Flora kohtub Meistrite liigas Sloveenia meisterklubiga

2024-06-18 / ERR Sport

Teisipäeval loositi Šveitsis Nyonis välja tänavuste jalgpalli eurosarjade eelringide esimesed vastasseisud ning valitsev Eesti meister Tallinna FC Flora ei saanud kuigi kerge loosi.

ERR Sport (6)
Jalgpalli EM-i ennustusmängu võitjad (249)
2024-07-15 / ERR Sport

Jalgpalli EM-finaalturniiri ajal on ERR-i spordiportaalis igal mängupäeval vaatajamäng, kus tuleb ennustada, mitmendal minutil lüüakse päeva viimases kohtumises esimene värav. Auhinnaks on Euro 2024 pall Adidas Fussballliebe (Match Ball Replica).

Mbappé nina operatsiooni ei vaja, maski aga küll (67)

Kylian Mbappé murdis oma ninaluu esmaspäevases jalgpalli Euroopa meistrivõistluste finaalturniiri alagrupimängus Austria vastu. Prantsusmaa võitis selle kohtumise 1:0, kuid Prantsuse jalgpalliliidu (FFF) sõnul tuleb Mbappél järgmistes mängudes kanda maski.

EM-i blogi | Türgi ja Gruusia alustavad teist vaatust viigiseisult (55)

Jalgpalli Euroopa meistrivõistluste alagrupiturniiri avavoor lõppes Portugali 2:1 võiduga Tšehhi üle.

Slovakkia šokeeris Belgiat, Rumeenia lõi Ukrainale kolm vastuseta väravat (96)
2024-06-17 / ERR Sport

Rumeenia ja Slovakkia jalgpallikoondised teenisid jalgpalli Euroopa meistrivõistlustel üllatusvõidu, kui rumeenlased lõid Ukraina vastu kolm vastuseta väravat ja varajase värava löönud slovakid said jagu tugevast Belgiast.

Jalgpalli EM | Prantsusmaa - Austria värav (238)

Prantsusmaa jalgpallikoondis alustas oma teekonda tänavustel jalgpalli Euroopa meistrivõistlustel võidukalt, kui vajas Austria vastu võiduks vaid üht väravat.