BLOGI | Prantsusmaa ja Holland jätsid väravad löömata, Mbappe jälgis mängu pingilt

2024-06-21 / Õhtuleht

Saksamaal peetaval jalgpalli EMil oli kaheksandal mängupäeval kavas kolm kohtumist. Pärast esimeses alagrupivoorus Rumeenialt saadud 0 : 3 kaotust õnnestus võiduarve avada Ukrainal, kes alistas Slovakkia tänu teise poolaja väravatele tulemusega 2 : 1.

ERR Sport (3)
Prantsusmaa sai rabeda võitlusega Austriast jagu (44)
2024-06-17 / ERR Sport

Jalgpalli EM-finaalturniiri neljanda mängupäeva viimases kohtumises teenis võidu üks suurimatest soosikutest, kui Prantsusmaa vajas Austria vastu võiduks vaid üht väravat. Kylian Mbappe sai kohtumise viimastel minutitel vigastada.

Raske võidu teeninud Inglismaa pääses teist korda suurturniiri finaali (0)
2021-07-07 / ERR Sport

Jalgpalli Euroopa meistrivõistlustel alistas Inglismaa kolmapäevases poolfinaalis Taani lisaaja järel 2:1 ja pääses finaali, kus minnakse vastamisi Itaaliaga.

Inglismaa pääses resultatiivse mänguga edasi (9)
2021-07-03 / ERR Sport

Inglismaa alistas jalgpalli EM-finaalturniiri viimases veerandfinaalis Ukraina väga kindlalt 4:0 ja kohtub nelja parema hulgas Taaniga.

Soccernet (1)
Albaania pääses oma ajaloos teist korda finaalturniirile (4)
2023-11-17 / Soccernet

Albaania koondis kindlustas pääsu oma ajaloo teisele suurturniirile, kui viigistas EM-valikmängus võõrsil Moldovaga 1:1.

sport.postimees.ee (1)
BLOGI Levadia röövis viimaste minutitega Paidelt pronksi, aga tiitlist jäädi ilma (0)
2023-11-11 / sport.postimees.ee

11. novembril selgus Eesti jalgpallimeister. Tabeliliidri FC Flora lähim jälitaja Tallinna FCI Levadia pidi lõpuks piirduma Paide Linnameeskonna vastu 2:2 viigi ja hõbemedaliga. Paide lõpetas hooaja neljandal kohal.

sport.delfi.ee (1)
DELFI FOTOD | Eesti võrkpallinaiskond alistas kindlalt Austria ning jätkab Hõbeliigas täiseduga (0)
2023-05-31 / sport.delfi.ee

Eesti naiskond jätkas kolmapäeval Tartus võrkpalli Hõbeliiga turniiri, kui võõrustati Austria koondist. Eesti naiskond võttis kindla 3:0 võidu (15, 8, 23).