäeva vandaalitseti Inglismaal Manchesteris Inglismaa jalgpallur Marcus Rashfordi kujutava seinamaalingu kallal. Esmaspäeva hommikul kaeti kahjustada saanud osa portreest kinni ning Rashfordi toetajad kleepisid seinale häid sõnumeid ja toetuskirju.

Tarmo Tiisler: telekapuldi dilemma ehk mõtteid Superliigast (0)
2021-04-22 / ERR Sport

Oletame, et Euroopa jalgpalli Superliiga idee oleks läbi läinud. Lihtsalt mängime sellist mõttemängu, kirjutab ERR-i spordiajakirjanik Tarmo Tiisler palju vastukaja pälvinud jalgpalli Superliigast.