2024-06-22 / Soccernet

Saksamaal toimuval EM-il lõppes teine mänguvoor. Võidurõõmu tundsid Portugal ja Belgia, debütant Gruusia avas punktiarve.

Soccernet (32)
Kevin Rääbis suundub sügisel Leipzig Arenale Eestit esindama! (30)

Kevin Rääbis ja tiim MKMKM läheb Eestit esindama Red Bull Four 2 Score maailma finaali, RB Leipzig Arenale.

LOE JÄRELE: Gruusia avas punktiarve, Portugal tegi puhta töö ja Belgia rabeles põhjast välja (26)

LOE JÄRELE: Eesti klubid said eurovastased Sloveeniast, Leedust, Armeeniast ja Walesist (33)
2024-06-18 / Soccernet

Täna toimus Šveitsis Nyonis eurosarja esimesete eelringide vastasseisude loosimine. Eesti klubidest jõudsid eurosarja FC Flora, FCI Levadia, Tallinna Kalev ja Paide Linnameeskond.

Montenegro koondise ja Inglismaa esiliigaklubi väravavaht suri 26-aastaselt (39)
2024-06-16 / Soccernet

Montenegro koondise ja Inglismaa esiliigaklubi Millwalli väravavaht Matija Sarkic suri kõigest 26-aastaselt.

Kahel korral Albaaniale alistunud Eesti koondis kukkus FIFA edetabelis kuus kohta (44)
2024-06-14 / Soccernet

Eesti naiste koondis kukkus FIFA edetabelis esisajast välja, maandudes Leedu järel 105. positsioonil.

Tipphetked ja galerii: Eesti U21 sai Balti turniiril magusa võidu, Soome noored tabasid kolm... (14)
2024-06-07 / Soccernet

Eesti U21 koondis alistas Kuressaare linnastaadionil Balti turniiri poolfinaalis Soome eakaaslased tänu Tanel Tammiku avapoolaja keskel löödud väravale 1:0. Soome noored tabasid esimesel poolajal kaks korda ja teisel poolajal korra latti.

Levadia tipuründaja hooaeg on tõsise põlvevigastuse tõttu lõppenud (23)
2024-05-30 / Soccernet

Tallinna FCI Levadia tipuründaja Ahmad Gero jaoks on hooaeg tõsise põlvevigastuse tõttu lõppenud.

Kes kukutas Barcelona? Xavi valas kogu pahameele kohtuniku kaela (11)
2024-04-17 / Soccernet

FC Barcelona sai Meistrite liiga veerandfinaali kordusmängus PSG-ga 1:4 lüüa ning langes sarjast välja. Meeskonna juhendaja Xavi Hernandez süüdistas selles peakohtunikku, kes oli tema hinnangul punaste kaartide jagamisel helde.

U16 koondis alustas võistlusaastat kuiva kaotusega Lõuna-Soomele (13)
2024-04-02 / Soccernet

Eesti U16 koondis kaotas oma aasta esimeses mängus Helsingis Lõuna-Soome eakaaslastele 0:3. Võõrustajad avasid skoori 13. minutil, ülejäänud kaks väravat sündisid teise poolaja teises pooles.

Saul tuli ja pööras Atletico tagasi Meistrite liiga kursile (19)

Atletico Madrid tegi lõpu Villarreali neljamängulisele võiduseeriale ja üheksamängulisele kaotuseta seeriale Hispaania kõrgliigas, kallutades võrdsete lahingu võõral väljakul hilise vahetusega enda kasuks.

Ootamatu kannapööre: Saksamaa koondis raiub 70 aasta taha ulatuvad juured julmalt läbi (6)
2024-03-22 / Soccernet

Saksamaa koondist 70 aastat riietanud Adidas vahetatakse välja Nike'i vastu. Uus koostöö algab aastal 2027.

Balta Legioni hullumeelsest tagasitulekust: Belov pani meile puid ja me tegime töö ära! (Laidvee:... (0)
2023-09-24 / Soccernet

Tallinna Legioni ründaja Andre Balta lõi Viimsi vastu 3:3 viigivärava. Mängujärgselt tunnistas Balta, et vahepeal tekkis tal tunne, et Viimsist lahkutakse kaotusega.

Endise Newcastle'i mängija Atsu surnukeha leiti Türgi maavärina rusudest (0)
2023-02-18 / Soccernet

Endise Newcastle Unitedi jalgpalluri Christian Atsu surnukeha leiti tema kokkuvarisenud elupaiga rusude alt.

Levadia vahetab aastakümneid kasutusel olnud Adidase treening- ja mänguvormid välja (0)
2023-01-12 / Soccernet

Tallinna FCI Levadia andis teada, et alates 2023. aastast on klubi tehniliseks partneriks Itaalia spordirõivaste bränd Macron, mida esindab Eestis 4Teams.

Kindel! Venemaa jääb välja ka 2024. aasta EM-ilt (1)
2022-09-20 / Soccernet

Veebruaris Ukrainasse tunginud ja sõja algatanud Venemaa lõigati rahvusvahelisest jalgpallist välja mõni päev hiljem. Täna kinnitas UEFA, et Venemaa pole oodatud ka 2024. aastal toimuvale EM-ile.

Piltuudis: amortiseerunud Nike Arena saab viimaks uue muru (0)
2022-04-26 / Soccernet

Lilleküla treeningkompleksis asuv Nike Arena saab endale värske ilme, kui välja vahetatakse väljaku kunstmurukate.

Kapten Ainsalu teenis Lviviga esimese punkti, SPAL viigistas samuti (0)
2020-10-03 / Soccernet

Mihkel Ainsalu koduklubi FK Lviv teenis Ukraina kõrgliigas oma esimese punkti, viigistades Vinniki Ruhiga 0:0.

Trennidele roheline tuli! Jüri Ratas: alates laupäevast on lubatud väiksemates gruppides spordiürituste läbiviimine (0)
2020-04-27 / Soccernet

Eesti Vabariigi peaminister Jüri Ratas teatas enda Facebooki lehel, et alates 2. maist on lubatud spordiürituste läbiviimine, kui grupis on maksimaalselt 10 inimest.

Vaherna: olen väga rahul, et talvel Kaleviga liitusin (0)
2019-08-02 / Soccernet

Poolkaitsja Markus Vaherna (20) avaldas heameelt selle üle, et ta Tallinna Levadiast aastaks Tallinna Kalevisse laenule läks.

Saalijalgpalli rahvaliigas võidutses Saue (1)
2019-04-01 / Soccernet

Saalijalgpalli rahvaliigas võidutses Saue JK, kes tuli finaalis välja kaheväravalisest kaotusseisust ja alistas Saku Jalgpalliklubi 4:3.

Bulgaarias sai neljast Eesti pallurist ainsana mänguaega Tur (0)
2019-03-03 / Soccernet

Bulgaaria kõrgliigas käis täna neljast Eesti jalgpallurist väljakul vaid üks - Edgar Tur, kes mängis tabeliliidri vastu ühe poolaja.

Sõle hall on uuesti püsti (foto) (1)
2018-02-14 / Soccernet

Ööl vastu 18. jaanuarit kokku vajunud Sõle jalgpallihall on alates eilsest uuesti püsti. Sõle spordikeskuse juhataja Toomas Ristlaan usub, et ülehomsest saab hallis taas treeninguid läbi viia.

Welcot juhendanud Siim Valtna vahetab töökohta (0)
2017-11-07 / Soccernet

Tartu JK Welco peatreener Siim Valtna siirdub uutele jahimaadele ja ei jätka Welco peatreenerina, teatas klubi.

Jürgenson keerutas Meeritsale 20 meetrilt omavärava (video) (0)
2017-05-19 / Soccernet

Markus Jürgenson lõi täna Soome kõrgliigas omavärava, keerutades palli 20 meetrilt üle Marko Meeritsa pea võrku.

FIFA rahvusvahelise litsentsi teenis 16 Eesti kohtunikku (6)
2017-01-02 / Soccernet

FIFA otsustas 2017. aastaks väljastada rahvusvahelise litsentsi 16 Eesti kohtunikule.

Kalevi peatreener Marko Pärnpuu väravatest: kommenteeriks seda, mis toimus enne (0)
2016-04-29 / Soccernet

Eile Esiliiga 10. voorus Tallinna Flora U21 meeskonnale 0:2 alla jäänud Tallinna Kalevi peatreener Marko Pärnpuu nentis, et tagantjärgi ei saa väravaid ära võtta.

Solskjaer Aston Villa uueks treeneriks? (0)
2012-05-18 / Soccernet

Endine Manchester Unitedi ründaja Ole Gunnar Solskjaer on Aston Villaga kontaktis ning tõusis üheks peakandidaadiks klubi peatreeneri kohale.

Eesti väravavaht testimisel Poola esiliigas (0)
2012-01-15 / Soccernet

Endine Eesti noortekoondise väravavaht Mihhail Lavrentjev viibib testimisel Poola esiliigaklubis Bydgoszczi Zawisza.

Real Madrid müüb Kaka võileivahinna eest (0)
2011-12-27 / Soccernet

Real Madrid on valmis endise maailma kalleima mängija Kaka 22 miljoni naela eest maha müüma.