BLOGI ⟩ Eneli Jefimova ujus end kindlalt Euroopa meistriks

2024-06-19 / Postimees

Belgradis peetaval EMil võitis naiste 100 m rinnuliujumise Eneli Jefimova ajaga 1.06,41. Maria Romanjuk oli viies. Postimees vahendas medaliujumist otseblogis.

Postimees (22)
BLOGI 912. sõjapäev Ukrainas: Vene diplomaat: kõik saavad Kurski oblastis toimunu eest karmi karistuse (203)
2024-08-23 / Postimees

2022. aasta 24. veebruaril teatas Venemaa riigipea Vladimir Putin sissetungist Ukrainasse. Pärast seda kui Ukraina lõi tagasi pealetungi Kiievile, on lahingute kese kandunud Ida- ja Lõuna-Ukrainasse.

BLOGI ⟩ Ogier võitis Soome MM-ralli! (106)
2024-08-04 / Postimees

Neljapäevast pühapäevani kihutavad maailma kõige kiiremad rallisõitjad Soomes. Võitis Sébastien Ogier, Ott Tänaku ralli lõppes kolmanda kiiruskatse alguses karmi avarii tõttu.

BLOGI Läti ralli: Tänak võttis pühapäevast maksimumi, Sesks pudenes ülivalusalt poodiumilt (48)
2024-07-21 / Postimees

Esimest korda MM-kalendrisse kuulunud Läti ralli laupäevase vahefinišis võitis teistest selgelt üle olnud Kalle Rovanperä, kellele järgnesid Sebastien Ogier, koduteedel kihutanud Martinš Sesks ja Ott Tänak. Pühapäevases arvestus tegi puhta vuugi aga Tänak, kes edestas tihedas duellis Ogier'd ja Rovanperät.

BLOGI 869. sõjapäev Ukrainas: Borrell NATO tippkohtumisel: ainuke rahuplaan on Zelenskõi oma (2)
2024-07-11 / Postimees

2022. aasta 24. veebruaril teatas Venemaa riigipea Vladimir Putin sissetungist Ukrainasse. Pärast seda kui Ukraina lõi tagasi pealetungi Kiievile, on lahingute kese kandunud Donbassi ja Lõuna-Ukrainasse.

BLOGI JA GALERII ⟩ Linnamäe pani kõik mängu ja võitis Rally Estonia viimase katsega! (28)
2024-07-07 / Postimees

Pärast nelja aastat MM-sarjas kuulus Rally Estonia tänavu Euroopa meistrivõistluste (ERC) kalendrisse. Pjedestaali kõrgeimale astmele tõusis Georg Linnamäe, kes tõusis viimase katsega mööda Robert Virvesest.

BLOGI Tänak tegi peaaegu ideaalse pühapäeva, Virves tõusis WRC2s viimase katsega pjedestaalile (12)
2024-06-30 / Postimees

Poola MM-ralli algas neljapäeva õhtul küll Ott Tänaku katsevõiduga, aga 2019. aasta maailmameistri jaoks läks kõik lörri reede hommikul, kuna tema auto põrkas kokku hirvega ning sai liiga palju viga, et edasi sõita. Kindla võidu võttis Kalle Rovanperä.

BLOGI 855. sõjapäev Ukrainas: NATO juht: Venemaal pole Ukrainas suureks läbimurdeks vahendeid (0)
2024-06-27 / Postimees

NÄDALA NÄGU ⟩ Võtkem Euroopa meistri Jefimova suhtes rahulikult (3)
2024-06-22 / Postimees

Eesti jaoks on iga rahvusvahelisel areenil edukas tippsportlane kulda väärt. Ujuja Eneli Jefimova puhul on ootused seda kõrgemad, et ta on vaid 17-aastane.

FOTOUUDIS ⟩ Eneli Jefimova sai kaela EMi kuldmedali (4)

Eneli Jefimova võitis ujumise Euroopa meistrivõistlustel Belgradis naiste 100 meetri rinnulidistantsil esikoha. Pärast võistlust sai Sillamäelt pärit ujuja medalitseremoonial kaela EMi kuldmedali.

Jefimova finaaliga kulmineeruv päev algas Eesti koondisele ilusalt (2)

Eesti koondis jätkas Belgradis toimuval ujumise EMi kolmandal päeval positiivsete etteastetega ja teenis hommikustes eelujumistes kolm poolfinaalkohta.

ANALÜÜS ⟩ Mitmed konkurendid jätavad EMi vahele, Jefimova on suurim võidupretendent (2)
2024-06-18 / Postimees

Mullu aasta naissportlaseks valitud Eneli Jefimova alustab täna hommikul Belgradis toimuvatel Euroopa meistrivõistlustel medalivõitlust 100 m rinnuliujumises. Võistluse eel on 17-aastane eestlanna üks peamisi medalipretendente.

EMil kindlalt poolfinaali pääsenud Jefimova: hommikul olen ainult korra kiiremini ujunud (6)

Ujumise Euroopa meistrivõistlustel Belgradis teenis Eesti koondis teisel võistluspäeval kolm poolfinaalkohta. Eneli Jefimova pääses enda põhialal 100 m rinnuliujumises edasi paremuselt teise ajaga.

BLOGI ⟩ Irina Embrich tuli 43-aastaselt Euroopa meistriks! (11)

Baselis alanud EMil võitis kuldmedali 43-aastane Irina Embrich, kes alistas kõik vastased, finaalis 15:12 prantslanna Auriane Mallo-Bretoni. Nelli Differt ja Julia Beljajeva langesid välja teises, Erika Kirpu esimeses ringis. Postimees tegi võistlusest otseblogi ja näitas finaalidest otsepilti.

BLOGI ⟩ 842. sõjapäev Ukrainas: Zelenskõi tõrjus Putini ultimaatumi ja võrdles teda Hitleriga (57)
2024-06-14 / Postimees

BLOGI JA GALERII Ukraina superstaar näitas EMi finaalis võimu, Euroopa kiireim naine on taas... (8)
2024-06-10 / Postimees

Roomas jätkuvatel kergejõustiku EMi kolmandal võistluspäeval oli stardis kolm Eesti koondislast. Poolmaratonil osalesid Leonid Latsepov, Tiidrek Nurme ja Olavi Allase. Kokku jagati välja 11 medalikomplekti.

Delfi (28)
BLOGI JA FOTOD | Eesti võrkpallikoondis pani kodus Horvaatia paika ja jätkab EM-i valikgrupi... (0)
2024-08-24 / Delfi

Eesti meeste võrkpallikoondis jätkas 2026. aasta EM-valiksarja võidukalt. Laupäeva õhtul alistati Kalevi spordihallis Horvaatia 3:0 (25:16, 25: 19, 25:22).

VIDEO ja BLOGI | Erakondade esindajad andsid ülevaate koalitsioonikõneluste käigust (1)
2024-07-17 / Delfi

Täna kell 16.00 kommenteerivad käimasolevaid koalitsioonikõnelusi peaministrikandidaat Kristen Michal (Reformierakond), Eesti 200 ja Sotsiaaldemokraatide esindajad.

BLOGI | Uskumatu mäng! Holland pööras EM-i veerandfinaalis Türgi vastu kuue minutiga kaotusseisu võiduks (102)
2024-07-06 / Delfi

Hollandi jalgpallikoondis alistas Saksamaal jätkuval jalgpalli EM-i veerandfinaalis 2:1 Türgi. Delfi kajastas mängu otseblogis.

BLOGI | Gruusia võitles vägevalt, kuid Hispaania võitis kindlalt (5)
2024-06-30 / Delfi

End juba jalgpalli EM-il ületanud Gruusia võitles Hispaania vastu südikalt, kuid tiitlisoosik võttis siiski kindla 4:1 võidu

BLOGI | Uskumatu! Itaalia lõpetas kaheksandal lisaminutil Horvaatia turniiri (2)
2024-06-24 / Delfi

Jalgpalli Euroopa meistrivõistlustel pandi täna punkt B-alagrupile. Hispaania alistas viimase vooru mängus Albaania 1:0 ning Itaalia ja Horvaatia mängisid 1:1 viiki.

BLOGI | Tšehhi asus Portugali vastu juhtima, kuid soosik võttis lisaminutitel siiski oma (6)
2024-06-18 / Delfi

Portugali jalgpallikoondis alustas EM-finaalturniiri võidukalt, kui F-alagrupi kohtumises alistati Tšehhi 2:1.

BLOGI | Türgi ja Gruusia pakkusid tõelise põnevusetenduse. Pikema kõrre tõmbasid türklased (5)

Jalgpalli Euroopa meistrivõistluste F-alagrupi esimeses kohtumises alistas Türgi finaalturniiride debütandi Gruusia 3:1.

BLOGI | Suurüllatus: Slovakkia võttis Belgia vastu skalbi (9)
2024-06-17 / Delfi

Jalgpalli Euroopa meistrivõistluste E-alagrupi teises mängus kohtusid omavahel Belgia ja Slovakkia. Üllatuslikult võttis 1:0 võidu Slovakkia koondis.

BLOGI | Suursoosik Prantsusmaa alustas turniiri võidukalt, aga murega Mbappe katkise nina pärast (9)

Jalgpalli Euroopa meistrivõistluste D-alagrupi teises mängus võttis suursoosik Prantsusmaa Austria vastu 1:0 võidu, kuid murepilvedega - turniiri suuremaid staare Kylian Mbappe pidi platsilt lahkuma katkise ninaga.

BLOGI | Võimsa rekordi püstitanud Erm krooniti Euroopa meistriks! Mägi jäi esimesena medalita (14)
2024-06-11 / Delfi

Roomas jätkuval kergejõustiku EM-il teenis Johannes Erm kümnevõistluses 8764 punktiga kuldmedali. Rasmus Mägi sai meeste 400 m tõkkejooksu finaalis neljanda koha.

VIDEO ja BLOGI | Isamaa võitis Jüri Ratase juhtimisel europarlamendi valimised, kaks kohta ka... (2)
2024-06-09 / Delfi

Eestis võitis Euroopa Parlamendi valimised Isamaa, kes sai enim hääli - 79 170 ehk 21,5 protsenti kõikidest häältest - ja kaks mandaati. Ka sotsiaaldemokraadid (19,3%) said kaks mandaati. Reformierakond (17,9%), EKRE (14,9%) ja Keskerakond (12,4%) said kõik ühe mandaadi.

Õhtuleht (8)
BLOGI JA GALERII | Georg Linnamäe haaras raju viimase kiiruskatsega Rally Estonia võidu endale! (8)
2024-07-09 / Õhtuleht

Rally Estonia pole tänavu küll MM-etapiks, aga nagu kinnitas üks peakorraldajatest Urmo Aava, tuleb üritus sama vägev nagu ikka. Sportlikus plaanis tõotas tulla kõva andmine EM-etapil võistlevate WRC2 masinate vahel – ja tuligi, sest viimasel kiiruskatsel võidu endale napsanud Georg Linnamäe edestas Robert Virvest lõpuks vaid 2,2 sekundiga. Õhtuleht hoidis Lõuna-Eesti teedel toimuval suurüritusel otseblogi vahendusel silma peal!

BLOGI | Reedel ja laupäeval katkestanud Tänak teenis pühapäeva eest parima punktisaagi (4)
2024-06-30 / Õhtuleht

Poola MM-ralli võit kuulus Kalle Rovanperäle (Toyota). Reedel hirvele otsa sõitnud Ott Tänak katkestas nii reedese kui ka laupäevase rallipäeva, kuid pühapäeval oli taas stardis ja teenis päeva parima punktisaagi (11). WRC2 arvestuses sai Robert Virves kolmanda ja Georg Linnamäe neljanda koha.

BLOGI | Kahe pika päeva lõpetuseks superjooksu teinud Johannes Erm on Euroopa meister! (9)
2024-06-12 / Õhtuleht

Roomas peetava kergejõustiku EMi viies võistluspäev tõi Eestile kuldmedali, kui Johannes Erm krooniti 8764 punktiga kümnevõistluse Euroopa meistriks. Rasmus Mägi pidi 400 meetri tõkkejooksus aga leppima neljanda kohaga.