2024-06-22 / Delfi

Jalgpalli Euroopa meistrivõistluste G-alagrupi teise vooru mängus tegid Tšehhi ja turniiri debütant Gruusia 1:1 viigi. Kohtumise täpsema käiguga saab tutvuda allolevas blogis.

Delfi (5)
Hannes Kaasiku EM-i kommentaar: Gruusia võidab südamed, kuid kangelasteks ei saada (0)

Koostöös Eesti Jalgpalli Liiduga avaldab Delfi pärast igat mängu EM-i kolumni, mis käsitleb lõppenud kohtumist ja selle kangelasi. Tšehhi ja Gruusia vahelist 0:0 viiki kommenteeris Eesti jalgpalliliidu kohtunike osakonna juhataja Hannes Kaasik.

Portugali peatreener kaitses kriitikaga üle valatud Ronaldot: ta on meie jaoks väga oluline mängija (0)

Portugali jalgpallikoondise peatreener Roberto Martinezi sõnul on koondise legendaarne ründaja Cristiano Ronaldo endiselt meeskonna jaoks asendamatu lüli.

Šokeeriv hetk EM-il: pealtvaataja kukkus tribüünilt alla ja kaotas teadvuse (0)

Reedel Berliini olümpiastaadionil toimunud Austria ja Poola vahelisel EM-finaalturniiri kohtumisel leidis aset ärev moment, kui tribüünil mängu jälginud poolehoidja kukkus ja sai tõsiseid vigastusi.

BLOGI | Viimasel minutil kuldse võimaluse raisanud Gruusia mängis Tšehhiga viiki (0)

BLOGI | Türklaste kingitused vastu võtnud Portugal kindlustas grupis esikoha (0)

Jalgpalli Euroopa meistrivõistluste F-alagrupi teise vooru mängus alistas Portugal 3:0 Türgi. Kohtumise täpsema käiguga saab tutvuda allolevas blogis.