Prints William käis koondist jalule aitamas: see pole maailma lõpp

2024-06-23 / Soccernet

Prints William, kes on ühtlasi ka Inglismaa jalgpalliliidu president, käis meeskonna tuju tõstmas pärast 1:1 viigimängu Taaniga. Ta toonitas palluritele, et fännide vilekoor "pole maailma lõpp".

Soccernet (7)
Inglismaa noortekoondiseid esindanud ääreründaja siirdus Evertonist Aston Villasse (38)

Premier League'is neljanda koha teeninud Aston Villa hankis oma suvise üleminekuakna esimese täienduse, lüües käed ääreründaja Lewis Dobbiniga (21).

Kuuendale EM-ile sõitev Ronaldo lõi viimases kontrollmängus kaks väravat (7)
2024-06-12 / Soccernet

Oma kuuendale EM-finaalturniirile (see on kõigi aegade rekord) suunduv Portugali kapten Cristiano Ronaldo lõi viimases turniirieelses kontrollmängus kaks väravat, aidates Portugalil võita Iirimaad 3:0.

Video ja galerii: Vallneri kaks penaltitõrjet aitasid Eesti finaalis võidule (41)

Eesti koondis asus Balti turniiri esikohamängu Leedu vastu Mark Anders Lepiku tabamusest juhtima 82. minutil. Kaks minutit hiljem viigistas Giedrius Matulevicius seisu, mistõttu ootas ees penaltiseeria. Karl Andre Vallneri kaks tõrjet ja Sinisärkide neli realiseeritud penaltit tõid Eestile võidukausi.

Kahe testitavaga Trans kaotas uue treeneri esimeses mängus napilt Läti esiklubile (13)
2024-06-09 / Soccernet

Narva Trans pidas esimese kohtumise uue peatreeneri Miguel Moreira käe all, kui kaotas Riias sõprusmängu sealsele RFS-ile 0:1.

Tallinn ei soovi jalgpallihalli rajamist Maarjamäele (10)
2024-06-03 / Soccernet

Ehkki FCI Levadia teatas eelmisel nädalal, et alustab Tallinnas Maarjamäele jalgpallihalli projekteerimist, kinnitab Tallinna linnavalitsus, et on halli Maarjamäele rajamise vastu.

Ametlik: Mbappe kinnitas, et lahkub PSG-st (11)