Memo | Supervahetusmehe esimene puude tegi Hollandi fänniarmee rõõmsaks

2024-06-16 / Soccernet

Holland alustas EM-finalturniiri väga raske võiduga, kui Hamburgis peetud D-alagrupi avamängus alistati 2:1 Poola, kes mängis ilma vigastatud Robert Lewandowskita, aga andis sellele vaatamata vinge lahingu. Turniiri esimene üllatus oli lähedal, aga selle rikkus supervahetusmees Wout Weghorst.

Soccernet (23)
Lilander alustas liidri vastu mängu ja Miller teist poolaega, Reinkort langes põhist välja (0)
2024-03-08 / Soccernet

Kolme eestlase koduklubi Bohemian FC kaotas Iirimaa kõrgliigas liider Shelbourne'ile 0:2. Väravad löödi 80. minutil penaltist ja 85. minutil.

Kes ütles, et inimese parim sõber on koer? Paide endine jalgpallur sõbrustab lõvidega! (0)
2022-06-18 / Soccernet

Muhammed Sanneh sõlmis 2019. aastal Paide Linnameeskonnaga karjääri esimese profilepingu. Ta siirdus Paidest edasi Tšehhi klubisse Ostrava Banik. Millega tegeleb gambialane praegu? Mõistagi mängib jalgpalli, aga vabal ajal sõbrustab lõvidega. Noh, miks mitte!?

Vana hea retro | Rimo Hunt: kummaline mäng puude vahel, kus olid jahionn ja... (0)
2021-05-09 / Soccernet

FC Levadia ründaja Rimo Hunt võitis 2013. aastal kõik, mis võimalik. Kaukasse kukkusid Eesti meistritiitel, Premium liiga aasta parima mängija auhind ja Soccernet.ee fännide lemmiku aunimetus. Levadia oli 2013. aastal selgelt Eesti parim meeskond.

Flora duubel ja naiskond kaotasid Helsingis kuivalt (0)
2020-03-01 / Soccernet

Tallinna Flora naiskond ja U21 meeskond said Helsingis Bolt Arenal peetud sõprusmängudes kuiva kaotuse.

Jääb? Salah tahab Liverpooliga tiitli võita (0)
2018-02-24 / Soccernet

Liverpooli täht Mohamed Salah rääkis Football Focusele, et unistab klubiga Inglismaa kõrgliiga võitmisest.

Nõutu Raudsepp: võib-olla alahindasime vastast (1)
2017-06-19 / Soccernet

Võõrsil Sillamäe Kalevi vastu 1:1 viigiga punkte ära andnud Levadia poolkaitsja Andreas Raudsepp tunnistas, et ehk alahinnati vastast.

Rauno Alliku: teisel poolajal oleks võinud päris hulluks minna (0)
2017-04-28 / Soccernet

Tallinna Flora ründaja Rauno Alliku tõdes pärast võitu Viljandi Tuleviku üle, et pärast head avapoolaega lasti teisel kolmveerandtunnil mäng veidi kontrolli alt ära.

FC Kuressaare sai loobumisvõidu (0)
2016-10-30 / Soccernet

Esiliiga B eelviimases voorus sai liigavõitja FC Kuressaare kolm võidupunkti mängimata, sest nende vastane JK Sillamäe Kalev II teatas laupäeval, et annab koosseisuprobleemide tõttu loobumiskaotuse, kirjutab Eesti Jalgpalli Liit.

Sampaoli lahkub Tšiili peatreeneri kohalt (0)
2016-01-19 / Soccernet

Tšiili jalgpalliliiduga erimeelsustel olnud Jorge Sampaoli otsustas peatreeneri kohalt lahkuda.

Homme selguvad Eesti meistrid jalgpalli mälumängus (0)
2015-11-18 / Soccernet

Neljapäeval, 19. novembril kell 18 toimuvad Tallinna ülikooli konverentsikeskuse Auditorium Maximum saalis (Narva mnt 29) VII Eesti meistrivõistlused jalgpalli mälumängus.

Lelov: nõrk külg on mängu lõpud (0)
2014-09-05 / Soccernet

Eesti U-19 koondise peatreener Marko Lelov oli Valgevene eakaaslaste 2:1 alistamise järel mõistagi rahul, ent tõi välja ka mitu nõrka kohta.

Lindpere sai Praha pokkeriturniiril 8. koha (0)
2012-12-17 / Soccernet

Eesti vutitäht, New York Red Bullsi ridadesse kuuluv Joel Lindpere lõpetas laupäeval Tšehhis 590 mängijaga pokkeriturniiri 8. kohaga, mis tõi talle sisse 13 570 eurot.

Dortmund võttis liidrite heitlusest võidu (0)
2010-10-31 / Soccernet

Saksamaa Bundesligas pakkusid kaks liidrit Mainz ja Borussia Dortmund oma tabelipositsioonidele väärilise lahingu, millest väljas teenitult võitjana Dortmund.