2024-06-05 / Soccernet

Eesti koondis kaotas Thomas Häberli ja Konstantin Vassiljevi lahkumismängus (Vassiljev saab tulevikus lahkumismängu ka koduväljakul) maavõistluses Šveitsile 0:4. Luzernis toimunud mängus löödi üks värav esimsel poolajal ja kolm väravat teisel poolajal. EM-finaalturniiriks valmistuva Šveitsi eest tegid skoori  Steven Zuber, Zeki Amdouni, Nico Elvedi ja Xherdan Shaqiri.

Soccernet (15)
Video ja galerii: Häberli-ajastu ja Vassiljevi koondisekarjäär lõppes neljaväravalise kaotusega (23)

Kubassova koduklubi viigistas finaalseeria, meister selgub pühapäeval (78)
2024-05-23 / Soccernet

Eesti naiste koondise ründaja Vlada Kubassova koduklubi Ferencvaros viigistas Ungari meistrivõistluste finaalseeria, kui alistas finaalringi teises mängus 1:0 Györi ETO.

Tipphetked: Pärnu Rannastaadion oli tunnistajaks Felicio ja Roosnupu tabamustele (15)
2024-05-20 / Soccernet

Premium liiga 11. vooru lõpetasid kaks kaheväravalist võitu. Nende omanikeks said JK Tallinna Kalev ja Tallinna FCI Levadia.

Brasiilia legend Marta teatas, et lõpetab tänavu koondisekarjääri (9)
2024-04-26 / Soccernet

Legendaarne ründaja Marta (38) teatas, et tänavune aasta jääb talle Brasiilia naiste koondises viimaseks.

Mängukeelust vabanenud Tunjov naasis Pescara algkoosseisu, aga vahetati pärast avapoolaega välja (0)
2024-03-06 / Soccernet

Eesti koondise poolkaitsja Georgi Tunjovi koduklubi Pescara sai Itaalia Serie C-s teise kaotuse järjest, jäädes Recanatesele võõrsil 2:3 alla.

Baranovi hooaeg Armeenias lõppes võidu ja barankaga (0)
2023-06-06 / Soccernet

Eesti koondise keskkaitsja Nikita Baranovi hooaeg Armeenia kõrgliigas sai lõpu, kui võõrsil alistati neljandal positsioonil lõpetanud Alaškert tulemusega 2:1.

2022-09-13 / Soccernet

Rocco Robert Shein andis Hollandi esiliigas liine läbistava väravasöödu ning Utrechti duubelvõistkond teenis kosutava viigipunkti.

Viljandi jalgpallihall peaks valmima vähem kui aasta pärast (1)
2020-11-17 / Soccernet

Viljandisse Männimäele rajatav mitmeotstarbeline sisehall võiks parimal juhul valmida juba järgmise kooliaasta alguseks.

Tartus avati Lõuna-Eesti esimene jalgpallihall (2)
2019-01-12 / Soccernet

Tartus avati reedel Lõuna-Eesti esimene jalgpallihall. Tartu Kalevi Jalgpalliakadeemia rajatud hallis on suurima kunstmuruväljaku mõõtmed 25x30 meetrit, lisaks on seal kolm pisemat väljakut.

Pello teenis võidu ning kuu parima tiitli (0)
2016-12-12 / Soccernet

Nädalavahetusel teenis Eesti naiste koondislane Liis Pello Malta kõrgliigas võidu ja kuu parima mängija tiitli.

Artjunin endiselt mänguajata, Brasov lähedal ohutsoonile (0)
2015-04-09 / Soccernet

Jaanuari lõpus FC Brasoviga enda esimese  välislepingu s õlminud  Artjom Artjunin  on viimasel ajal treeneri soosingust langenud ning täna pidi keskkaitsja viiendat Rumeenia kõrgliiga mänguvooru järjest omade mängu pingilt jälgima.