Jannik Sinnerist sai esimene itaallasest maailma esireket

2024-06-09 / ERR Sport

Esmaspäeval avaldatud tennise maailma edetabelis tõusis meeste esinumbriks itaallane Jannik Sinner. Eesti esireket Mark Lajal langes ligi 60 koha võrra.

Sport (1)
Jannik Sinnerist sai esmakordselt maailma esireket - Sport.tv3.ee (2)
2024-06-10 / Sport

Täna avaldatud tennise maailma edetabelis tõusis esmakordselt oma karjääri jooksul meeste esinumbriks 22-aastane Itaalia tennisist Jannik Sinner.

ERR Sport (14)
Lajal ei jõudnud Nottinghamis põhiturniirile | Tennis | ERR (15)
2024-06-10 / ERR Sport

Eesti esireket Mark Lajal (ATP 272.) ei jõudnud Suurbritannias Nottinghamis peetaval ATP Challenger 125 kategooria tenniseturniiril kvalifikatsioonist põhiturniirile.

Sinner teenis kolmandal katsel Miamis turniirivõidu | Tennis | ERR (15)
2024-03-31 / ERR Sport

Kolmandat korda oma karjääris Miami kõrgeima kategooria tenniseturniiril finaali jõudnud 22-aastane Jannik Sinner teenis lõpuks võidu, kui alistas finaalis Grigor Dimitrovi. Lisaks kerkis itaallane maailma edetabelis teisele reale.

Lajal püsib samal kohal, Kanepi loovutas positsioone (9)
2024-01-29 / ERR Sport

Esmaspäeval avaldatud tennise maailma edetabelis jätkab Mark Lajal senisel positsioonil ehk 205. kohal, Kaia Kanepi langes nelja astme võrra 217. kohale.

Kanepi tegi maailma edetabelis väikse tõusu (10)
2023-08-27 / ERR Sport

Esmaspäeval avaldatud naiste tennise maailma edetabelis kerkis Kaia Kanepi kahe koha võrra 133. tabelireale.

Eesti jalgpallikoondis langes maailma edetabelis koha võrra (37)
2023-07-21 / ERR Sport

Eesti meeste jalgpallikoondis langes FIFA maailma edetabelis ühe koha võrra ning asub nüüd 111. positsioonil.

Kaia Kanepi langes esisajast välja (9)
2023-06-25 / ERR Sport

Esmaspäeval avaldatud naiste tennise maailma edetabelis langes Kaia Kanepi esisajast välja.

Kontaveit parandas positsiooni, Kanepi langes 18 kohta | Tennis | ERR (2)
2023-01-30 / ERR Sport

Värskelt avaldatud naiste tennise maailma edetabelis tõusis Anett Kontaveit ühe koha võrra. Kaia Kanepi loovutas 18 kohta.

Meeste tennise edetabelis tegid hispaanlased kaksikjuhtimisega ajalugu (0)
2022-10-02 / ERR Sport

Värskelt avaldatud tennise maailma edetabelit juhib jätkuvalt hispaanlane Carlos Alcaraz. Teisele kohale kerkis samuti hispaanlane Rafael Nadal. Nadal ja Alcaraz tegid ajalugu, kuna mitte kunagi varem pole kaks hispaanlast edetabeli tipus olnud.

Märt Ibrus: võitudest ja kaotustest (0)
2022-07-05 / ERR Sport

Keegi ei taha kaotada. Mõned lausa vihkavad kaotamist, eeskätt on seda kirglikult kinnitanud just mitmed suured sportlased. Sealt ka impulss olla alati parim, olla võitmatu, kirjutab spordiajaloolane Märt Ibrus.

Djokovic võitis ja jääb esireketiks | Tennis | ERR (3)
2022-05-13 / ERR Sport

Novak Djokovic alistas Roomas toimuval ATP kõrgeima kategooriaga tenniseturniiri veerandfinaalis kanadalase Felix Auger-Aliassime'i (ATP 9.) 7:5, 7:6 (7:1) ja säilitab esireketi tiitli.

Kontaveit jätkab kuuendal positsioonil, Kanepi langes kaks kohta (6)
2022-04-24 / ERR Sport

Esmaspäeval avaldatud naiste tennise maailma edetabelis püsib Anett Kontaveit jätkuvalt kuuendal kohal, Kaia Kanepi langes kahe positsiooni võrra 55. reale.

Eesti tipptennisistid langesid maailma edetabelis (0)
2017-01-09 / ERR Sport

Värskelt avaldatud naiste maailma tennise edetabelis langesid oma senistelt kohtadelt nii Anett Kontaveit kui ka Kaia Kanepi. Kontaveit kukkus üheksa kohta ja asub nüüd 120. positsioonil ning Kanepi langes 416. kohalt 470. reale.

Kontaveit ja Zopp langesid edetabelis kaks kohta (8)
2016-05-22 / ERR Sport

Eesti esireket Anett Kontaveit langes värskes maailma edetabelis kahe koha võrra ja paikneb nüüd 82. real.

Belgia tennisist võitis enam kui viie-aastase pausi järel WTA turniiri (0)
2015-09-20 / ERR Sport

Tokyos peetud Jaapani lahtiste naisüksikmängu tenniseturniiri võitis belglanna Yanina Wickmayer (WTA 86), kes alistas finaalis poolatar Magda Linette (WTA 84) 4:6, 6:3, 6:3.

Postimees (2)
Uue ajastu tähed pakkusid Prantsusmaa lahtise poolfinaalis tõelise põnevusetenduse (11)
2024-06-07 / Postimees

Prantsusmaa lahtistel tennisemeistrivõistlustel pääses maailma kolmas reket Carlos Alcaraz 2:6, 6:3, 3:6, 6:4, 6:3 võiduga finaali, kui alistas Jannik Sinneri (ATP 2.) üle nelja tunni kestnud mängus.

Tennisemaailma kuumim täht kirjutas ajalugu ümber (1)
2024-02-19 / Postimees

Värskelt avaldatud tennise maailma edetabelis toimus meeste esikolmikus muudatus. Esmakordselt võib seal näha Itaalia tennisemängijat.

Delfi (1)
Esireketiks tõusev Jannik Sinner jõudis Pariisis poolfinaali (6)
2024-06-04 / Delfi

Itaalia tennisist Jannik Sinner alistas Prantsusmaa lahtistel meistrivõistlustel bulgaarlase Grigor Dimitrovi 6:2, 6:4, 7:6 (3) ja pääses poolfinaali.

sport.postimees.ee (1)
Šokk Austraalia lahtistel: tennisemaailma valitsejanna pidi kaheksandikfinaalis reketid pakkima (3)
2023-01-22 / sport.postimees.ee

Austraalia lahtistel tennisemeistrivõistlustel leidis aset suurüllatus, kui maailma esireket Iga Swiatek pidi tunnistama Jelena Rõbakina (WTA 25.) 6:4, 6:4 paremust.