Narva võõrustab jäähoki eurosarja etappi

2024-06-24 / ERR Sport

Septembri lõpus toimub Narvas rahvusvahelise jäähokiföderatsiooni kontinentaalsarja esimese ringi etapp.

ERR Sport (15)
Jalgpalli EM | Šotimaa – Ungari värav (135)
2024-06-23 / ERR Sport

Ungari võitis jalgpalli EM-finaalturniiril A-alagrupi viimases voorus Šotimaad 1:0 matši kümnenda lisaminuti väravast.

Jalgpalli EM | Portugal - Tšehhi väravad (225)
2024-06-18 / ERR Sport

Jalgpalli Euroopa meistrivõistluste alagrupiturniiri avavoor lõppes Portugali 2:1 võiduga Tšehhi üle.

Lisaaja enda kasuks kallutanud Välk jõudis meistritiitli lävele | Jäähoki (0)
2024-04-07 / ERR Sport

Tartu Välk 494 alistas Eesti meistrivõistluste finaalseeria kolmandas mängus kodujääl Narva PSK 6:5 (2:2, 1:2, 2:1, 1:0) ja asus seeriat kaks-üks juhtima.

Narva PSK ja Tartu Välk 494 selgitavad meistri seeria viiendas mängus (0)

Eesti jäähokimeister selgub järgmisel nädalavahetusel Narvas, sest Narva PSK ja Tartu Välk 494 vahelises finaalseerias on seis nelja mängu järel viigis 2:2. Seeria neljanda kohtumise võitis Narva võõrsil 10:2 (2:0, 5:2, 3:0).

Välk 494 viigistas hokiliiga finaalseeria (48)
2024-03-31 / ERR Sport

Narvas peetud teine Eesti meistrivõistluste finaalmäng Narva PSK ja Tartu Välk 494 vahel lõppes 6:4 tartlaste võiduga.

Narva PSK võitis finaalseeria avamängu (0)
2024-03-30 / ERR Sport

Narva PSK alustas laupäeval jäähoki Eesti meistrivõistluste finaalseeriat võidukalt, kui alistas kodujääl Tartu Välk 494 6:3. Pronksimängus teenis võidu Kohtla-Järve SK Viru Sputnik.

Hokifinaalis kohtuvad Narva PSK ja Tartu Välk 494 | Jäähoki (65)
2024-03-17 / ERR Sport

Eesti meeste jäähokimeistrivõistlustel selgus pühapäeval teine poolfinalist, kui Tartu Välk 494 alistas Kohtla-Järvel sealse SK Viru Sputniku 4:1 (0:0, 2:0, 2:1) ja pääses seeria 3:0 võiduga finaali, kus neid ootab Narva PSK.

HC Panter sai Läti liigas viienda võidu järjest (2)
2023-11-19 / ERR Sport

Eesti jäähokiklubi HC Panter alistas Läti meistriliiga kohtumises Elektrenai Energija suurelt 8:0 (2:0, 3:0, 3:0) ja kirjutas turniiritabelisse viienda võidu järjest.

HC Panter ei pääsenud eurosarja alagrupist edasi (1)
2023-09-24 / ERR Sport

Jäähoki Eesti meister HC Panter alistas Leedus toimunud Euroopa kontinentaalkarika turniiril pühapäeval 6:4 horvaatide Zagrebi.

Tartu Välk lõpetas kontinentaalkarikasarja võiduga Islandi meisterklubi üle (0)
2022-09-25 / ERR Sport

Eesti jäähokimeister Tartu Välk 494 lõpetas Sofias toimunud IIHF-i kontinentaalkarikasarja A-alagrupi turniiri 8:0 (1:0, 2:0, 5:0) võiduga Islandi meistri Akureyri Skautafelai üle ning sai kokkuvõttes teise koha, ent ei pääsenud järgmisesse ringi.

Tallinn oli Eesti jäähokimeistrivõistlustel kindlalt üle noortekoondisest (0)
2017-02-12 / ERR Sport

Jäähoki Eesti meistriliigas alistas HC Tallinn laupäeval oma kodujääl Škoda jäähallis noortekoondise 14:2 (3:0, 5:0, 6:2).

Eesti jäähokimeistriks krooniti Narva PSK (0)
2016-02-27 / ERR Sport

Jäähoki Eesti Meistriliigas alistas Narva PSK täna kodujääl ligi tuhande pealtvaataja silme all Kohtla-Järve Viru Sputniku tulemusega 5:1 (1:0, 1:1, 3:0) ning kindlustas Eesti meistritiitli.

Jäähoki meistriliigas olid võidukad Panter ja Viking (0)
2015-02-07 / ERR Sport

Jäähoki Eesti Meistriliiga tänastes kohtumistes said väärtuslikud võidud Tallinna klubid HC Panter ja HC Viking.